HT Prva liga, 11. kolo, 02.10.2021, 17:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Duje Strukan, Hrvoje Radić, Goran Perica
Sandro Kulenović 73'
3:0(0:0) Slaven Belupo
Slaven Belupo
Susret počinje u 17:00 sati.
8' Jako lijepa akcija Lokosa, Kulenović je krasno petom gurnuo loptu u prostor za natrčalog Goričana koji je ubacio u peterac, ali obrana gostiju uspjela je odbiti loptu.
12'
Žuti karton dobio je Mateo Marić.
13' Obećavajuća situacija za Slaven Belupo i loša izvedba. Imali su gosti slobodni udarac na nekih 20 metara, Caimacov je išao na kombinaciju i sve je to na kraju ispalo loše te lak plijen za Nevistića.
20' Prilika za goste, Krstanović je na lijevoj strani ušao u 16 metara, tražio je u sredini Grgića koji je bio sam na 13 metara, ali on nije dobro zahvatio loptu.
28' Dobra kontra Lokomotive, sve su dobro napravili Kulenović i Kačavenda osim zadnjeg dodavanja Kulenovića koje je išlo malo iza i Kačavenda nije najbolje primirio loptu te je Božić spasio.
42' Dosta krivih dodavanja na obje strane, igra se u grču, očito je koliko ovdje bodovi znače i jednima i drugima. Dojam je da bi jedan gol otvorio utakmicu.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela 0:0.
54'
GOL! Lokomotiva - Slaven Belupo 1:0
Mrežu je zatresao Silvio Goričan. Asistent je Ibrahim Aliyu.
54' Lokomotiva vodi 1:0! Na desnoj strani s loptom je bio Aliyu, odlično je ubacio u sredinu gdje do lopte dolazi Goričan i postiže svoj prvijenac u HT Prvoj ligi.
56'
Žuti karton dobio je Ivan Krstanović.
57'
Žuti karton dobio je Mario Marina.
59'
Žuti karton dobio je Enis Cokaj.
65'
Izmjena! Izlazi Mihail Caimacov, ulazi Hansel Zapata.
65'
Izmjena! Izlazi Antonio Bosec, ulazi Arijan Brković.
66' Malo toga vidjeli smo od Slaven Belupa danas, tek ona prilika koju je upropastio Grgić, možda izmjene donesu nešto boljih vijesti za Zekića.
70' Dobra akcija gostiju! Krstanović je lijepo pronašao Zapatu, on odmah puca, ali odlično brani Nevistić.
71'
GOL! Lokomotiva - Slaven Belupo 2:0
Mrežu je zatresao Lukas Kačavenda. Asistent je Enis Cokaj.
72'
Izmjena! Izlazi Mateo Marić, ulazi Mate Maleš.
72' Lokosi vode 2:0! Loša reakcija obrane Slaven Belupa koja nije bila dobro postavljena, odbijena lopta došla je na drugoj vratnici do Cokaja koji vraća u sredinu za Kačavendu, a on bez problema zabija za 2:0!
73'
GOL! Lokomotiva - Slaven Belupo 3:0
Mrežu je zatresao Sandro Kulenović. Asistent je Lukas Kačavenda.
73' Nevjerojatna pogreška Koprivničanaca! Možda 5-6 sekundi nakon što su krenuli s centra primili su novi pogodak. Lopta je išla u zadnju liniju do Van Bruggena, on se spotaknuo i pao, Kačavenda je uzeo loptu i dao za Kulenovića koji pogađa praznu mrežui. Totalni raspad Slavena u nekoliko minuta.
80'
Izmjena! Izlazi Tomislav Božić, ulazi Vinko Soldo.
80'
Izmjena! Izlazi Lukas Kačavenda, ulazi Marko Dabro.
84' Nevjerojatne obrane Nevistića! Prvo je čudesno rukom izvukao loptu iz samog donjeg kuta, Zapata je još jednom pokušao iz blizine, ali Nevistić nogom s poda sjajno brani!
87'
Izmjena! Izlazi Silvio Goričan, ulazi Raul Alexander Florucz.
87'
Izmjena! Izlazi Ibrahim Aliyu, ulazi Luka Stojković.
89'
Izmjena! Izlazi Alen Grgić, ulazi Mateo Monjac.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj, Lokomotiva glatko slavi s 3:0.