HT Prva liga, 17. kolo, 26.11.2021, 18:00 h, Stadion Gradski vrt
Suci: Igor Pajač, Bojan Zobenica, Vedran Đurak
Sandro Kulenović 10'
Lokomotiva
Susret počinje u 18:00 sati.
 S današnja dva susreta kreće 17. kolo HT Prve lige. U prvom dvoboju na travnjaku će biti igrači Osijeka i Lokomotive.
1' Počeo je susret u Gradskom vrtu.
7' Prva ozbiljnija prijetnja išla je prema vratima Nevistića, Fiolić je ostavio loptu za Bočkaja koji se na desetak metara namjestio na udarac i pucao u gostujućeg vratara.
10'
GOL! Osijek - Lokomotiva 0:1
Mrežu je zatresao Sandro Kulenović. Asistent je Enis Cokaj.
10' Lokomotiva vodi 1:0! Vrlo jednostavna akcija, Cokaj je nabacio iz kornera, Kulenović je utrčao na prvu vratnicu i ostao apsolutno sam, zaspao je Bočkaj i napadač Lokosa glavom lijepo pogađa.
12'
Žuti karton dobio je Ibrahim Aliyu.
16' Odlična prilika za Osječane, brani Nevistić! Bočkaj je ubacio u kazneni prostor, Žaper glavom skrenuo loptu, ali Nevistić refleksno nogom brani.
25' Vratnica! Bočka je odličnoi ubacio u kazneni prostor, u skoku je bio Topčagić koji dobro puca, ali vratnica spašava Nevistića.
29' Odlična obrana Nevistića! Fiolić je bio na 16 metara, namjestio se na udarac i gađao u donji kut, ali vratar Lokosa odlično je pročitao taj pokušaj.
37'
Žuti karton dobio je Mateo Marić.
39'
Žuti karton dobio je Karlo Bartolec.
40'
GOL! Osijek - Lokomotiva 1:1
Mrežu je zatresao Darko Nejašmić. Asistent je Amer Hiroš.
40' Vraća se Osijek! Hiroš je dodao za Nejašmića koji s 20 metara vrlo precizno od vratnice šalje loptu u mrežu.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 1:1.
47' Lokomotiva je opasnije krenula u drugo poluvrijeme s dvije prijetnje, ali lopta nije otišla u mrežu, probali su Kulenović i Aliyu.
51'
Žuti karton dobio je Ivan Fiolić.
57' Dvije jako dobre prilike za Lokomotivu! Prvo je Malenica obranio pokušaj Goričana, a zatim je Kulenović pucao, a s gol linije je odbio Bartolec.
58'
Žuti karton dobio je Enis Cokaj.
65'
Izmjena! Izlazi Mihret Topčagić, ulazi Ramon Mierez.
70'
Žuti karton dobio je Amer Hiroš.
72'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Ibrahim Aliyu.
72' Lokomotiva ostaje bez isključenog Aliyua! Neoprezan start u bezopasnoj situaciji prema Žaperu i zaradio je drugi žuti karton.
76'
Žuti karton dobio je Petar Bočkaj.
76'
Žuti karton dobio je Nikola Soldo.
79'
Izmjena! Izlazi Karlo Bartolec, ulazi Mato Miloš.
79'
Izmjena! Izlazi Petar Bočkaj, ulazi Mario Jurčević.
79'
Izmjena! Izlazi Amer Hiroš, ulazi Mirlind Daku.
83' Krasan pogodak Mihaela Žapera! Opalio je izvana s nekih 20 metara, lopta je pogodila gredu i odbila se oko gol linije, VAR provjerava je li prešla crtu punim obujmom.
87' Ipak nema gola! Lopta je pala na gol liniju.
88'
GOL! Osijek - Lokomotiva 2:1
Mrežu je zatresao Mirlind Daku. Asistent je Mato Miloš.
88' Ipak Osijek dolazi do pogotka! Miloš je ubacio s desne strane, Mierez je promašio loptu, ali ona dolazi do Dakua koji iz blizine gura je u mrežu.
90'
Izmjena! Izlazi Josip Pivarić, ulazi Arber Hoxha.
90'
Izmjena! Izlazi Silvio Goričan, ulazi Marko Đira.
90'+1' Šest minuta nadoknade.
90'+3'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Enis Cokaj.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Laszlo Kleinheisler, ulazi Vedran Jugović.
90'+6'
GOL! Osijek - Lokomotiva 3:1
Mrežu je zatresao Ivan Fiolić. Asistent je Ramon Mierez.
90'+6' Velika pogreška Solde koju kažnjava Fiolić! Lopta je poslana u 16 metara, Soldo je bio neodlučan, na kraju je ipak krenuo na loptu, ali prekasno, iz drugog plana dođšao je Fiolić koji zabija za 3:1!
90'+8' Kraj susreta, Osijek slavi 3:1!