HT Prva liga, 17. kolo, 27.11.2021, 15:00 h, Stadion u Sigetu
Suci: Dario Kulušić (Šibenik), Goran Perica (Šibenik), Luka Pajić (Rijeka)
0:1(0:0) Gorica
Kristijan Lovrić 70'
Gorica
Susret počinje u 15:00 sati.
9' U početku Goričani imaju inicijativu, imali su gosti nekoliko situacija u kojima su mogl8i bolje reagirati, ali još nemka one konkretne prave prilike.
15' Prva velika prilika na susretu! Ubačena lopta s lijeve strane, Stojanovski je glavom zahvatio loptu i dobro je skrenuo, ali Šubarić je instinktno reagirao i obranio taj pokušaj.
19' Nova sjajna prilika za Goricu i vratnica! Lovrić je ubacio s desne strane, Pršir je pucao iz prve s desetak metara, ali lopta pogađa vratnicu!
30' Prijete i domaćini, ali brani Kotarski! Vulikić je ušao s lijeve strane i pronašao Štrkalja koji ne zahvaća dobro loptu te brani Kotarski.
33' Kakav promašaj Kalika! Fruk je odlično ubacio s lijeve strane, taman za natrčalog Kalika koji puca s osam metara, lopta je malo zakačila Vulikića i otišla u korner.
41' Dosta zanimljiva i dinamična utakmica, igra se obostrano otvoreno i već smo vidjeli neke dobre situacije, uglavnom pred golom domaćina.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Petković promašuje zicer! Vuco ga je dobro proigrao, Petković ulazi u kazneni prostor, dolazi pred Kotarskog i puca kraj gola.
45'+2' Kraj prvog dijela, 0:0.
47' Velika prilika za Štrkalja koji ulazi u 16 metara, imao je dobru ideju, ali pucao je pokraj gola.
53'
Izmjena! Izlazi Vlatko Stojanovski, ulazi Matar Dieye.
56' Sjajno brani Šubarić! Nakon ubačaja s desne strane Kalik je pucao glavom, ali Šubarić je odlično obranio njegov pokušaj.
58'
Žuti karton dobio je Stipe Vulikić.
59' Slobodnjak za Goricu na 17 metara, pucao je Lovrić i to vrlo malo pokraj gola.
60' Greda! Lovrić je ubacio iz kornera, Steenvoorden utrčao iz drugog plana i silovito pucao glavom, ali lopta pogađa gredu!
63' Nižu Goričani prilike, Kalik je još jednom bio u odličnoj poziciji, ali puca pokraj gola.
64'
Izmjena! Izlazi Petar Turković, ulazi Stjepan Vego.
70'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Gorica 0:1
Mrežu je zatresao Kristijan Lovrić. Asistent je Albi Doka.
70' Dugo su Goričani lomili otpor Dragovoljca i napokon su došli do pogotka. Nakon silnih promašaja, u 70. minuti Doka je nabacio, a Lovtić lijepo glavom pogodio za 1:0.
73' Sada je bilo opasno pred golom Gorice! Također ubačaj, na lopti je bio sam Vulikić koji je neprecizan.
76'
Izmjena! Izlazi Anthony Kalik, ulazi Josip Mitrović.
76'
Izmjena! Izlazi Marko Ćosić, ulazi Luka Viduka.
83' Ponovno prijeti Dragovoljac, nakon kornera glavom je pucao Vulikić, ali malo pokraj vratnice!
84'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Serge-Junior Martinsson Ngouali.
84'
Izmjena! Izlazi Kristijan Lovrić, ulazi Joey Suk.
89'
Izmjena! Izlazi Ivan Roca, ulazi Bruno Karoglan.
90'
Žuti karton dobio je Musa Muhammed.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj u Kranjčevićevoj, Gorica odnosi pobjedu 1:0!