21
(do 39')
Damir Krznar
Susret počinje u 18:45 sati.
 Dinamo u Beču gostuje kod Rapida i nada se pobjedi koja bi ga posve približila ostanku u Europi i na početku sljedeće godine. Rapid je pod imperativom pobjede, a Dinamo ovdje može puno toga dobiti.
2' 62 sekunde trebale su Dinamu za prvu prijetnju, loša reakcija obrane Rapida koju su Modri izigrali, Franjić je ušao u 16 metara iskosa, pucao je, ali u zadnji trenutak blok je odbio loptu u korner.
6' Iako je Dinamo bolje otvorio utakmicu, odličnu priliku iz kontre stvorili su Bečani. Ivanušec je izgubio loptu, Fountas je odlično dao u prostor za Karu koji je potpuno sam i puca s ruba kaznenog prostora, ali peslabo za Livakovića.
8' Ono što nije dobro, puno pogrešaka Modrih u dodavanjima.
9'
GOL! Rapid Beč - Dinamo 1:0
Mrežu je zatresao Marco Grüll.
9' Rapid vodi 1:0 nakon loše reakcije obrane Modrih. Arase je primio dobro dodavanje na desnoj strani i pronašao na desetak metara potpuno samog Grühla kojeg nitko nije preuzeo i on pogađa u sam kut.
13' Brani Livaković čisti zicer do kojeg nije trebalo niti doći da je ukrajinska sutkinja dosudila očit prekršaj nad Petkovićem. Sijevnula je kontra domaćina, Kara dolazi pred Livakovića koji krasno brani.
15' Nije dobro krenula ukrajinska sukinja, kompenzacija prekršaja nad Grühlom, nedosuđen jedan očit nad Petkovićem, nedosuđen čisti korner za Austrijance...
20' Dobra situacija pred golom Rapida, Ristovski je pucao izvana, Menalo je probao skrenuti loptu u mrežu, nije je zahvatio i austrijska obrana skreće je u korner.
21' Dobar ubačaj Mišića iz kornera, ali loš tajming skoka Petkovića koji je ne uspijeva zahvatiti glavom s obzirom da je bio već u padu.
23'
Žuti karton dobio je Leo Greiml.
24'
GOL! Rapid Beč - Dinamo 1:1
Mrežu je zatresao Mislav Oršić. Asistent je Luka Ivanušec.
24' Dinamo poravnava na 1:1! Krasna lopta Ivanušeca u kazneni prostor gdje je zaspala obrana Rapida, Oršić se provukao između braniča, došao do lopte i spremio je u mrežu!
30' Kara se danas srećom pošteno ispromašivao. Franjić je sada zakuhao kontru, sjurio se Fountas i pronašao samog Karu na drugoj stativi, ali on puca previsoko.
34'
GOL! Rapid Beč - Dinamo 2:1
Mrežu je zatresao Maximilian Hofmann.
34' Rapid opet vodi, ovaj put Livaković je zaplivao. Ubačena lopta s lijeve strane, Hofmann je ostao zaboravljen, Livaković je kasnio u istrčavanju i ostao u praznom prostoru te je Rapid golom glavom poveo s 2:1.
36' Sjajna situacija i loš udarac Oršića. Petković je povukao napad, imao je lijevo Oršića i desno Menala, odlučio se za Oršića koji je posve sam na 16 metara, puca iz prve, ali preblizu vrataru.
39'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Komnen Andrić.
41'
Žuti karton dobio je Komnen Andrić.
41' Andrić je dobio žuti karton za svoj prvi start na susretu i to možda čak i nije prekršaj, Grühl jako lako pada danas u Beču.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, Rapid vodi 2:1.
46'
Izmjena! Izlazi Amer Gojak, ulazi Josip Šutalo.
46'
Izmjena! Izlazi Rasmus Lauritsen, ulazi Martin Baturina.
49' Treba još vremena da se vidi što će Krznaru donijeti ove izmjene, ponovno je promijenjena formacija i Modri igraju sada s trojicom iza.
51'
Žuti karton dobio je Martin Baturina.
52' Nastavlja se s puno previše neforsiranih pogrešaka i krivih dodavanja kod Dinama, jako dugo nismo vidjeli toliko dugo krivih dodavanja Modrih.
58' Dinamo ima inicijativu, ali Rapid se jako kvalitetno brani i zasad ne dopušta Modrima prilike u drugom dijelu.
63' Odlična akcija Ivanušeca i jako loša reakcija Andrića. Ivanušec je donio loptu do kaznenog prostora i sjajno gurnuo loptu u prostor za Andrića koji je zaspao i nije očekivao tako dobro dodavanje. Da je samo primio loptu, došao bi sam pred vratara.
69' Odličan pokušaj izvana Kare, gađao je u sam kut, ali odlično brani Livaković.
70'
Izmjena! Izlazi Taxiarchis Fountas, ulazi Thierno Ballo.
73'
Žuti karton dobio je Maximilian Hofmann.
75' Korner za Austrijance i ubačaj na drugu vratnicu gdje je najviši Greiml, ali puca pokraj gola.
77' U drugom poluvremenu Dinamo izgleda još lošije nego u prvom dijelu.
78'
Izmjena! Izlazi Stefan Ristovski, ulazi Sadegh Moharrami.
78'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Marko Tolić.
84' Nema dobrih vijesti iz Beča, Dinamo od početka izgleda dosta raštimano. Prečesto se struka Dinama odlučuje za promjenu formacija, taktika, igrača i nije to baš uvijek uspješno. Ovo je apsolutno jedan od onih dana kada to nije funkcioniralo. Puno krivih postavljanja, krivih dodavanja nesporazuma, ne može to u tolikoj mjeri biti slučajno.
87' Naguiravanje Tolića i jednog od igrača s klupe Rapida koji nije dao loptu, zatim se dotični pravio lud i nije se htio javiti sutkinji koja je njemu i Toliću dala karton.
88'
Žuti karton dobio je Marko Tolić.
88'
Izmjena! Izlazi Ercan Kara, ulazi Kohya Kitagawa.
88'
Žuti karton dobio je Kevin Wimmer.
89'
Izmjena! Izlazi Emanuel Aiwu, ulazi Thorsten Schick.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Maximilian Hofmann, ulazi Kevin Wimmer.
90'+4'
Žuti karton dobio je Josip Mišić.
90'+4' Šutalo je stradao pa se zakuhalo na travnjaku, a sve je počelo jer Dinamo nije vratio loptu nakon potpuno nepotrebnog izležavanja Aiwua.
90'+5' U nadoknadi se uopće ne igra, nije bilo 30 sekundi nogometa.
90'+5'
Žuti karton dobio je Kohya Kitagawa.
90'+6' Nevjerojatno, Ukrajinka je samo dosudila kraj iako u nadoknadi nogometa nije bilo, Austrijanci su ukrali vrijeme u potpunosti. Ukrajinka nije Dinamu kriva za poraz, ali je dosta loše odradila ovaj dvoboj.