SP 2018., dodatne kvalifikacije, 12.11.2017, 20:45 h, Georgios Karaiskakis, Pirej
Kostas Fortounis
59'
18
Yannis Gianniotas
59'
20
Dimitris Pelkas
79'
Michael Skibbe

(do 90'+1')

(do 86')

(do 78')
Zlatko Dalić
90'+3' Kraj, Hrvatska je na Svjetskom prvenstvu!
90'+1'
Izmjena! Izlazi Luka Modrić, ulazi Matej Mitrović.
88' Pokušao je Kramarić koji je dobro ušao u 16 metara, gađao suprotni gornji kut, ali bio je malo neprecizan.
87' Odličan udarac Tachtsidisa nakon ubačaja sa strane, pucao je iz prve, ali Subašić je bio na mjestu.
86'
Izmjena! Izlazi Ivan Perišić, ulazi Ante Rebić.
85' Vrlo malo dijeli Hrvatsku od plasmana na Svjetsko prvenstvo, Dalićevi izabranici rutinski privode susret kraju.
79' Tek što je ušao u igru Pelkas je poslao loptu u mrežu, ali Torosidis je prije toga bio u zaleđu.
79'
Izmjena! Izlazi Konstantinos Mitroglou, ulazi Dimitris Pelkas.
78'
Izmjena! Izlazi Nikola Kalinić, ulazi Andrej Kramarić.
77' Hrvatska obrana danas se dobro nosi s Grcima.
73' Perišić je ušao u 16 metara i još jednom bez problema slomio protivnika, vraćao loptu u sredinu za Brozovića, ali Gianniotas je to presjekao.
66' Modriću je Torosidis na boku uzeo loptu, pronašao Gianniotasa koji zavrće u sredinu, ali Lovren i Vida spašavaju.
64' Visoko su Grci podigli obranu i pokušavaju nekim presingom natjerati Hrvatsku na pogrešku, no ostavljaju puno prostora iza i to bi se moglo iskoristiti.
59'
Izmjena! Izlazi Tasos Bakasetas, ulazi Yannis Gianniotas.
59'
Izmjena! Izlazi Lazaros Christodoulopoulos, ulazi Kostas Fortounis.
58' Dobar pokušaj Mitrogloua koji je opalio s 20 metara, gađao dalji kut, ali malo pokraj vratnice.
50' Pokušavaju Grci pritiskom u startu drugog dijela doći do brzog pogotka koji bi im dao nadu, ali Hrvatska se uspješno brani.
45'+2' Kraj prvog dijela, Hrvatska je bila bliže pogotku, rezultat joj itekako odgovara.
45' Dvije minute nadoknade.
43' Puno sreće za Grke! Fantastičan udarac Ivana Perišića s 20 metara pošteno je zatresao stativu Karnezisovog gola!
42' Zeca je ubacio u peterac, dobar ubačaj, ali Subašić skida s glave Retsosu.
38' Dosta rastrgana igra u zadnjih desetak minuta, puno prekida i vrlo malo nogometa.
28' Opasno je sada bilo u grčkom kaznenom prostoru, Perišić u svojoj omiljenoj situaciji jedan na jedan s Torosidisom, slomio je Grka, gađao bliži kut i pucao malo pokraj gola.
27' Izgledna situacija za Hrvatsku, dosuđen je prekršaj na rubu kaznenog prostora, loptu je uzeo Ivan Rakitić, ali pucao je loše preko gola.
24'
Žuti karton dobio je Panagiotis Tachtsidis.
23' Modrić je ubacivao iz slobodnog udarca, no pogodio je igrača u živom zidu, lopta je došla do Vrsaljka, ali on puca na vrh tribine.
17' Prvi opasniji pokušaj prema golu Subašića, Sokratis je bio na dobro spuštenoj lopti, opalio je sa 17 metara iz poluvoleja, malo pokraj vratnice.
13' Prvi udarac prema golu, Bakasetas je opalio s više od 20 metara, udarac vrlo snažan i isto tako neprecizan. Subašić bez potrebe za intervencijom.
12' Grci traže penal, a dobili su prekršaj u napadu. Zeca je povlačio Strinića, onda pao, a Kuipers je sve dobro vidio.
8' Prvi korner za Hrvatsku, nakon Modrićevog ubačaja ipak je napravljen prekršaj u kaznenom prostoru.
5' Hrvatska je u početku prepustila Grcima loptu, ali nema većih prijetnji zasad.
1' Počeo je dvoboj u Pireju, ajmo Hrvatska!
Susret počinje u 20:45 sati.