HT Prva liga, 13. kolo, 23.10.2021, 15:00 h, Stadion Gradski vrt
Suci: Jakov Titlić, Goran Perica, Hrvoje Radić
1:0(0:0) Hrvatski dragovoljac
Hrvatski dragovoljac
Susret počinje u 15:00 sati.
 Subotnji program u HT Prvoj ligi otvaraju Osijek i Hrvatski dragovoljac. Osječani ulaze u ovaj susret u statusu velikog favorita i ne smije si dopustiti kiks u ovom susretu.
7' Osječani su očekivano preuzeli posjed lopte u svoje noge, ali još se čeka prava prilika.
15' Prvi udarac Hrvatskog dragovoljca prema golu ili bolje rečeno pokušaj udarca. Ubačena lopta na Štrkalja koji puca glavom, ali visoko preko gola.
19'
Žuti karton dobio je Ricardo Bagadur.
24' Puno napada Osječana završava u bloku Dragovoljca, sada se ukazala prilika za udarac, s 18 metara pucao je Mierez, ali Šubarić je to odbio u korner.
32' Dobra akcija Osječana, Miloš za Topčagića, on spušta Mierezu koji vara čuvara i puca, ali nije bilo dovoljno opasno da bi stvorilo probleme Šubariću.
36'
Žuti karton dobio je Valentino Majstorović.
40' Dobra kontra Osječana, Mierez je odlično proigrao Fiolića koji je došao do ruba kaznenog prostora i pucao pokraj gola.
45' Greda Osječana! Nejašmić je nabacio, u skoku je bio Topčagić, dobro je pucao, ali lopta je pogodila gredu!
45' Kraj prvog dijela, nema pogodaka iako je Osijek bio puno bolji protivnik.
46'
Izmjena! Izlazi Vinko Petković, ulazi Karlo Perić.
46'
Izmjena! Izlazi Luka Viduka, ulazi Tomislav Turčin.
49' Hrvatski dragovoljac je zaprijetio, Majstorović je ubacio s desne strane, Štrkalj je bio u skoku, ali udarac nije imao dovoljno snage da stvori probleme Malenici.
50'
Žuti karton dobio je Stipe Vulikić.
57'
Žuti karton dobio je Karlo Perić.
58'
Izmjena! Izlazi Marko Bašić, ulazi Ivan Roca.
60' Nakon kornera s lijeve strane u skoku je bio Topčagić i pucao glavom, ali lopta završava u bloku. Dosta gužve u 16 metara gostiju, Osijek pritišće, ali Dragovoljac se odlično brani.
67'
Izmjena! Izlazi Amer Hiroš, ulazi Damjan Bohar.
67'
Izmjena! Izlazi Mihret Topčagić, ulazi Mirlind Daku.
69'
Izmjena! Izlazi Mato Miloš, ulazi Šime Gržan.
71'
GOL! Osijek - Hrvatski dragovoljac 1:0
Mrežu je zatresao Mihael Žaper. Asistent je Darko Nejašmić.
71' Osijek napokon dolazi do vodstva! Bočkaj je nabacio iz kornera, Nejašmić bio najviši u skoku i skrenuo loptu pred gol gdje ona na drugoj vratnici dolazi do Žapera koji iz blizine pogađa!
73'
Izmjena! Izlazi Valentino Majstorović, ulazi Martin Franić.
78'
Izmjena! Izlazi Tomislav Štrkalj, ulazi Bruno Karoglan.
81' Velika prilika za goste! Lopta je došla do Perića u 16 metara, ali nije uspio doći do prostora za udarac, pronašao je pred golom Karoglana koji puca u blok.
82'
Izmjena! Izlazi Ivan Fiolić, ulazi Marin Pilj.
82'
Izmjena! Izlazi Ramon Mierez, ulazi Merveil Ndockyt.
88' Vratnica domaćina! Nejašmić je osvojio loptu, došao do 22-23 metra od gola, pucao i pogodio vratnicu!
89'
Žuti karton dobio je Petar Bočkaj.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2'
Žuti karton dobio je Mirlind Daku.
90'+5' Kraj, Osijek odnosi minimalnu pobjedu!