HT Prva liga, 17. kolo, 27.11.2021, 17:05 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Zdenko Lovrić, Nikola Kečkiš, Dino Knez
Ivan Krstanović 51' (ag)
Josip Drmić 71'
Rijeka
Susret počinje u 17:05 sati.
5' U Koprivnici se lagano spušta magla, nadamo se da neće biti kao u zadnja dva susreta u Velikoj Gorici.
15' Bez nekih značajnijih situacija u Koprivnici zasad, magla je sve gušća i na nekim dijelovima terena sve se teže razaznaju igrači.
18' Ovo je izgledalo opasno, Murić je dobro gurnuo loptu za Tomečaka koji pokušava poslati povratnu pred domaća vrata, ali uklizao je Božić i izbio u korner.
21' Najizglednija situacija za domaćina, nakon kornera Marina je pokušao glavom, loptru je odbio Smolčić, ona ponovno dolazi do Marine koji ovaj put puca nogom, a to odbija Zlomislić.
35' Sve je lošija vidljivost, ali još uvijek se koliko-toliko može pratiti dvoboj. Imali su domaćini sada priliku preko Boseca koji je pucao s 15 metara, gađao suprotni kut i pucao pokraj gola.
40' Izgledna situacija za Riječane, Drmić je ubacio s desne strane u sredinu gdje natrčava Pavičić, ali nije uspio iskontrolirati loptu i ona mu bježi. Dobro ga je i Bosec zatvorio.
45' Kraj prvog dijela bez nadoknade.
46' Počinje drugo poluvrijeme.
51'
GOL! Slaven Belupo - Rijeka 0:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Ivan Krstanović.
51' Rijeka je povela! Dosuđen je korner za goste, na prvoj vratnici bio je Krstanović koji je nespretno proslijedio loptu u svoju mrežu.
60'
Izmjena! Izlazi Ivan Krstanović, ulazi Hansel Zapata.
60'
Izmjena! Izlazi Issah Abass, ulazi Denis Bušnja.
60'
Izmjena! Izlazi Vinko Soldo, ulazi Marin Laušić.
71'
GOL! Slaven Belupo - Rijeka 0:2
Mrežu je zatresao Josip Drmić. Asistent je Robert Murić.
71' Rijeka vodi 2:0! Murić je bio s loptom na desnoj strani, riješio se čuvara i centrirao na peterac gdje Drmić dolazi do lopte i lijepim udarcem glavom zabija za 2:0!
72'
Izmjena! Izlazi Robert Murić, ulazi Haris Vučkić.
72'
Izmjena! Izlazi Domagoj Pavičić, ulazi Ivan Lepinjica.
73'
Žuti karton dobio je Lindon Selahi.
74'
GOL! Slaven Belupo - Rijeka 1:2
Mrežu je zatresao Mihail Caimacov.
74' Ne predaju se Koprivničanci! Izgubili su Riječani loptu ispred svog kaznenog prostora, ona dolazi do Caimacova koji krasno pogađa u gornji kut s nekih 18 mketara.
79'
Izmjena! Izlazi Lovro Zvonarek, ulazi Nedim Hadžić.
79'
Izmjena! Izlazi Nemanja Glavčić, ulazi Arijan Brković.
85' Kazneni udarac za Slaven Belupo! Smolčića je lopta pogodila u ruku i Lovrić nije imao dvojbe.
85'
Žuti karton dobio je Hrvoje Smolčić.
86' Nema pogotka! Krstanović je na klupi pa je pucao Hadžić, ali jako loše, Zlomislić mu je uhvatio loptu!
88'
Izmjena! Izlazi Mario Marina, ulazi Matko Zirdum.
89'
Izmjena! Izlazi Josip Drmić, ulazi Nino Galović.
90' Vučkić je imao meč loptu, sjurio se prema Čoviću, ali ovaj brani njegov pokušaj.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj, Rijeka odnosi pobjedu 2:1!