HT Prva liga, 13. kolo, 22.10.2021, 18:00 h, Šubićevac
Suci: Igor Pajač, Vedran Đurak, Ivan Mihalj
1:1(1:0) Slaven Belupo
Zoran Kvržić 82'
Slaven Belupo
Susret počinje u 18:00 sati.
 Prvi susret 13. kola HT Prve lige donosi dvoboj na Šubićevcu između Šibenika i Slaven Belupa. Šibenčani su u prošlom kolu svladali Hajduka, a Koprivničanci traže pobjedu za bijeg iz najugroženije zone.
8' Ravnopravan dvoboj zasad na Šubićevcu, bez nekih posebnih uzbuđenja.
10' Prva prilika na susretu, Antonio Jakoliš pucao je s desetak metara iskosa, lopta je išla u kut, ali Ćović je uspio odbiti.
20' Traje VAR provjera kaznenog udarca za Šibenik, Marina je igrao rukom u 16 metara.
22'
Žuti karton dobio je Mario Marina.
22' Pokazuje Pajač nakon pregleda snimke na 11 metara!
23'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Marin Jakoliš.
23' Jakoliš rutinski zabija, pogodio je u desnu stranu, a Čović otišao u lijevu. Šibenik vodi!
28'
Žuti karton dobio je Marcos David Mina Lucumi.
39' Slaven je u minusu, pokušava sporadično nešto prema naprijed, ali nema raspoloženog igrača i obrana Šibenika lakoćom se brani.
45' Pet minuta nadoknade, dugo je trajala VAR provjera.
45'+5' Dobra akcija Slavena, ali Mina je bio brži od Hadžića. Marina je odličnom dugačkom loptom pronašao Monjca koji daje loptu u 16 metara prema Hadžiću, ali Mina je ipak odnio loptu.
45'+5'
Žuti karton dobio je Ivan Delić.
45'+6' Kraj prvog dijela, 1:0.
57' Pokušaj Slaven Belupa iz prekida, ubacio je iz slobodnog udarca Brković, lopta je došla do Monjca koji se nije najbolje snašao, ali nije ni Rogić najbolje intervenirao, srećom po njega ipak nije bilo još jednog igrača Slavena na odbijancu.
61' Prijeti Slaven Belupo preko Kvržića koji je iskosa pucao iz teške situacije, Rogić je obranio i nije dozvolio poravnanje. Bolji gosti u drugom dijelu.
63'
Žuti karton dobio je Mateo Monjac.
64'
Izmjena! Izlazi Antonio Marin, ulazi Yordy Andrey Bedoya Quintero.
64'
Izmjena! Izlazi Ivan Delić, ulazi Ignacio Bailone.
64'
Izmjena! Izlazi Mateo Monjac, ulazi Ivan Krstanović.
64'
Izmjena! Izlazi Arijan Brković, ulazi Nemanja Glavčić.
64'
Izmjena! Izlazi Nedim Hadžić, ulazi Hansel Zapata.
67'
Žuti karton dobio je Stefan Perić.
68' Velika prilika za drugi pogodak domaćina! Sjajno je Attys ostavio loptu za natrčalog Ćurića na 16 metara, ali on pogađa vratnicu.
72'
Žuti karton dobio je Christopher Attys.
73'
Izmjena! Izlazi Christopher Attys, ulazi Adam Benić.
78'
Žuti karton dobio je Vinko Soldo.
79' Kakva šansa za Kvržića! Izbacio je Rogića pa puca u blok, lopta mu se odbija, a on promašuje cijeli gol s pet metara!
82'
GOL! Šibenik - Slaven Belupo 1:1
Mrežu je zatresao Zoran Kvržić. Asistent je Nemanja Glavčić.
82' Napokon Slaven Belupo dolazi do pogotka! Glavčić je ubacio iz kornera, najviši u skoku bio je Kvržić i glavom poslao loptu u mrežu!
88'
Izmjena! Izlazi Marin Laušić, ulazi Mateo Kocijan.
90' Tri minute nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Zoran Kvržić, ulazi Mihael Mlinarić.
90'+4' Kraj u Šibeniku, Slaven Belupo odnosi bod.