HT Prva liga, 18. kolo, 06.12.2021, 18:00 h, Aldo Drosina
Suci: Ante Čuljak, Bojan Zobenica, Željko Bučar
Hansel Zapata 18'
Nedim Hadžić 31'
Slaven Belupo
Susret počinje u 18:00 sati.
11' Ravnopravno otvaranje utakmice, još uvijek bez nekih izraženih prilika, ali čini se kako ovdje nula ne bi zadovoljila jedni i druge.
18'
GOL! Istra 1961 - Slaven Belupo 0:1
Mrežu je zatresao Hansel Zapata.
18' Slaven Belupo vodi 1:0! Nakon ubačaja s lijeve strane, lopta je došla do Zapate koji bez problema pogađa za 1:0.
19'
Žuti karton dobio je Joao Pedro Eira Antunes da Silva.
29' Opasno je bilo pred golom Slavena! Odlično ubačena lopta s lijeve strane, pred golom je bio Dion Drena Beljo koji puca solidno, ali lopta ne ide u mrežu.
31'
GOL! Istra 1961 - Slaven Belupo 0:2
Mrežu je zatresao Nedim Hadžić. Asistent je Bruno Goda.
31' 2:0 za Slaven Belupo! Goda je odlično proigrao Hadžića, obrana domaćina je zaspala, Hadžić ostao sam pred Lučićem i lako zabio.
35'
Žuti karton dobio je Antonio Perera Calderon.
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, gosti vode 2:0.
51'
GOL! Istra 1961 - Slaven Belupo 1:2
Mrežu je zatresao Robert Mišković.
51' Velika pogreška vratara Sušaka, Mišković je pucao, a vrataru gostiju lopta prolazi kroz ruke i ide u mrežu.
58'
Žuti karton dobio je Mateo Kocijan.
61'
Izmjena! Izlazi Robert Mišković, ulazi Abdallahi Mahmoud.
67'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Joao Pedro Eira Antunes da Silva.
67' Istra ostaje s igračem manje. Da Silva je uklkizavao na loptu, istovremeno je na nju išao i Caimacov koji je srušen, a Čuljak vadi kartone i pokazuje ih braniču Istre.
73'
Žuti karton dobio je Goran Paracki.
75'
Izmjena! Izlazi Boureima Hassane Bande, ulazi Serder Serderov.
75'
Izmjena! Izlazi Antonio Perera Calderon, ulazi Mauro Perković.
77'
Izmjena! Izlazi Hansel Zapata, ulazi Ivan Krstanović.
77'
Izmjena! Izlazi Nedim Hadžić, ulazi Mateo Monjac.
80'
Žuti karton dobio je Mauro Perković.
80'
Žuti karton dobio je Ivan Krstanović.
83' Opasno je bilo sada pred golom Istre, ali oba udarca završila su u bloku. Prvo je pokušao Van Bruggen, a zatim Monjac, ali lopta nije htjela u mrežu.
85'
Izmjena! Izlazi Luka Marin, ulazi Damjan Daničić.
85'
Izmjena! Izlazi Dion Drena Beljo, ulazi Miroslav Iličić.
85'
Izmjena! Izlazi Mateo Kocijan, ulazi Matko Zirdum.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj susreta, Slaven Belupo odnosi pobjedu 2:1.