Reprezentacija - prijateljske utakmice, 28.03.2017, 18:00 h, Tallinn, Le Coq Arena
Marko Meerits
46'
10
Sergei Zenjov
70'
14
Konstantin Vassiljev
76'
3
Karl Mööl
86'
13
Ilja Antonov
86'

Ante Čačić
90'+1' Kraj u Tallinnu.
88' Dvije najbolje prilike za Hrvatsku, iz peterca je prvo pucao Čop što je obranio estonski vratar, zatim je pucao i Ćorić, ali pogodio vratnicu.
86'
Izmjena! Izlazi Artjom Dmitrijev, ulazi Ilja Antonov.
86'
Izmjena! Izlazi Taijo Teniste, ulazi Karl Mööl.
84' Potpuno razbijena Hrvatska. Još jedna pogreška hrvatske obrane i ponovno Estonci dolaze sami pred Kalinića te Zenjov zabija za ogromnih 3:0.
84'
Izmjena! Izlazi Domagoj Vida, ulazi Tin Jedvaj.
84'
GOL! Estonija - Hrvatska 3:0
Mrežu je zatresao Sergei Zenjov.
81' Estonci povećavaju prednost nakon još jedne loše reakcije naših igrača u svojoj polovici. Vida je izgubio loptu, Luts je u konačnici ubacio za Vassiljeva, a on rutinski zabija pokraj Kalinića.
81'
GOL! Estonija - Hrvatska 2:0
Mrežu je zatresao Konstantin Vassiljev. Asistent je Siim Luts.
77' Pokušaj Kramarića s 20 metara potpuno bezopasan za domaćeg vratara. Dosta preko gola.
76'
Izmjena! Izlazi Janar Toomet, ulazi Konstantin Vassiljev.
73' Manje od 20 minuta do kraja, Hrvatska u drugom poluvremenu nije ozbiljno zaprijetila Estoncima.
70'
Izmjena! Izlazi Henri Anier, ulazi Sergei Zenjov.
67'
Žuti karton dobio je Marko Lešković.
64'
Izmjena! Izlazi Marko Pjaca, ulazi Ante Ćorić.
63' Marko Pjaca u bolovima je na travnjaku, čini se da je stradalo koljeno i ne izgleda nimalo obećavajuće.
58'
Izmjena! Izlazi Marko Rog, ulazi Josip Pivarić.
58'
Izmjena! Izlazi Filip Bradarić, ulazi Milan Badelj.
49' Pokušao je Rog s ruba kaznenog prostora, bio je posve sam na povratnu loptu Perišića i pucao jako loše i visoko preko gola.
48' Opet Hrvatska loše otvara poluvrijeme, bilo je opasno pred golom Kalinića, ali Vida čisti iz peterca.
46'
Izmjena! Izlazi Mihkel Aksalu, ulazi Marko Meerits.
45'+2' Kraj prvog poluvremena, Estonija vodi 1:0.
45'+2' Najbolja hrvatska prilika došla je u posljednjim sekundama prvog poluvremena. Kramarić je izveo korner, Mitrović odlično skočio i dobro pucao glavom, ali Aksalu sjajno brani.
45'+1'
Žuti karton dobio je Nikita Baranov.
41' Spašava Kalinić čisti gol. Vida nije dobro reagirao u skoku nakon ubačaja Lutsa, Toomet ga je nadskočio i pucao s pet metara, ali Kalinić nogom brani, isti igrač došao je i do odbijene lopte, probao je iskosa, srećom nije pogodio.
40' Odbijena lopta došla je dosta ukoso za Perišića koji puca snažno, ali i neprecizno.
35' Loše vijesti s turnira u Portugalu, Diogo Queirós doveo je Portugal u vodstvo protiv Poljske i ako Poljaci ne izjednače, Hrvatskoj niti pobjeda protiv Turske ne bi pomogla da dođe na prvo mjesto.
31' Lijep ubačaj Kramarića s lijeve strane na glavu Čopa koji puca u padu, ali vratar Estonije atraktivno brani.
26' Inače mlada hrvatska reprezentacija do 19 godina 20 minuta prije kraja susreta s Turskom na kvalifikacijskom turniru u Portugalu ima igrača manje zbog isključenja Šempera, ali drži 0:0. Kako je u drugom dvoboju između Portugala i Poljske trenutno 1:1, Hrvatska je trenutno na prvom mjestu.
25' Prošla je polovica prvog poluvremena, Estonija i dalje ima prednost, Hrvatska izuzev one akcije Perišića za Pjacu nije pokazala baš ništa.
16' Pokušaj Perišića s više od 20 metara, loše i neprecizno, samo za upisivanje u statistiku broja udaraca.
14' Dobra akcija Hrvatske i povratna lopta Perišića prema Pjaci koji s desetak metara cilja, ali slabo i ravno u estonskog vratara.
13' Dva uzastopna kornera za Hrvatsku i malo nespretnosti u estonskoj obrani. Prvi put uspjeli su Estonci očistiti ispred Leškovića, a drugi put uz ponešto muke izbili su loptu iz svog peterca.
5' Nakon ubačaja iz kornera glavom je zaprijetio Vida, udarac nije bio jak, ali dovoljan za paradu estonskog vratara.
1' Estonija vodi od prve minute susreta. Mitrović je izgubio loptu na 25 metara od gola, uzeo ju je Luts, Lešković ga nije uspio zaustaviti, a veznjak Bohemiansa poslao je loptu kroz noge Kaliniću.
1'
GOL! Estonija - Hrvatska 1:0
Mrežu je zatresao Siim Luts.
1' Počeo je dvoboj u Tallinnu.
Susret počinje u 18:00 sati.