7
Efsthathios Aloneftis
69'
Charalampos Christodoulou
90'+3' Kraj u Puli, Hrvatska slavi 2:0!
90' Tri minute nadoknade.
90' Sjajan pokušaj Marka Pjace, pokušao je preko glave poslati loptu u mrežu, no lopta je pogodila gredu.
85' Još jednom Ciprani prijete, ovaj put Subašić je odličnom obranom spriječio ponovno Christofija da postigne pogodak. Ciparski napadač dobro je pucao glavom sa šest-sedam metara, ali hrvatski vratar bio je dobro postavljen.
82' Evo da i Ciprani zaprijete, dobro su došli do 16 metara, pucao je Christofi, no lopta je okrznula Lovrena i otišla u korner.
78'
Izmjena! Izlazi Mateo Kovačić, ulazi Marko Pjaca.
78'
Izmjena! Izlazi Darijo Srna, ulazi Tin Jedvaj.
77' S druge stative pokušao je Duje Čop spustiti loptu u mrežu, ali nije usmjerio loptu u gol.
70' Prvi pokušaj Marija Pašalića, nije to bila loša pozicija, no udarac je bio neprecizan.
69'
Izmjena! Izlazi Nektarios Alexandrou, ulazi Efsthathios Aloneftis.
69'
Izmjena! Izlazi Vedran Ćorluka, ulazi Domagoj Vida.
69'
Izmjena! Izlazi Alen Halilović, ulazi Ivica Olić.
62'
Žuti karton dobio je Mario Pašalić.
60'
Izmjena! Izlazi Mario Mandžukić, ulazi Duje Čop.
60'
Izmjena! Izlazi Constantinos Charalambides, ulazi Konstantinos Makridis.
60'
Izmjena! Izlazi Luka Modrić, ulazi Mario Pašalić.
58' Napokon je stigao i drugi pogodak, a ponovno je strijelac bio Mario Mandžukić! Mateo Kovačić obavio je glavninu posla, odlično je ušao u 16 metara i zapucao pram Kissasu, ovaj je samo skrenuo loptu do Mandžukića koji lakoćom s metra šalje loptu u mrežu.

58'
GOL! Hrvatska - Cipar 2:0
Mrežu je zatresao Mario Mandžukić.
54' Ciprani su na startu drugog dijela izvršili već četiri izmjene, očekuje se da će uskoro za njima posegnuti i Niko Kovač. Inače, nema nekih većih promjena, Hrvatska i dalje ima inicijativu i traži pukotinu za probijanje ciparske obrane.
53'
Izmjena! Izlazi Giorgos Efrem, ulazi Dimitris Christofi.
51'
Izmjena! Izlazi Georgios Aresti, ulazi Marlos Nikolaou.
46'
Izmjena! Izlazi Antonis Giorgallidis, ulazi Tasos Kissas.
46'
Izmjena! Izlazi Kostakis Artymatas, ulazi Charalambos Kyriakou.
45' Kraj prvog poluvremena, bolja Hrvatska ima prednost 1:0.
38' S ruba 16 metara pokušao je Brozović, no lopta je ipak išla preblizu ciparskom vrataru.
30' Igra Hrvatska očekivano bolje i opasnije od Ciprana, sada je pokuša i rastrčani Kramarić, no lopta nije završila u okviru gola. Kramarić se dosta trudi i želi pokazati da mu je mjesto u reprezentaciji.
25' Krasan prodor vrlo dobrog Halilovića! Odlično je povukao napad, lakoćom je prevario Cipranina koji mu je krenuo ususret i došao na nekih 20-ak metara otkud je snažno opalio, no malo preko gola.
17' Nisu Ciprani dugo izdržali! Odličnom dugačkom loptom Modrić je otvorio prostor Kramariću koji ulazi u 16 metara i na drugoj vratnici vidi samog Marija Mandžukića koji lakoćom pogađa praznu mrežu.

17'
GOL! Hrvatska - Cipar 1:0
Mrežu je zatresao Mario Mandžukić. Asistent je Andrej Kramarić.
16' Još jedna akcija koja je mirisala na pogodak, ovaj put ubacio je Strinić u sredinu prema Haliloviću kojem lopta bježi i nema opasnosti po vrata Ciprana.
12' Izvrsna akcija Hrvatske! Mandžukić je krasnim dodavanjem izbacio u napad Kramarića koji nije uspio doći u dobru poziciju za udarac, ali je na drugoj vratnici odlično uoči Brozovića koji puca glavom, no lopta pogađa gredu.
10' Dobra lopta Darija Srne u sredinu prema Kovačiću koji je pokušao atraktivno iznenaditi ciparskog vratara, no nije dobro zahvatio loptu.
4' Prva je zaprijetila Hrvatska i to preko jednog od novih imena u reprezentaciji, Alena Halilovića koji je pucao malo iskosa, ali ne potpuno precizno.
1' Počeo je susret u Puli.
Susret počinje u 20:15 sati.
  • mrkrunimir 1004.09.2014. u 21:54
  • mrkrunimir 1004.09.2014. u 21:22