22
Ryan Scicluna
87'
Pietro Ghedin
90'+3' Kraj utakmice! Pogocima Modrića i Kramarića izabranici Nike Kovača svladali su Maltežane i uspješno krenuli na put prema Europskom prvenstvu 2016. godine u Francuskoj. Lijep pozdrav!
90'+1' Brozović je izbio pred Hogga, ali vratar Malte nogom brani njegov udarac.
90' Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade.
88' Jelavić prijeti preciznim udarcem glavom, Hogg vadi loptu ispod prečke.
87'
Izmjena! Izlazi Paul Fenech, ulazi Ryan Scicluna.
84' Novi hrvatski korner završio je kod Brozovića, koji puca snažno, ali Hogg brani.
81' Izvrsna akcija Hrvatske, u kojoj je Jelavić proigrao Kramarića, a napadač Rijeke izlazi pred Hogga i postiže svoj prvi gol za seniorsku reprezentaciju!
81'
GOL! Hrvatska - Malta 2:0
Mrežu je zatresao Andrej Kramarić. Asistent je Nikica Jelavić.
79'
Izmjena! Izlazi Mario Mandžukić, ulazi Ivica Olić.
77' Jelavić ne puca dovoljno dobro iz srca kaznenog prostora Malte.
76'
Izmjena! Izlazi Rowen Muscat, ulazi Bjorn Kristensen.
74' Kramarić s ruba šesnaesterca cilja prečku, ostaje 1:0 za Hrvatsku.
67'
Izmjena! Izlazi Alen Halilović, ulazi Andrej Kramarić.
66' Nova akcija Rakitića i Modrića iz kuta, ali malteški braniči prebacuju to preko gola.
61' Velika prilika za Milića, ali hrvatski bek nije najodlučnije reagirao pred Hoggom.
60'
Žuti karton dobio je Ryan Fenech.
58' Rakitić je dva puta zaredom pucao prema golu Malte, jednom je pogodio braniča Malte u glavu, a drugi put je lopta otišla preko gola.
55' Prilika se otvorila i Alenu Haliloviću, ali njegov udarac po ulasku u kazneni prostor prohujao je pored same stative.
54' Dugačka akcija Hrvatske završena je nepreciznim udarcem Darija Srne.
49' Kombinacija Rakitića i Modrića iz kuta, Modrić još jednom puca, ali pogađa malteški blok.
46' Sjajan pogodak Luke Modrića iz daljine, prizemnim udarcem, doveo je Hrvatsku u vodstvo na samom početku drugog dijela!
46'
GOL! Hrvatska - Malta 1:0
Mrežu je zatresao Luka Modrić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme uz izmjenu u Hrvatskoj, Jelavić je ušao umjesto Mandžukića.
46'
Izmjena! Izlazi Mateo Kovačić, ulazi Nikica Jelavić.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
45'+2' Lovren je okušao svoj udarac s 25 metara, ali nije bio precizan.
45' Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.
43' Halilović je izbacio svog čuvara i pucao, ali Hogg brani, a potom Mandžukić glavom puca preko gola.
41' Rakitić je uspio matirati gostujućeg vratara, ali iz zaleđa, kaže zastavica pomoćnog suca.
39' Centrira Milić, a odbijenu loptu ne uspijeva zahvatiti Halilović.
34'
Izmjena! Izlazi Michael Mifsud, ulazi Steve Bezzina.
30' Hrvatska ostaje s igračem više. Ruski je sudac poslije nervoznog duela Borga i Mandžukića hrvatskom napadaču pokazao žuti karton, a Maltežaninu crveni.
30'
Crveni, isključujući karton dobio je Steve Borg.
30'
Žuti karton dobio je Mario Mandžukić.
28' Rakitić traži Mandžukića iz novog prekida, ali još je jednom lopta prejaka.
26' Prošao je Kovačić kroz sredinu, a Maltežani izbacuju u novi korner. Rakitićev je ubačaj predugačak.
23' Ubačaj Milića s lijeve strane završava u novom korneru za Hrvatsku. Braniči Malte ipak su najviši u skoku.
18' S druge strane prekid izvodi Luka Modrić, ali malteška obrana čisti.
16' Slobodan udarac za Hrvatsku s desne strane. Rakitić je pronašao Mandžukića, no napadač Atletica puca iz nezgodne situacije s ruba peterca pokraj vratnice.
13' Još jedan ubačaj Rakitića iz kuta, ali lopta na kraju odlazi preko prečke.
10' Hrvatska plete mrežu oko malteškog kaznenog prostora, s ponekim ubačajem, no zasad bez konkretnog učinka.
5' Hrvatska je uzvratila kroz dva kornera, ali nije uspjela doći do pravog udarca prema golu.
3' Prva prilika za Maltu, puca Schembri s desne strane peterca, ali Subašić brani.
1' Počela je utakmica na Maksimiru.
Susret počinje u 20:45 sati.
  • emilio2109.09.2014. u 23:17
    Jela, Milić i Srma out!!
    emilio21
  • HatsuneMiku190609.09.2014. u 22:33
    Vidjet cemo rijeku u europi. Puno ocekujem od njih. Volio bi da krama ostane jer je klub odlicno ureden i ima rezultate
    HatsuneMiku1906
  • eric7509.09.2014. u 22:31
    Napunit ce Rijeka trezor mozda već na zimu. Misko kaže da je Krama tu do kraja prvenstva. Ako uzmemo Mamica za pregovaraca ne gine 10 milja i postotak od budućih transfera.