Marko Livaja 57'
Emir Sahiti 90'
Hajduk
Susret počinje u 18:30 sati.
2' Hajduk je odmah zaprijetio preko Ljubičića koji je kombinirao s Livajom i pucao s 13-14 metara preko gola.
5' Opet prilika za Hajduk, Livaja je opasno ubacio loptu u 16 metara iz prekida, nekoliko igrača je promašilo loptu, na drugoj vratnici do nje stiže Atanasov, ali šalje je u ruke Nevistića.
7'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 0:1
Mrežu je zatresao Filip Krovinović. Asistent je Marko Livaja.
7' Hajduk vodi 1:0! Splićani su uzeli Lokosima loptu mna njihovoj polovici, Fossati je pronašao Livaju koji idealno proigrava utrčalog Krovinovića, a on lakoćom iz blizine zabija.
14' Pokušaj Biuka, gađao je suprotni kut, lopta ide kraj gola.
23' Nakon vodstva Hajduka i puno boljeg otvaranja utakmice, počela je i Lokomotiva igrati prema naprijed, imao je jedan pokušaj Kulenović, izvana je pucao Đira, sada i Marić, ali još uvijek to nije opasno za goste.
27' Solo prodor Biuka koji ulazi u 16 metara i puca pokraj trojice domaćih igrača, ali lopta ide pokraj gola.
38' Ravnopravno se igra nakon onog bolhjeg ulaska Hajduka. Splićani ipak drže Lokomotivu dovoljno daleko od one najopasnije zone.
43' Livaja je krasno primio loptu između dvojice čuvara, došao do dovoljno prostora za udarac s 18 metara, ali pucao je visoko preko gola. Ragbijaški sasvim korektno.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kazneni udarac za Lokomotivu!
45'+1' Kačavenda je gurnut s leđa u 16 metara i Bel je pokazao na 11 metara.
45'+3'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Josip Pivarić.
45'+3' Lokomotiva poravnava, Pivarić je izjednačio!
45'+4' Kraj prvog poluvremena, 1:1!
47' Po jedna prilika na samom startu drugog dijela na svakoj strani, prvo je Hoxha propustio kazniti pogrešku Dimitrova i pucao je pokraj gola, a zatim je Nevistić obranio snažan udarac Livaje iz voleja.
51'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 1:2
Mrežu je zatresao Jani Atanasov. Asistent je Marko Livaja.
51' Krasna akcija Hajduka, igrači Lokomotive ispadali su kao na traci, u konačnici Krovinović je gurnuo loptu za Livaju, on za Atanasova koji gotovo iz mrtvog kuta prebacuje Nevistića.
53'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 1:3
Mrežu je zatresao Marin Ljubičić. Asistent je Stipe Biuk.
53' Lokomotiva potpuno pada! Ubačena lopta na drugu vratnuicu za Biuka koji je nije najbolje zahvatio, ali ispalo je dobro jer je došla na drugu vratnicu do Ljubičića koji iz bolizibne pogađa!
54'
Izmjena! Izlazi Silvio Goričan, ulazi Marko Dabro.
57'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 1:4
Mrežu je zatresao Marko Livaja.
57' Kakva majstorija Livaje! Primio je loptu na desnoj strani s De Haasom na leđima, ušao u 16 metara, otarasio se Nizozemca i izbacio Mersinaja krasnim driblingom te zabio za 4:1!
59'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 2:4
Mrežu je zatresao Marko Dabro.
59' Lokomotiva smanjuje! Nabacio je s desne strane Cipetić, prvi pokušaj Dabre obranio je Kalinić, ali drugi nije uspio.
62' Kalinić neće moći nastaviti. Kod gola Dabre zaradio je ozljedu, probao je, ali kod ispucavanja sljedeće lopte pokazao je da ne može.
63'
Izmjena! Izlazi Lovre Kalinić, ulazi Danijel Subašić.
64'
Izmjena! Izlazi Stipe Biuk, ulazi Jan Mlakar.
66'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 2:5
Mrežu je zatresao Jani Atanasov.
66' Hajduk podiže na 5:2! Atanasov je krasno opalio s više od 20 metara, već ranije je potvrdio kako ima sjajan udarac, a ovdje je i pogodio za 5:2.
70' Krasno igra Hajduk! Atanasov je sada sjajnim dodavanjem proigrao u 16 metara Mlakara koji rutinski zabija!
70' Ipak nema pogotka, zaleđe.
71'
Izmjena! Izlazi Jani Atanasov, ulazi David Čolina.
71'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Luka Stojković.
71'
Izmjena! Izlazi Marin Ljubičić, ulazi Emir Sahiti.
71'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Indrit Tuci.
78'
Izmjena! Izlazi Justin de Haas, ulazi Nikola Soldo.
79' Jako dobra prilika za Mlakara koji je opalio iz poluvoleja, ali Nevistić je jako dobro obranio.
80'
Izmjena! Izlazi Filip Krovinović, ulazi Nikola Katić.
83'
Žuti karton dobio je Indrit Tuci.
90'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 2:6
Mrežu je zatresao Emir Sahiti. Asistent je Gergő Lovrencsics.
90' Ipak i šesti! Lovrencsics je sjajno proigrao Sahitija koji bježi obrani Lokomotive i zabija u suprotni kut za povećanje vodstva i proslavu prolaska u polufinale!
90'+1' Pet minuta nadoknade.
90'+4'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 3:6
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Josip Elez.
90'+4' Lokomotiva smanjuje na 3:6, Cipetić je ubacio s desne strane i pogodio Eleza od kojeg se lopta odbija u mrežu.
90'+6' Kraj u Kranjčevićevpoj, Hajduk s visokih 6:3 ide u polufinale!