U najzanimljivijem susretu 12. kola HT Prve lige na Rujevici se sastaju Rijeka i Dinamo. I jedni i drugi imaju problema s ozljedama, ali uspjeli su se skrpati i u jakim postavama istrčati na Rujevicu.
7'
GOL! Rijeka - Dinamo 1:0
Mrežu je zatresao Josip Drmić. Asistent je Prince Obeng Ampem.
7' Rijeka vodi 1:0! Sjećate li se spektakularnih pogodaka Riječana u maksimiru, očito nastavljaju! Ampem je vukao kontru, Mišić ga nije uspio zaustaviti i čim jedan igrač tako ispadne, vrlo je opasno. Ampem je pronašao Drmića koji s 18 metara superprecizno pogađa u sam kut!
11' Prvi pokušaj Dinama, Oršić s ruba kaznenog prostora gađa u bliži kut, a Zlomislić uz manje probleme brani.
19' Igra se vrlo dinamično, ali i bez nekih prilika osim onog krasnog pogotka Drmića.
24' Još jednu vrlo dobru utakmicu igra Pavičić, obrambeno i napadački radi jako dobar posao.
28' Puno sitnih prekršaja na sredini terena, Dinamovi igrači sada su imali čak četiri u svega nekoliko minuta.
30' Solidna tranzicija Dinama, Oršićev ubaćčaj u 16 je odbojen, ali samo do Leovca koji na 22-23 metra prima loptu na prsa i onda puca preko gola.
36' Dobra ideja Ivanušeca koji je gurnuo loptu u 16 metara za Čopa, ali on se nije najbolje snašao, izblokirao ga je Escoval i Rijeka je očistila opasnost.
37'
Žuti karton dobio je Marin Leovac.
40'
GOL! Rijeka - Dinamo 2:0
Mrežu je zatresao Josip Drmić.
40' Rijeka dolazi do drugog pogotka! Vukčević je pronašao na 16 metara Vučkića koji puca, Lauritsen malo skreće loptu, ali Livaković ipak odbija, no samo do Drmića koji iz blizine zabija!
41'
Žuti karton dobio je Bartol Franjić.
41'
GOL! Rijeka - Dinamo 3:0
Mrežu je zatresao Darko Velkovski.
41' Dinamova obrana na godišnjem i Riječani sve to nemilice kažnjavaju! Nakon ubačaja s desne strane, Velkovski je ostao posve sam na drugoj vratnici i glavom u padu šalje loptu u mrežu!
45' Jedan od rijetkih pokušaja Dinama, Oršić s ruba 16 metara, bilo je blizu, ali odlazi pokraj vratnice.
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Kraj, Dinamo izgleda jako loše, Rijeka dosta agresivnije i odlučnije i zasluženo ima visoko vodstvo!
46'
Izmjena! Izlazi Rasmus Lauritsen, ulazi Luka Menalo.
46'
Izmjena! Izlazi Marin Leovac, ulazi Josip Šutalo.
46'
Izmjena! Izlazi Duje Čop, ulazi Komnen Andrić.
54' Prva opasnost u drugom poluvremenu i to opet pred golom Dinama gdje je u zadnji trenutak reagirao Theophile-Catherine.
56' Tražio je Dinamo rupu u obrani domaćina, na kraju je izvana opalio Ristovski, ali Zlomislić odbija u korner.
57' Kazneni udarac za Dinamo!
57' Šutalo je prvi došao do lopte u 16 metara, Vučkić je zakasnio i pogodio ga u nogu.
58'
GOL! 3:1! Najstrožu kaznu realizirao je Bruno Petković.
58' Petković vrlo mirno, uz samo vratnicu za 3:1. Može li se Dinamo vratiti?
59' Odlična prilika za Andrića! Brz napad Dinama, Menalo je ostavio loptu za Oršića koji gađa u glavu Andrića, ali on sa 6-7 metara puca pokraj gola.
61' Traži Dinamo novi kazneni udarac, Velkovski je igrao rukom u 16 metara, VAR provjera traje.
64' Kazneni udarac za Dinamo!
64'
Žuti karton dobio je Darko Velkovski.
65'
GOL! 3:2! Najstrožu kaznu realizirao je Bruno Petković.
65' Petković identično kao prvi put, a Zlomislić još jednom nije pogodio stranu!
66'
Izmjena! Izlazi Robert Murić, ulazi Issah Abass.
70' Odlična prilika za Andrića, ali loš udarac. Petković je pronašao Oršića koji daje idealnu loptu Andriću, no on s 13-14 metara puca visoko preko gola.
71'
Žuti karton dobio je Luka Menalo.
72' Zaoštrilo se nakon starta Menala na Ampemu, više na klupama nego na terenu, Menalo je zaslužio i dobio žuti karton, no dio riječke klupe tražio je i nešto više.
74' Vratio se Dinamo! Ivanušec se odlično izborio za prostor za udarac, opalio je po sredini, Zlomislić je samo odbio loptu, ali Oršić dolazi iz drugog plana i zabija.
75' VAR provjera, moguć raniji prekršaj Ivanušeca nad Selahijem!
76' Nema gola, prekršaj nad Selahijem!
76'
Izmjena! Izlazi Haris Vučkić, ulazi Adam Gnezda Čerin.
76'
Žuti karton dobio je Mislav Oršić.
76' I Oršiću žuti zbog prigovora.
82'
GOL! Rijeka - Dinamo 3:3
Mrežu je zatresao Komnen Andrić. Asistent je Stefan Ristovski.
82' Vratio se Dinamo ovaj put bez ikaklve dvojbe! Kružila je lopta oko 16 metara, došla na desnu stranu do Ristovskog koji centrira u sredinu na glavu Andrića, a on lijepo pogađa u kut!
83'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Marko Tolić.
88'
Izmjena! Izlazi Josip Drmić, ulazi Jorge Obregon.
88'
Izmjena! Izlazi Domagoj Pavičić, ulazi Adrian Liber.
89'
Izmjena! Izlazi Andrija Vukčević, ulazi Roko Jurišić.
89' Kakav zicer za Tolića! Nakon kornera Zlomislić je zaplivao, Tolić je bio u skoku i s dva metra glavom pucao pokraj gola!
90' Sedam minuta nadoknade.
90'+8' Kraj na Rujevici, 3:3!