90
(do 62')
Jens Gustafsson
Susret počinje u 15:00 sati.
 Nogometaši Hajduka u SuperSport Hrvatskom kupu traže popravak forme i prekid niza od tri susreta bez pobjede, a Jens Gustafsson je na teren protiv trećeligaša poslao dosta jaku momčad s puno prvotimaca. Na vratima će svoj povratnički nastup u službenim susretima odraditi i srebrni Vatreni Danijel Subašić.
 Kratka svečanost prije početka susreta, nekadašnjim igračima i kapetanima Belišća uručeni su prigodni dresovi po oproštaju.
1' Susret je započeo.
3' Prvi pokušaj na utakmici, kod gostiju preko Atanasova s dvadesetak metara. No, lopta od bloka ide malo preko vrata.
4'
GOL! Belišće - Hajduk 0:1
Mrežu je zatresao Marko Livaja.
4' A evo i vodstva Hajduka. Ubačaj s desne strane Ljubičić glavom šalje u koljeno Damjanoviću, a on idealno "poslužuje" samog Livaju koji zabija iz blizine.
5'
GOL! Belišće - Hajduk 1:1
Mrežu je zatresao Silvio Anočić.
5' Odmah odgovor! Bjelišće je krenulo s centra, Anočića nitko nije dirao dok je on vukao loptu, ušao je korak-dva unutar kaznenog prostora i lijevom naciljao malu mrežu Subašićevog gola!
9' Pokušaj Belišća da dugom loptom Anočića nađe Vinogradaca, ali Subašić istrčava i čisti.
11' Lovrencsics iz kornera na Katićevu glavu, ali preko gola.
17' Iza nas je razdoblje velike dominacije Hajduka s mnogo pokušaja i ubacivanja s lijeve strane, ali uvijek nedostaje posljednji potez prije nego što domaća obrana počisti.
23' Salapić ruši Ljubičića na rubu 16 metara, ali sudac je ostao tih.
27' Stanić brani Livaji! Ubačaj Čoline došao je na rub peterca Livaji na nogu, ali domaći vratar odbija zicer u korner.
32' Pokušao je Ćalušić s ruba 16 metara, ali je lopta okrznula igrača u bloku i završila u Stanićevim rukama.
35'
GOL! Belišće - Hajduk 1:2
Mrežu je zatresao Marin Ljubičić.
35' Gočina Ljubičića! Primio je loptu s desne strane na 15 metara, odmah se namjestio na slabiju lijevu nogu i sjajno pogodio dalji kut! Moguće pogodak kojim će se mladom napadaču napokon 'otvoriti'.
40'
Žuti karton dobio je Ante Matej Jurič.
45' Novi pokušaj Atanasova izvan kaznenog prostora, ali i ovo ide preko gola.
45' Kraj prvog poluvremena, nije bilo nadoknade.
46'
Izmjena! Izlazi David Čolina, ulazi Dario Melnjak.
46' Krenulo je drugo poluvrijeme uz taktove Klape Intrade i Tomislava Bralića.
49' Novi opasan dolazak Hajduka, Livaja je dobio loptu od Sahitija na lijevoj strani, podvalio je za nadolazećeg Melnjaka koji je poslao loptu na drugu stativu, ali tamo Biuk smatra da je to bio udarac i ne ide na loptu iako bi vjerojaatno zabio gol da je stigao.
51'
Žuti karton dobio je Marin Ljubičić.
51' Žuti Ljubičiću zbog simuliranja, Livaja ga je gurnuo u priliku, a napadač je olako pao u kontaktu sa Stanićem.
53' Opet Anočić, sad iz voleja nakon odbijanca iz kornera, ali udarac s dvadesetak metara ide pokraj gola.
54' Opet opasan izlazak Hajduka bez šuta. Livaja je povukao i našao Biuka desno koji opet šalje loptu na drugu stativu, ali nisu stigli ni Livaja ni Ljubičić.
55' Stanić je sad imao posla, Hajduk sve više otvara igru preko tranzicije. Sad kombinacija Ćalušić za Sahitija, ali tik ispred krila Hajduka brani i odbija Stanić.
56'
GOL! Belišće - Hajduk 1:3
56' Krasan pogodak Livaje iz slobodnjaka! Udarac s 25 metara preskočio je živi zid i naglo počo padati te je ušao tik uz stativu nemoćnog Stanića. Hajduk se odvojio.
58'
GOL! Belišće - Hajduk 1:4
Mrežu je zatresao Marin Ljubičić. Asistent je Marko Livaja.
58' Još jedan lijep gol Hajduka. Ćalušić prekrasno petom izbacuje Livaju lijevo, a ovaj šalje povratnu na pet metara gdje je Ljubičić lažnom kretnjom krasno izbacio čuvara, a onda iz prve poslao loptu u praznu mrežu.
62'
Izmjena! Izlazi Marin Ljubičić, ulazi Jan Mlakar.
67'
Izmjena! Izlazi Toni Vinogradac, ulazi Josip Vuica.
67'
Izmjena! Izlazi Luka Pačar, ulazi Luka Zebec.
68'
GOL! Belišće - Hajduk 1:5
Mrežu je zatresao Marko Livaja. Asistent je Emir Sahiti.
68' Opet lijep gol, točnije jako lijepo dodavanje Sahitija iz prve iza leđa obrane. Livaja je primio i pucao ispod Stanića za svoje hat-trick.
70'
Izmjena! Izlazi Nikola Katić, ulazi Kristian Dimitrov.
70'
Izmjena! Izlazi Jani Atanasov, ulazi Alexander Kačaniklić.
71'
Izmjena! Izlazi Silvio Anočić, ulazi Borna Matasović.
73' Svi se pokušavaju raspucati pa je s 20 metara zapucao i Sahiti, ali preslabo da bi stvorilo probleme Staniću.
76'
Izmjena! Izlazi Gergő Lovrencsics, ulazi Ivan Dolček.
82'
Izmjena! Izlazi Filip Radovanović, ulazi Luka Grgić.
82'
Izmjena! Izlazi Ante Matej Jurič, ulazi Ivan Kos.
83' Sahiti je bio u dobroj poziciji za udarac s 15 metara, ali se poskliznuo u ključnom trenutku.
86' Evo malo domaćina, probao je Poljak sa 17 metara, ali udarac od bloka ide u korner.