Kup Hrvatske, Četvrtfinale, 30.11.2021, 16:00 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Duje Strukan, Hrvoje Radić, Goran Perica
4:2(1:1, 2:2, 2:2 pp, 4:2 pen) Istra 1961
Dion Drena Beljo 10', 82'
Istra 1961
Susret počinje u 16:00 sati.
1' Počela je utakmica.
2' Velika prilika za domaćina! Odlična lopta došla je do Kalika na pet metara, on ima prazna vrata, ali puca pokraj gola.
10'
GOL! Gorica - Istra 1961 0:1
Mrežu je zatresao Dion Drena Beljo. Asistent je Serder Serderov.
10' Istra vodi 0:1! Serderov je odradio najveći dio posla, prošao je Jovičića na desnoj strani i ubacio u peterac za Belju koji je potpuno sam i pogađa praznu mrežu!
20' Gorica nakon primljenog gola ima inicijativu, ali Istra dobro stoji na travnjaku i nema previše prilika za domaćina.
28' Kalik se sjurio prema golu Istre, u posljednji trenutak uklizao je Hujber i izbio loptu u korner.
33' Lovrić je bio s loptom u 16 metara, namještao se na šut i opalio, ali dosta neprecizno.
33'
Žuti karton dobio je Toni Fruk.
36'
Žuti karton dobio je Luka Hujber.
37' Centimetri su dijelili Goricu od pogotka! Matar je ostavio loptu za Babeca na rubu 16 metara, ovaj odlično gađao u donji kut, lopta prolazi vrlo malo uz vratnicu.
39'
Žuti karton dobio je Musa Muhammed.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2'
GOL! Gorica - Istra 1961 1:1
Mrežu je zatresao Matar Dieye. Asistent je Toni Fruk.
45'+2' Gorica se vratila! Lovrić je opalio s nekih 18 metara prema suprotnom kutu, Lučić je sjajno obrani, no loptu je odbio do Fruka koji je vraća na peterac gdje je Matar, a on pogađa za poravnanje.
45'+3' Odmah kraj prvog dijela, 1:1.
51'
Žuti karton dobio je Kristijan Lovrić.
62'
Izmjena! Izlazi Robert Mišković, ulazi Abdallahi Mahmoud.
62'
Izmjena! Izlazi Serder Serderov, ulazi Mateo Lisica.
67' Lopta je završila iza leđa Lučića, ali pogodak nije priznat. Pucao je Lovrić, Lučić je odbio loptu koja pogađa Kalika i odlazi u mrežu. Kalik je ipak bio u zaleđu kod udarca Lovrića.
69'
Žuti karton dobio je Luka Marin.
77'
Izmjena! Izlazi Matar Dieye, ulazi Caio Da Cruz.
77'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Joey Suk.
78' Suk se u prvom dodiru s loptom našao u ziceru, pobjegao je obrani i došao pred Lučića, ali vratar Istre odlično brani.
82'
GOL! Gorica - Istra 1961 1:2
Mrežu je zatresao Dion Drena Beljo.
82' Lopta je ponovno u mreži, dugačka lopta na Belju u 16 metara, on je prima i spretno šalje u mrežu. Strukan čeka VAR provjeru.
86'
Izmjena! Izlazi Boureima Hassane Bande, ulazi Gonzalo Desio Mugica.
87'
Izmjena! Izlazi Anthony Kalik, ulazi Fran Brodić.
87'
Izmjena! Izlazi Toni Fruk, ulazi Younes Delfi.
89'
Žuti karton dobio je Matthew Steenvoorden.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+1' Kakva obrana Lučića! Nakon kornera snažno je sa 6-7 metara opalio Caio Da Cruz, ali sjajno je bio postavljen Lučić koji odbija taj pokušaj.
90'+2' Traje žestok pritisak domaćina, sada je Suk opalio iz voleja sa 7-8 metara, ali lopta je fijuknula preko grede.
90'+3'
Žuti karton dobio je Ivan Lučić.
90'+4'
Žuti karton dobio je Joao Pedro Eira Antunes da Silva.
90'+4' Slobodnjak za Goricu na nekih 30 metara, Lovrić je uzeo loptu, porebacio živi zid, ali lopta ide pokraj gola.
90'+5'
Izmjena! Izlazi Frano Mlinar, ulazi Erhun Obanor.
90'+6'
GOL! Gorica - Istra 1961 2:2
Mrežu je zatresao Kristijan Lovrić.
90'+6' KRISTIJAN LOOOOVRIIIIIĆ!!!!!!!!!!! U 96. minuti Gorica poravnava, Lovrić je dobio loptu na 18 metara, driblingom izbacio čuvara i onda pogodio u donji suprotni kut za 2:2!
91' Počeo je prvi produžetak.
97' Pritisnula je Gorica u produžetku, nižu se pokušaji, ali lopta neće u mrežu.
97' Gorica vodi 3:2! Ubacio je Babec s lijeve strane, Caio je bio najviši u skoku, loptom je pogodfio Delfija od kojeg se ona odbija u mrežu!
103' Nakon šest minuta vijećanja, povlačenja crta, gledanja, raspravjanja i svega onog što VAR voli - nema pogotka. Caio je bio u zaleđu.
105'
Izmjena! Izlazi Dion Drena Beljo, ulazi Miroslav Iličić.
105'+3' Kraj prvog produžetka.
106' Počeo je drugi produžetak.
106'
Izmjena! Izlazi Hrvoje Babec, ulazi Serge-Junior Martinsson Ngouali.
120' Kraj u Velikoj Gorici! O polufinalistu će odlučiti penali.
121' Istra kreće pogotkom, Desio je precizan!
121' Jovičić mirno, Lučić izabrao krivu stranu.
121' I Galilea također plasira, a Kotarski ide u krivu stranu.
121' Vratari zasad promašuju stranu, Suk također precizan!
121' Prvi neiskorišteni penal, Kotarski brani udarac Iličića!
121' Brodić neobranjivo, visoko i snažno, Gorica vodi.
121' Pogodio je Kotarski stranu, obranio je pokušaj Da Silve!
121' Steenvoorden zabija, Gorica je u polufinalu!