Kup Hrvatske, Osmina finala, 26.10.2021, 17:30 h, Šubićevac
Suci: Tihomir Pejin, Ivan Janić, Nikola Kečkiš
3:5(0:0, 1:1, 1:1 pp, 3:5 pen) Slaven Belupo
Ivan Krstanović 68' (11m)
Slaven Belupo
Susret počinje u 17:30 sati.
 Nakon što su se prije nekoliko dana susreli u hrvatskom prvenstvu, Šibenik i Slaven Belupo ponovno će biti na suprotnim stranama, ovaj put u osmini finala SuperSport Hrvatskog kupa.
10' Bolje su krenuli gosti koji su kreirali već dvije situacije. Prvo je Hadžić pobjegao i pucao jako loše u odličnoj prilici, a sada je pogriješio Attys i napucao suigrača, lopta se odbila do Zapate koji puca s 20 metara, ali Đaković brani.
20' Vrlo izjednačen dvoboj u proteklih desetak minuta, Koprivničanci se možda čine za nijansu raspoloženiji.
30' Dosta razočaravajuć dvoboj, može se reći uspavanka na Šubićevcu. Osim one devije situacije za Slaven, nismo vidjeli baš ništa.
32'
Izmjena! Izlazi Zoran Kvržić, ulazi Bruno Bogojević.
36' Evo prvi put Šibenčana. Marin Jakoliš pucao je sa 17 metara, lopta je išla prema donjem kutu, ali Čović je budan.
38'
Žuti karton dobio je Mateo Kocijan.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
51'
Žuti karton dobio je Marin Jakoliš.
58' Vrlo dobra prilika za domaćina, ubačena lopta u 16 metara, Torres je pucao glavom, a dobro brani Čović.
61'
Izmjena! Izlazi Carlos Eduardo Torres Gongora, ulazi Antonio Marin.
61'
Izmjena! Izlazi Antonio Jakoliš, ulazi Jose Alejandro Lopez Mejia.
61'
Izmjena! Izlazi Yordy Andrey Bedoya Quintero, ulazi Ivica Batarelo.
63'
Žuti karton dobio je Bruno Goda.
65' Dobar pokušaj izvana Zapate, lopta ide malo pokraj gola.
66'
Izmjena! Izlazi Nemanja Glavčić, ulazi Marin Laušić.
66'
Izmjena! Izlazi Mihael Mlinarić, ulazi Antonio Bosec.
66'
Izmjena! Izlazi Arijan Brković, ulazi Mihail Caimacov.
66'
Izmjena! Izlazi Nedim Hadžić, ulazi Ivan Krstanović.
67' Kazneni udarac za Slaven Belupo! Đaković je srušio Krstanovića!
68'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Ivan Krstanović.
68' Krstanović rutinski šalje vratara u krivu stranu, Slaven vodi 1:0!
69' Odmah uzvraća dobrom prilikom Jakoliš, dobio je loptu iza leđa obrane, došao pored Čovića i probao ga prebaciti, ali nije pogodio okvir gola!
71'
Žuti karton dobio je Bruno Bogojević.
76'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Mateo Kocijan.
76' Potpuno nepotreban drugi žuti karton za Kocijana koji je ušao u putanju Attysa.
79'
Izmjena! Izlazi Marcos David Mina Lucumi, ulazi Zoran Alexander Cvetković.
87' Gužva u 16 metara gostiju, lopta se odbila na rub kaznenog prostora do Marina Jakoliša koji puca pokraj gola.
88' Dobar pokušaj Antonija Marina iz okreta s 11-12 metara, ali Čović atraktivnim bacanjem zhvata loptu.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1' Kazneni udarac za Šibenik! Vrlo nespretna reakcija Van Bruggena koji je glavom promašio loptu i ona mu pada na ruku.
90'+2'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Mario Ćurić.
90'+2' Ćurić je precizan i poravnava na 1:1!
90'+5' 1:1, kraj regularnog dijela, idemo u produžetke!
91' Počeo je prvi produžetak.
91'
Izmjena! Izlazi Hansel Zapata, ulazi Mario Marina.
99' Šibenčani imaju inicijativu u produžetku, a sada su i zaprijetili preko Cvetkovića koji je pucao s 18 metara pokraj gola.
103'
Izmjena! Izlazi Christopher Attys, ulazi Ivan Delić.
105' Kraj prvog produžetka.
106' Počeo je drugi produžetak.
107'
Žuti karton dobio je Ivan Krstanović.
111' Šibenčani pritišću i sve su opasniji u drugom produžetku, imao je Delić jedan pokušaj glavom, Marin je malo zakasnio na jedan ubačaj, polako se steže obruč.
114' Sjajna prilika, ali brani Čović! Ubačena lopta pred gol dolazi do Marina koji puca iz prve sa 6-7 metara, ali Čović brani.
116' Slobodnjak za Šibenik na nekih 25 metara, okušao se Ćurić koji je gađao u kut, ali lopta je bila prespora i Čović lako kupi.
120' Kraj produžetaka, odlučuju penali!
121' Krstanović lakoćom 0:1.
121' Precizan je i Delić 1:1.
121' 1:2 Bogojević vrlo miran.
121' Batarelu Čović brani!
121' Laušić vara Đakovića, 1:3!
121' Marin lagan udarac, Čović ne pogađa stranu, 2:3!
121' Siguran je i Goda, 4:2 za goste!
121' Ćurić neobranjivo pod gredu, 3:4!
121' Marina rutinski, 3:5, Slaven Belupo ide u četvrtfinale!