Prijateljske utakmice, 15.11.2016, 20:45 h, Stadion Windsor Park, Belfast, Sjeverna Irska
Suci: Mark Clattenburg, Jake Collin, Simon Bennett, Andre Marriner (svi Engleska)
Conor McLaughlin
46'
8
Steven Davis
46'
15
Ryan McGivern
46'
10
Kyle Lafferty
56'
19
Paul Paton
62'
9
Will Grigg
68'

Ante Čačić
90'+2' Kraj utakmice u Belfastu, velika pobjeda Hrvatske, a posebno veseli odlična igra reprezentativaca koji ne dobivaju toliko često prilike.
90' Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.
89' Domaći spiker upravo je obznanio i igrača utakmice - Andrej Kramarić. Ništa čudno s obzirom da je sudjelovao kod sva tri gola, postigao je zaista prekrasan gol za 3:0.
88' Odlična prilika za Sjevernu Irsku, s desne strane ubacio je Davis, na drugoj vratnici lopta je došla do Laffertyja koji gađa prvi kut, ali dobro brani Vargić.
87'
Izmjena! Izlazi Marko Rog, ulazi Josip Pivarić.
82'
Izmjena! Izlazi Lovre Kalinić, ulazi Ivan Vargić.
80' Ante Ćorić izborio je slobodnjak na 25 metara od gola, lijepo je pucao Duje Čop, ali malo pokraj lijeve vratnice.
72'
Izmjena! Izlazi Mario Mandžukić, ulazi Ante Ćorić.
68'
Izmjena! Izlazi Liam Boyce, ulazi Will Grigg.
67'
67' Nakon pogreške domaće obrane loptu uzima Duje Čop, dodaje do Kramarića koji silovitim udarcem s gotovo 25 metara pogađa gornji desni kut Mannusovog gola, neobranjivo!
67'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Hrvatska vodi 3:0, prekrasan gol Andreja Kramarića!
63' Valja pohvaliti Filipa Bradarića, u svojem debiju jedan je od najboljih na terenu.
62'
Izmjena! Izlazi Niall McGinn, ulazi Paul Paton.
61' Hrvatski reprezentativci nisu posebno koncentrirano ušli u drugi dio, neoprezni su i griješe u defanzivnom dijelu, ali domaćin to još nije uspio iskoristiti.
59'
Izmjena! Izlazi Domagoj Vida, ulazi Šime Vrsaljko.
56'
Izmjena! Izlazi Josh Magennis, ulazi Kyle Lafferty.
56' Prilika za Sjevernu Irsku, s desne je strane korner izveo Norwood, Evans skače iznad Vide i glavom puca s desetak metara, ali preko gola.
54' Ništa od indirekta, Čop je kroz noge Kramariću gurnuo do Brozovića koji loptu šalje visoko preko grede.
52' Interesantna situacija u šesnaestercu Sjeverne Irske. Davis je loptu vratio Mannusu u ruke pa je sudac Clattenburg dodijelio indirektan udarac. Brzo ga je izveo Čop, zabio je Marcelo Brozović, ali Clattenburg kaže da se lopta mora ponovno izvesti.
51'
Izmjena! Izlazi Milan Badelj, ulazi Marcelo Brozović.
46' Počelo je drugo poluvrijeme u Belfastu, izbornik Sjeverne Irske Michael O'Neill napravio je tri promjene već na poluvremenu.
46'
Izmjena! Izlazi Gareth McAuley, ulazi Ryan McGivern.
46'
Izmjena! Izlazi Matthew Lund, ulazi Steven Davis.
46'
Izmjena! Izlazi Chris Brunt, ulazi Conor McLaughlin.
45'+1' Nakon pet utakmica bez primljenog pogotka na Windsor Parku Sjeverna Irska primila je dva gola od Hrvatske već u prvom poluvremenu.
45'+1' Ubačaj McAuleyja hvata Kalinić, poluvrijeme u Belfastu!
45' Igrat će se minuta sudačke nadoknade. Sjeverna Irska dobila je slobodan udarac na 25 metara od hrvatskog gola, rukom je loptu dirao Rog.
43' Prekrasno su od Kalinića započeli kombinaciju hrvatski reprezentativci, lijepo su iznijeli loptu, ali Kramarićev ubačaj nije došao do Mandžukića.
35'
35' S desne je strane korner izveo Kramarić, na prvoj vratnici bio je Mitrović, glavom prebacio prema drugoj vratnici, najbolje se snašao Čop i zabio za 2:0 Hrvatske.
35'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Hrvatska vodi 2:0, zabio je Duje Čop!
30' Gotovo pola sata igre je iza nas, neće ova utakmica biti upamćena po ljepoti, ali zasad Hrvatska djeluje sigurno i ne dopušta previše prilika Sjevernim Ircima.
22' Neugodan ubačaj Hodsona s desne strane, odlično hvata Kalinić.
17' Bolja je Sjeverna Irska, ali ne uspijevaju inicijativu pretočiti u nešto konkretnije.
15' Uzvraćaju prilikom i domaćini, ubacio je Brunt, Boyce glavom puca pokraj gola.
14' Prilika za Leovca nakon ubačaja, ali bez opasnosti za Mannusa.
9'
9' Sjajno je Kramarić na lijevoj strani pronašao Čopa, Duje puca iskosa, odbija vratar Mannus, ali samo do Mandžukića koji u borbi s trojicom domaćih igrača nekako uspijeva ugurati loptu u mrežu.
9'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Hrvatska vodi, zabio je Mario Mandžukić!
8' Blaga inicijativa Hrvatske, bez posebne opasnosti po gol Sjeverne Irske.
2' Opasno je bilo pred vratima Hrvatske, ubačaj s desne strane Magennisa prošao je kroz peterac Hrvatske, obrana ipak čisti.
1' Počela je utakmica u Belfastu, sretno Hrvatska!
 Sjeverna Irska je neporažena u posljednjih 11 međunarodnih susreta na domaćem terenu (8 pobjeda, 3 neriješena susreta). Posljednji put su izgubili u rujnu 2013. godine protiv Portugala (4:2). Vrijeme je za novi poraz.
 Po prvi put u dresu Hrvatske nastupit će Filip Bradarić.
 Utakmica će zbog prometne nesreće koja je stvorila gužvu početi u 21.00h.
 Po prvi puta Hrvatska gostuje u Sjevernoj Irskoj, izabranici Ante Čačića u ponešto izmijenjenom sastavu pokušat će popraviti negativan skor s otočkim reprezentacijama.
Susret počinje u 20:45 sati.