Kup Hrvatske, Četvrtfinale, 01.12.2021, 18:30 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Mario Zebec, Vedran Đurak, Jerko Crnčić
Josip Drmić 29'
Robert Murić 90'+7'
Rijeka
Susret počinje u 18:30 sati.
4' Prvi pokušaj Dinama, Oršić s više od 25 metara iz slobodnog udarca, nije bio precizan.
10' Dvije dobre reakcije Labrovića, prvo nakon udarca Gojaka, a zatim i Mišića.
24' Sjajna obrana Labrovića! Dobra akcija Modrih i lopta za Ivanušeca na 7-8 metara, bio je potpuno sam, ali Labrović fantastično brani.
27'
GOL! Dinamo - Rijeka 0:1
Mrežu je zatresao Jorge Obregon.
27' Rijeka vodi 1:0! Dobra kontra gostiju, lopta je došla do Obregona koji je usporio, obrana Dinama ga je dostigla, ali uspio je gađati u suprotni kut i poogoditi!
28' Odlična prilika za Ivanušeca koji se uvukao u 16 metara i gađao iz prve u suprotni kut, ali nije pogodio.
29'
GOL! Dinamo - Rijeka 0:2
Mrežu je zatresao Josip Drmić. Asistent je Andrija Vukčević.
29' Kakav šok za Dinamo! Rijeka vodi 2:0! Ponovno Dinamova obrana kiksa, Vukčević je ubacio s lijeve strane, a Drmić iz blizine zabio!
39' Dinamo je očekivano prebacio igru na riječku polovicu, ali gosti se jako dobro brane i čuvaju tih 2:0.
44' Mišić ubacuje iz kornera, Gojak s prve vratnice puca glavom, ali Labrović je siguran.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog poluvremena, 0:2!
46'
Izmjena! Izlazi Luka Menalo, ulazi Komnen Andrić.
46'
Izmjena! Izlazi Sadegh Moharrami, ulazi Stefan Ristovski.
46'
Izmjena! Izlazi Josip Drmić, ulazi Robert Murić.
48' Puno sreće za Rijeku! Ivanušec je projurio kroz obranu Rijeke i dobro pucao, Labrović je još bolje obranio, lopta se odbija do Gojaka, ali on puca malo pokraj gola.
56' Sjajna prilika za Rijeku! Pobjegao je Obregon, okrenuo Šutala i bio sam pred Zagorcem, ali puca pokraj gola.
60' Nakon ubačaja iz kornera Andrić je pucao glavom, ali nije pogodio.
61'
Izmjena! Izlazi Amer Gojak, ulazi Arijan Ademi.
63'
Izmjena! Izlazi Jorge Obregon, ulazi Haris Vučkić.
67' Još jedan promašaj Dinama iz izgledne situacije, sada je Ademi bio na udarcu, ali nije dobro zahvatio loptu.
69'
Izmjena! Izlazi Josip Mišić, ulazi Marko Tolić.
73'
GOL! Dinamo - Rijeka 1:2
Mrežu je zatresao Marko Tolić.
73' Dinamo je uspio smanjiti zaostatak, Marko Tolić napravio je ono što nisu njegovi suigrači ranije i poslao je loptu u mrežu.
77' Greda! Dva puta Oršić iz blizine, prvo pogađa Smolčića na gol liniji, a zatim trese i gredu!
78'
Izmjena! Izlazi Domagoj Pavičić, ulazi Ivan Lepinjica.
84' Odlično je Tolić uočio Petkovića na desetak metara, on puca snažno iz prve, ali pokraj gola.
85'
Žuti karton dobio je Nediljko Labrović.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Dino Perić.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Joao Escoval.
90'+5' Petković je nakon silnog petljanja Modrih gurnuo loptu do Ristovskog koji je opalio sa 17 metara pokraj gola.
90'+7' Brani Labrović i donosi Rijeci polufinale Kupa! Strašna obrana Ademiju iz blizine!
90'+7'
GOL! Dinamo - Rijeka 1:3
Mrežu je zatresao Robert Murić.
90'+7' Odjurio je Murić u kontru i na prazan gol zabio za konačnih 3:1! Kraj, Rijeka je u polufinalu Kupa!