8
(do 62')
Damir Krznar
Susret počinje u 15:00 sati.
 U osmini finala SuperSport Hrvatskog kupa Dinamo gostuje kod vodeće momčadi Druge HNL BSK-a u Bijelom Brdu. Potencijalno opasno gostovanje za Modre, ali i za Damira Krznara.
2'
GOL! BSK Bijelo Brdo - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Amer Gojak. Asistent je Emir Dilaver.
2' Već u drugoj minuti Dimnamo dolazi do vodstva! Oršić je ubacio iz slobodnog udarca, Dilaver glavom prenio loptu pred gol gdje je sam Gojak i lakoćom zabija.
3' Ukazuje se pomoć vrataru Đilasu kokji je kod pogotka neugodno proklizao i možda će morati napustiti igru.
5' Pridignuo se Đilas i probat će nastaviti.
15' Dinamo ima potpunu kontrolu, igra se na umjetnoj travi, ali takav travnjak je ravan što je vrlo bitno za kombinatoriku Modrih.
25' Inicijativa Dinama traje, ali prilika nedostaje. Pokušavaju Modri probiti čvrsti blok u kojem stoje domaćini, ali nema dovoljno kretanja, sve je to puno prestatično.
26' Prvi pokušaj na drugoj strani, pucao je Čikvar, ali preslabo za Zagorca.
33'
GOL! BSK Bijelo Brdo - Dinamo 1:1
Mrežu je zatresao Roman Mory Diaman Gbane.
33' BSK poravnava na 1:1! Nakon ubačaja iz kornera Zagorac je pogriješio i otišao u prazno, ispred njega je utrčao Gbane i glavom poslao loptu u mrežu.
34' Odmah Dinamo uzvraća, Bulat je dobro pucao u sam kut, ali sjajno je reagirao vratar Đilas.
35'
GOL! BSK Bijelo Brdo - Dinamo 2:1
Mrežu je zatresao Josip Čikvar.
35' Još jedna velika pogreška Danijela Zagorca! Istrčao je van 16 metara i pokušao izbiti loptu, ali promašio ju je i Čikvaru nije bilo teško zatresti praznu mrežu.
38' Trese se greda domaćeg gola, odlično je pucao glavom Andrić, ali lopta pogađa gredu.
40'
GOL! BSK Bijelo Brdo - Dinamo 2:2
Mrežu je zatresao Komnen Andrić. Asistent je Luka Ivanušec.
40' Dinamo se vraća! Ivanušec je sve napravio, izvrtio je obranu BSK-a i praktički pogodio u glavu Andrića koji nije moigao promašiti iz peterca.
41' Dinamo je prebacio u brzinu više. Sada je Oršić nabacio s lijeve strane na glavu Špikića, ali brani Đilas.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog dijela, 2:2.
55' Nema još posebnih uzbuđenja u drugom dijelu, sada je Ristovski ubacio loptu u 16 metara za Gokjaka, ali Đilas je koncentriran i lakoćom oduzima gojaku priliku.
61'
Žuti karton dobio je Bruno Župan.
62'
Izmjena! Izlazi Marin Leovac, ulazi Francois Moubandje.
62'
Izmjena! Izlazi Amer Gojak, ulazi Marko Tolić.
62' Lopta je u 16 metara BSK-a došla do Oršića koji je silovito pucao iz voleja, ali lopta ide preko gola.
68'
Izmjena! Izlazi Roman Mory Diaman Gbane, ulazi Ivan Mihaljević.
68'
Izmjena! Izlazi Stjepan Šimičić, ulazi Josip Kraljević.
71'
GOL! BSK Bijelo Brdo - Dinamo 2:3
Mrežu je zatresao Mislav Oršić.
71' Kakav gol Mislava Oršića! Sjajno je opalio izravno iz kornera, nitko nije došao do lopte i ona je završila u mreži!
75'
Izmjena! Izlazi Stefan Ristovski, ulazi Sadegh Moharrami.
75'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Martin Baturina.
77'
Izmjena! Izlazi Hrvoje Ilić, ulazi Donato Bernobić.
77'
Izmjena! Izlazi Josip Čikvar, ulazi Ivan Lozić.
85'
Izmjena! Izlazi Bruno Župan, ulazi Jorge Ivan Bolano.
89'
Izmjena! Izlazi Marko Bulat, ulazi Josip Mišić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+2'
Žuti karton dobio je Martin Baturina.
90'+4' Kraj u Bijelom Brdu, Dinamo ide dalje.