Derek McInnes
23
(do 52')

Matjaž Kek
90'+4' Kraj u Škotskoj, Rijeka se oprostila od Europe.
90'
Žuti karton dobio je Shaleum Logan.
84' Sve je bliži riječki oproštaj s Europom. Rijeka je vodila 2:0 i pružila si nadu u čudo, ali dopustila je domaćinu da se vrati i osigura prolaz.
83'
Izmjena! Izlazi Niall McGinn, ulazi Willo Flood.
74'
Izmjena! Izlazi David Goodwillie, ulazi Adam Rooney.
74'
Izmjena! Izlazi Filip Bradarić, ulazi Bekim Balaj.
72'
Izmjena! Izlazi Niall McGinn, ulazi Peter Pawlett.
71' Na žalost, Aberdeen je praktički osigurao mjesto u trećem pretkolu. Kontra domaćina zaključena je uz nekoliko vezanih pogrešaka Rijeke, Goodwillie je proigrao Hayesa koji zabija za 2:2.
71'
Žuti karton dobio je Graeme Shinnie.
71'
GOL! Aberdeen - Rijeka 2:2
Mrežu je zatresao Jonathan Hayes.
66'
Žuti karton dobio je Zoran Kvržić.
64' Nevjerojatno. Rijeka je taman smanjila ukupan zaostatak i pružila si nadu u čudo, ali onda jer uslijedila loša reaklcija riječke obrane, tko zna koja već ove sezone i McGinn koji je sjajno prošao, poslao je loptu u mrežu.
64'
GOL! Aberdeen - Rijeka 1:2
Mrežu je zatresao Niall McGinn.
63' 2:0!! Još jedan pokušaj Riječana iz vana, odlično je pucao Kvržić s više od 20 metara i lopta je završila u golu!
63'
GOL! Aberdeen - Rijeka 0:2
Mrežu je zatresao Zoran Kvržić.
62' Još jednom Tomasov pokušava, puca s 20-ak metara, ali Ward brani.
60' Puno sreće za Riječane! Nakon ubačaja Goodwillieja, sa svega nekoliko metara Hayes nije uspio glavom zabiti.
58' Vodi Rijeka! Marin Tomasov dobio je loptu i tražio prostor na rubu 16 metara, uspio se za njega izboriti i poslao je loptu u mrežu domaćina!
58'
GOL! Aberdeen - Rijeka 0:1
Mrežu je zatresao Marin Tomasov.
52'
Izmjena! Izlazi Odise Roshi, ulazi Zoran Kvržić.
50' Prva prava prilika za Rijeku stigla je u 50. minuti i to nakon što su Škoti promašili svoju šansu. Udarac Taylora glavom nije bio precizan, a onda je na drugoj strani Bezjak pucao preko gola.
45' Kraj prvog dijela, Rijeka može biti zadovoljna što je još uvijek 0:0. Naime u posljednjim trenucima prvog dijela McGinn je odlično pucao s ruba 16 metara, ali Sluga je obranio.
43' Moglo je sada biti opasno u domaćem kaznenom prostoru, ubacio je Tomasov iz prekida, ali malo previsoko za sve.
35' Čisti zicer za domaćina! Hayes je ubacio za McLeana koji je bio potpuno sam, ali zakasnio je koji centimetar da ugura loptu u mrežu.
30' Sve više je lopta na polovici Aberdeena, Riječani su uspjeli domaćina pogurati prema škotskom golu i u posljednjih nekoliko minuta Riječani izgledaju nešto bolje.
21' Prvi pokušaj Rijeke bio je onaj Moisesa koji je gađao malo neprecizno.
20' Posjed lopte je na strani Rijeke, ali sve je to vrlo slabo i jalovo, Aberdeen je potpuno zatvorio prilaze prema svojem golu.
13' Aberdeen je zaprijetio preko McLeana koji je pokušao nakon ubačaja McGinna, no lopta je završila u korneru.
10' U prvih desetak minuta bez pravih prilika na obje strane, Aberdeen se dobro postavio i Rijeka ne može doći do ozbiljnije prijetnje.
1' Počeo je susret u Škotskoj.
Susret počinje u 20:45 sati.
  • narada10823.07.2015. u 22:20