HT Prva liga, 18. kolo, 04.12.2021, 17:05 h, Stadion Rujevica, Rijeka
Suci: Jakov Titlić, Goran Perica, Nikola Kečkiš, Ivana Martinčić
4:1(2:0) Hrvatski dragovoljac
Vinko Petković 67'
Hrvatski dragovoljac
Susret počinje u 17:05 sati.
 Tribine Rujevice su prazne zbog kazne za Rijeku nakon nereda na utakmici s Hajdukom. No, Tomićeva momčad zbog remija Osijeka kod Gorice ima priliku pobjedom sama zasjesti na vrh HT Prve lige. Dragovoljac pak traži smanjenje zaostatka za Slavenom.
1' Započeo je susret.
7'
Žuti karton dobio je Adam Gnezda Čerin.
8' Dosta hrabro je izašao Dragovoljac, imao je u trećoj i petoj minuti po jednu vrlo opasnu loptu u kazneni prostor, ali sve je obrana Rijeke čistila.
10' Direktan udarac Mamića iskosa nakon što mu se lopta vratila nakon kornera, ali od bloka ide u novi korner.
14' Opet odličan izlazak Dragovoljca, kontra u četiri dodavanja do Viduke na desnoj strani, ali ovaj loše gađa iz prve, dosta visoko preko gola. Dragovoljac je bolji na otvaranju utakmice.
16'
GOL! Rijeka - Hrvatski dragovoljac 1:0
Mrežu je zatresao Jorge Obregon.
16' Prvi napad Rijeke i odmah vodstvo! Odlična dijagonala za Murića, ovaj lomi čuvara i pronalazi Vučkića u sredini kojem Bagadur izbija loptu, ali samo do Obregona koji iz blizine zabija!
21' Hrvatski dragovoljac se ne predaje, opet dobar izlazak koji je Mamić zaključio udarcem sa 17 metara, no Labrović je siguran.
25' Kratka kombinacija Rijeke iz kornera, onda ubačaj Tomečaka prema Obregonu koji glavom puca pokraj gola.
28' Rijeka je preuzela sve uzde utakmice i sve češće napada, sad je Vučkić probio pa pucao daleko, a prije toga je Pavičić "zakuhao". Čini se da će uskoro pasti i drugi gol.
30' Novi opasan ubačaj, ovaj put Murić prema Bušnji, no udarac potonjeg ide malo pokraj vrata.
37' Neloš dolazak Dragovoljca preko Štrkalja koji je prebacio za Majstorovića, a ovaj nakon lijepog driblinga tražio peterac, ali obrana čisti.
40' Posljednje minute opet su u znaku gostiju, sad je Mamić povratnom s lijeve strane tražio Štrkalja, ali i to obrana odbija prije udarca. Dosta situacija ima gdje gostima nedostaje tek pravi udarac.
44'
GOL! Rijeka - Hrvatski dragovoljac 2:0
Mrežu je zatresao Robert Murić.
44' Kakva majstorija Roberta Murića! Pred sam kraj prvog poluvremena je dobio loptu na desnom krilu, došao do samog kuta kaznenog prostora te je potegnuo u suprotnu stranu i pogodio malu mrežicu!
45' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Luka Viduka, ulazi Tomislav Turčin.
48'
GOL! Rijeka - Hrvatski dragovoljac 3:0
48' Velika greška gostujuće obrane, točnije Petra Mamića! Dijagonala je išla na Murića, Mamić ju je na prvu presjekao, ali je samo lošim primanjem izbacio Murića samog na vratara, a ovaj koristi poklon!
52'
Žuti karton dobio je Ricardo Bagadur.
53' Evo novog pokušaja gostiju, Petković je probio po lijevoj strani, otvorio se koridor pa je probao iskosa, ali gađa prazni gostujući "kavez" iza gola.
61'
Izmjena! Izlazi Domagoj Pavičić, ulazi Ivan Lepinjica.
61'
Izmjena! Izlazi Denis Bušnja, ulazi Issah Abass.
61'
Izmjena! Izlazi Jorge Obregon, ulazi Matej Vuk.
64' Još jedan opasan pokušaj Dragovoljca, ali opet izostaje udarac. Mamić je oštro s lijeve strane probao pronaći nekog u peetercu, ali Riječani izbijaju.
65' Lijepo je Štrkalj prošao i izborio se za poziciju za udarac na 11 metara, ali opet se sapleo i zakomplicirao pa obrana i to izbija.
67'
GOL! Rijeka - Hrvatski dragovoljac 3:1
Mrežu je zatresao Vinko Petković.
67'
Izmjena! Izlazi Petar Mamić, ulazi Stjepan Vego.
68' Smanjio je Dragovoljac! Kratka kombinacija iz kornera nakon dva je dodavanja stigla do Petkovića koji natrčava na rubu 16 metara i pogađa sam kut za 3:1.
69' Otvorila se utakmica nakon gola pa imamo po opasnu tranziciju na svakoj strani, ali po običaju je posljednje dodavanje prije udarca presječeno.
70' Tomečak je sjajno prebacio Abassu koji sam izlazi na Šubarića, ali vratar Dragovoljca je istrčao na vrijeme i obranio je taj pokušaj.
73' Još jednom Šubarić skida zicer Abassu! Murić za Vučkića, ovaj za Abassa koji se ubacio na peterac i pucao iz prve, ali Šubarić brani!
75'
Izmjena! Izlazi Tomislav Štrkalj, ulazi Karlo Perić.
80'
GOL! Rijeka - Hrvatski dragovoljac 4:1
80' Hat-trick Roberta Murića! Opet ljepotica od gola, krenula je kontra Rijeke koja je završila u nogama Murića na 16 metara, on se s desne strane opet namješta i krasno gađa suprotni kut!
85'
Izmjena! Izlazi Haris Vučkić, ulazi Robert Mudražija.
86' Novi sjajni napad Rijeke i nova obrana Šubarića! Šubarić - Abass 3-0. Čerin je probao bočnim škaricama, a onda Abass iz odbijanca probao iz blizine, ali Šubarićsve brani.
87'
Izmjena! Izlazi Benedik Mioč, ulazi Ivan Mamić.
87'
Izmjena! Izlazi Adam Gnezda Čerin, ulazi Roko Jurišić.
90'+1' Tri minute nadoknade.
90'+3' Kraj susreta.