14
(do 85')
Nenad Bjelica
Susret počinje u 13:00 sati.
 U osmini finala Kupa na ŠC Rudešu sastaju se Rudeš i Osijek, domaći drugoligaš pokušat će kreirati iznenađenje i izbaciti Bjeličinu momčad.
9' Zasad bez prilika na Rudešu, domaćin se dobro drži s Osječanima.
13' Osječani su bez prva dva vratara, Ivušić je ozlijeđen, Malenica je osjetio probleme s leđima pa je na vratima Marko Barešić.
20'
Žuti karton dobio je Danijel Lončar.
21' Prva prilika za Osječane, Topčagić je poslao loptu za Miereza koji je krenuo prema vrataru, ali Boršić je dobro reagirao i izbio loptu u korner.
29' Korner za Osijek koji usput rečeno ima inicijativu, Fiolić je ubacio, u skoku je najviši bio Škorić, no pucao je pokraj gol.
32' Opasna situacija pred golom Osijeka, ubačena je lopta s desne strane, u petercu su bili Barišić i Sekulić, a branič Osijek bio je prije na lopti i izbio u korner. Iz kornera je ubacio Latković, Ćosić je pucao glavom, ali Barešić lako brani.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+4' Slobodni udarac na 16 metara za Osijek, točno po sredini gola, dugo je trajalo namještanje živog zida, a onda je Fiolić pucao preko gola.
45'+5' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Sadik Škrijelj, ulazi Landry Jean De Dieu Kamga.
48'
Žuti karton dobio je Tomislav Srbljinović.
55'
GOL! Rudeš - Osijek 0:1
Mrežu je zatresao Ivan Fiolić. Asistent je Merveil Ndockyt.
55' Osijek vodi 1:0! 55 minuta mu je trebalo da probije led i dođe do pogotka, Ndockyt je ubacio s desne strane, a Fiolić je glavom poslao loptu u mrežu.
56'
Izmjena! Izlazi Aleksa Latković, ulazi Luka Marković.
62'
Žuti karton dobio je Jevhen Čeberko.
65'
Žuti karton dobio je Mihael Žaper.
65'
Izmjena! Izlazi Darko Nejašmić, ulazi Marin Pilj.
65'
Izmjena! Izlazi Mihret Topčagić, ulazi Damjan Bohar.
66'
Žuti karton dobio je Luka Marković.
72'
GOL! Rudeš - Osijek 0:2
Mrežu je zatresao Ramon Mierez.
72'
Izmjena! Izlazi Karlo Igor Majić, ulazi Roko Brajković.
72' Osječani dolaze do drugog pogotka! Ponovno je Ndockyt ubacio, Mierez je pucao, vratar je odbio loptu, ali ponovno do Miereza koji lakoćom šalje u mrežu.
77'
Izmjena! Izlazi Martin Sekulić, ulazi Ivan Đaković.
77'
Izmjena! Izlazi Tomislav Srbljinović, ulazi Filip Borovac.
78'
Izmjena! Izlazi Ramon Mierez, ulazi Petar Bočkaj.
78'
Izmjena! Izlazi Mile Škorić, ulazi Mirlind Daku.
83' Najbolja prilika za Rudeš u dosadašnjem dijelu susreta, Kamga je dobio loptu u 16 metara, dobro je pucao, ali Barešić je obranio.
85'
Izmjena! Izlazi Ivan Fiolić, ulazi Amer Hiroš.
89'
Žuti karton dobio je Marin Pilj.
89' Bohar je na drugoj strani zaprijetio, od ulaska u igru u nekoliko navrata bio je opasan.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj na Rudešu, Osijek ide dalje.