Kup Hrvatske, Četvrtfinale, 01.12.2021, 16:00 h, Stadion Gradski vrt
Suci: Fran Jović, Luka Pušić, Luka Pajić
Osijek
5:4(0:0, 0:0, 0:0 pp, 5:4 pen) Slaven Belupo
Slaven Belupo
Susret počinje u 16:00 sati.
7' Osijek je puno bolje otvorio utakmicu, ima inicijativu, bilo je tu nekoliko opasnih ubačaja pred gol, ali još nije zaprijetio Sušku.
14' Jako dobra lopta u peterac, ali Sušak je odlično intervenirao ispred Kleinheislera.
24' Osijek i dalje ima inicijativu, a sada je dva puta i zaprijetio prema vratima gostiju. Prvo je pucao Nejašmić, odbijena lopta došla je do Lončara na 16 metara, on puca u donji kut, ali Sušak brani.
25' Pobjegao je Mierez i ušao u 16 metara, otišao previše ukoso te je Sušak dobro zatvorio kut. Na kraju je Mierez gurnuo loptu pokraj njega te je sve izgledalo kao neuspješno dodavanje jer na drugoj strani nije bilo nikoga.
32' Prvi pokušaj Slaven Belupa, dobio je loptu na 18 metara i odmah pucao, ali preko gola.
34' Sušak s dvije krasne obrane! Prvo je odbio u korner opasan udarac Kleinheislera s 30 metara, a zatim je nakon kornera glavom pucao Škorić, ali Sušak i to brani.
34' Novi korner i novi pokušaj Osječana, pucao je glavom Žaper, ali pokraj gola.
36' Kasni Mierez! Ubačena lopta u peterac, obrana Slavena i dalje je prilično uspavana i uglavnom ne dolazi do lopti koje ulaze u 16 mnetara, ali ovaj put do nje nije došao niti Mierez. Malo je zakasnio.
38'
Izmjena! Izlazi Damian van Bruggen, ulazi Mario Marina.
38'
Izmjena! Izlazi Mihael Mlinarić, ulazi Tomislav Božić.
38'
Izmjena! Izlazi Ikouwem Utin, ulazi Mihail Caimacov.
38' Koliko je Zoran Zekić zadovoljan igrom Slavena, najbolje pokazuje ovaj potez, u 38. minuti promijenio je čak trojicu igrača.
39'
Žuti karton dobio je Tomislav Božić.
40' Poslao je Lončar loptu u mrežu nakon ubačaja Bočkaja, ali bio je u malom zaleđu što bi trebao VAR potvrditi.
42' I potvrdio je. Nema gola.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2'
Žuti karton dobio je Bruno Goda.
45'+2' Bočkaj iz kornera gađa glavu Škorića, on dobro azhvaća loptu, ali puca u Sušaka.
45'+3' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Amer Hiroš, ulazi Damjan Bohar.
54' Trese se greda gola Malenice! Zapata se dobro namjestio na udarac i s ruba kaznenog prostora poslao je loptu u gredu.
60'
Izmjena! Izlazi Arijan Brković, ulazi Ivan Krstanović.
60'
Izmjena! Izlazi Marin Laušić, ulazi Zoran Kvržić.
69' Kazneni udarac za Slaven Belupo! Odlična akcija gostiju, lopta u 16 metara za Godu na kojeg starta Škorić i Jović pokazuje na 11 metara!
71' Greda! Krstanović trese gredu! Inače ne promašuje, ali ovaj put pogodio je gredu.
72'
Izmjena! Izlazi Darko Nejašmić, ulazi Vedran Jugović.
72'
Izmjena! Izlazi Karlo Bartolec, ulazi Mato Miloš.
72'
Izmjena! Izlazi Laszlo Kleinheisler, ulazi Mirlind Daku.
75' Malenica spašava Osijek! Prvo je Krstanović pobvjegao u kontru i došao sam pred Malenicu koji brani taj pokušaj, lopta se odbija do Zapate koji također probava iskosa, ali opet Malenica brani!
77'
Izmjena! Izlazi Ramon Mierez, ulazi Mihret Topčagić.
84' Kazneni udarac za Osijek! U skoku su bili Marina i Lončar, lakat Marine pao je na glavu Lončara i Jović pokazuje na 11 metara!
84'
Žuti karton dobio je Mario Marina.
85' Sušak brani udarac Bočkaja! Kakva utakmica!
87' Zapata prijeti Malenici, izborio se za prostor za šut s ruba 16 metara, ali u Malenicu.
88' Još jedna prilika za Slaven Belupo, ponovno bježi Krstanović i puca iskosa ali Malenica brani.
88'
Žuti karton dobio je Danijel Lončar.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj regularnog dijela, 0:0.
90'+5'
Žuti karton dobio je Mato Miloš.
91' Počeo je prvi produžetak.
93'
Žuti karton dobio je Mihail Caimacov.
94'
Crveni, isključujući karton dobio je Mihael Žaper.
94' Osječani ostaju s igračem manje isključen je Žaper!
103'
Izmjena! Izlazi Damjan Bohar, ulazi Alen Grgić.
105'
Žuti karton dobio je Zoran Kvržić.
105' Kraj prvog produžetka.
106' Počeo je drugi produžetak.
108'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Zoran Kvržić.
114'
Žuti karton dobio je Mirlind Daku.
120' Minuta nadoknade.
120' U gradskom vrtu odlučuju jedanaesterci.
120' Krstanović ovaj put ne griješi!
120' Siguran je i Petar Brlek!
120' Paracki 2:1!
120' Jugović vara Suška, 2:2!
120' Glavčić visoko, 3:2!
120' Škorić trese gredu na isto mjesto gdje i Krstanović u regularnom dijelu!
120' Goda puca pokraj gola!
120' Lončar mirno 3:3!
120' Marina u sam kut.
120' Fiolić mirno po sredini!
120' Zirdum greda!
120' Daku zabija i Osijek ide u polufinale!