HT Prva liga, 12. kolo, 15.10.2021, 18:00 h, Stadion u Sigetu
Suci: Marko Cestarić, Hrvoje Radić, Vice Vidović
Lokomotiva
Susret počinje u 18:00 sati.
1'
Žuti karton dobio je Sandro Kulenović.
1' Sandro Kulenović u devetoj sekundi zarađuje karton. Svaka čast.
9'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Lokomotiva 0:1
Mrežu je zatresao Sandro Kulenović. Asistent je Ivan Miličević.
9' Lokomotiva vodi 1:0! Đira je odličnom loptom na lijevom boku proigrao Miličevića, on sjajno ubacuje u 16 metara gdje je na drugoj vratnici najviši Kulenović i glavom šalje loptu u mrežu!
14' Prvi pokušaj Dragovoljca, na udarac se odlučio Mioč, ali nije bio precizan.
17'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Lokomotiva 0:2
Mrežu je zatresao Lukas Kačavenda.
17' Krasan gol Lukasa Kačavende! Dugo je vukao loptu i onda došao do 18 metara, odlično opalio u kut i ostavio Šubarića bez šanse!
30'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Lokomotiva 1:2
Mrežu je zatresao Benedik Mioč.
30' Hrvatski dragovoljac smanjio je zaostatak! Viduka se izborio za loptu u 16 metara, pokušao je iz okreta, ali lopta pogađa u blok, odbija se van gdje natrčava Mioč i pogaša za 2:1.
45' Nije bilo novih uzbuđenja u nastavku prvog dijela, ostalo je 2:1 za Lokose.
49'
Žuti karton dobio je Jon Mersinaj.
53' Hrvatski dragovoljac agresivnije je krenuo u nastavak susreta i već u 52. minuti stigao je do dobre situacije, pucao je s ruba kaznenog prostora, ali preko gola.
56'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Lokomotiva 2:2
Mrežu je zatresao Andrej Lukić.
56' Hrvatski dragovoljac vratio se u utakmicu! Nakon ubačaja iz slobodnog udarca, lopta se odbila do Lukića koji je bez razmišljanja opalio s desetak metara i pogodio u sam kut!
62'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Arber Hoxha.
62'
Izmjena! Izlazi Josip Pivarić, ulazi Marko Dabro.
75' Provjerava se ovaj start Pasaričeka nad Soldom, veznjak Dragovoljca mogao bi zaraditi i crveni karton.
78'
Crveni, isključujući karton dobio je Luka Pasariček.
78' Ipak isključenje Pasaričeka, vrlo grub i neoprezan start.
78'
Izmjena! Izlazi Nikola Soldo, ulazi Gabriele Artistico.
80'
Izmjena! Izlazi Tomislav Štrkalj, ulazi Domagoj Babin.
82' Kakva prilika za Lokose! Cipetić je nabacio s desne strane, Hoxha je bio apsolutno sam na pet metara i pucao preko gola.
86'
Žuti karton dobio je Andrej Lukić.
90'
Izmjena! Izlazi Vinko Petković, ulazi Karlo Perić.
90'
Izmjena! Izlazi Luka Viduka, ulazi Ivan Roca.
90' Još jedan veliki promašaj Hoxhe, ponovno je nabacio Cipetić, a Hoxha glavom s pet metara puca pokraj gola.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+4'
Žuti karton dobio je Karlo Perić.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Valentino Majstorović, ulazi Marko Ćosić.
90'+6' Šubarić je nekako obranio pokušaj Dabre iz teške poz9icije iz okreta iskosa.
90'+7'
Žuti karton dobio je Lukas Kačavenda.
90'+8' Kraj, 2:2, bez pobjednika!