84'
Zoran Buinac

Ante Čačić
90' Kraj u Sisku.
88' Segesta je uspjela smanjiti zaostatak na 8:1 pogotkom Luke Kožića koji je glavom zabio nakon što se lopta odbila od grede.
88'
GOL! Segesta - Hrvatska 1:8
Mrežu je zatresao Luka Kožić.
84'
Izmjena! Izlazi Tomislav Ivičić, ulazi Ivan Stojaković.
84'
Izmjena! Izlazi Vladimir Golić, ulazi Franko Vorkapić.
83' S nekoliko lijepih obrana istaknuo se Filip Skender koji je i sada obranio pokušaj Nikole Kalinića
80' Još jedan pokušaj domaćina, ponajbolji Segestin igrač Tomislav Ivičić pokušao je s nekih 14 metara, Vargić nije bio na lopti, ali niti ona nije išla u okvir gola.
72' Marcelo Brozović ponovno prijeti, bio je u odličnoj poziciji, pucao je snažno s 11-12 metara, ali malo preko gola.
70'
Izmjena! Izlazi Josip Balen, ulazi Luka Horvat.
68' Mateo Kovačić zaprijetio je prizemnim udarcem sa 16 metara, no lopta odlazi pokraj gola.
64' Krasno dodavanje Kovačića izbacilo je kompletnu obranu, do lopte je došao Kalinić koji zabija ispod vratara.
64'
GOL! Segesta - Hrvatska 0:8
Mrežu je zatresao Nikola Kalinić. Asistent je Mateo Kovačić.
59' Odmah velika prilika za osmi gol, Nikola Kalinić izašao je sam pred vratara Skendera, ali on odlično brani.
58' Vrlo brzo ipak sedmi hrvatski pogodak, zabio je Duje Čop.
58'
GOL! Segesta - Hrvatska 0:7
Mrežu je zatresao Duje Čop.
58' Marcela Brozovića centimetri su dijelili od pogotka, pucao je glavom sa 7-8 metara, ali lopta je okrznula gredu.
56' Najbolja prilika za Segestu u dosadašnjem dijelu susreta, Marko Filipović primio je loptu u 16 metara, ispao je Vida, a Segestin napadač s desetak metara ne pogađa suprotni kut.
54' I druga garnitura Hrvatske nastavlja s pogocima, Nikola Kalinić upisao se među strijelce nakon dobro primljene lopte u 16 metara i lagane realizacije.
54'
GOL! Segesta - Hrvatska 0:6
Mrežu je zatresao Nikola Kalinić.
46'
Izmjena! Izlazi Dominik Korica, ulazi Filip Skender.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Perišić, ulazi Milan Badelj.
46'
Izmjena! Izlazi Mario Mandžukić, ulazi Duje Čop.
46'
Izmjena! Izlazi Andrej Kramarić, ulazi Nikola Kalinić.
46'
Izmjena! Izlazi Luka Modrić, ulazi Marcelo Brozović.
46'
Izmjena! Izlazi Dejan Lovren, ulazi Vedran Ćorluka.
46'
Izmjena! Izlazi Lovre Kalinić, ulazi Ivan Vargić.
46'
Izmjena! Izlazi Armin Abazi, ulazi Matija Sertić.
46'
Izmjena! Izlazi Ivica Alapić, ulazi Luka Kožić.
46'
Izmjena! Izlazi Filip Dianežević, ulazi Luka Grgić.
46'
Izmjena! Izlazi Domagoj Šipuš, ulazi Mato Barišić.
46'
Izmjena! Izlazi Tomislav Gajdek, ulazi Marko Filipović.
46'
Izmjena! Izlazi Luka Vranić, ulazi Antonio Poljak.
45' Kraj prvog poluvremena u Sisku, Hrvatska vodi s 5:0 u utakmici koja je za Čačićeve izabranike tek lagano rastrčavanje.
44' Krasan pogodak Perišića, čisto savršenstvo! Nabačena lopta došla mu je malo iza, ali Perišić je savršeno iz voleja u padu zakucao loptu u suprotni kut! Potez utakmice nagrađen dugačkim pljeskom!
44'
GOL! Segesta - Hrvatska 0:5
Mrežu je zatresao Ivan Perišić.
40' U strijelce se upisao i Ivan Perišić koji je dobro utrčao, primio loptu u 16 metara i zatim mirno pogodio za povećanje prednosti.
40'
GOL! Segesta - Hrvatska 0:4
33' Odmah i treći pogodak, ponovno dobar dio posla odradio Pjaca idealnim ubačajem u sredinu za natrčalog Mandžukića koji bez problema zabija.
33'
GOL! Segesta - Hrvatska 0:3
Mrežu je zatresao Mario Mandžukić. Asistent je Marko Pjaca.
32' Zaslužio je Kramarić pogodak. Najveći dio posla obavio je Pjaca koji se lako oslobodio čuvara i pronašao Kramarića na petercu.
32'
GOL! Segesta - Hrvatska 0:2
Mrežu je zatresao Andrej Kramarić. Asistent je Marko Pjaca.
29' Lijep potez Kramarića koji je pucao škaricama s peterca, ali ravno u vratara.
28' Još jedan pokušaj aktivnog Kramarića kojeg je odlično pronašao Perišić, ali udarac je još jednom zapeo u bloku.
24' Utakmica kakva se otprilike mogla i očekivati, potpuna dominacija reprezentacije i da nije bilo nonšalancije u završnici, rezultat bi bio dosta uvjerljiviji.
18' Pokušao je Kramarić atraktivno petom nakon dodavanja Modrića s desne strane, ali nije zahvatio loptu.
11' Nova opasnost u domaćih 16 metara, Mandžukić je proigrao Pjacu koji puca, lopta mijenja smjer i odlazi u korner.
7' Ipak se nije dugo čekalo na prvi pogodak Hrvatske, Mandžukić je iz blizine poslao loptu u praznu mrežu i načeo obranu domaćina.
7'
GOL! Segesta - Hrvatska 0:1
Mrežu je zatresao Mario Mandžukić.
7' Prva prava prilika za Hrvatsku, Pjaca je sjajnom loptom pronašao Kramarića koji ulazi u 16 metara i gađa suprotni kut, ali ne pogađa.
3' Prvi pokušaj na susretu domaćina, Tomislav Ivičić pucao je nakon dobre akcije, ali Kalinić uz malu nesigurnost brani.
1' Počeo je susret u Sisku, prva utakmica hrvatske nogometne reprezentacije nakon Europskog prvenstva u Francuskoj.
Susret počinje u 17:30 sati.