72'

Muhannad Assiri
85'
Juan Antonio Pizzi
90'+4' Kakva utakmica Aleksandra Golovina! Petarda Rusije, Golovin krasno zabija iz slobodnjaka! Kraj utakmice u Moskvi!
90'+4'
GOL! Rusija - Saudijska Arabija 5:0
Mrežu je zatresao Aleksandr Golovin.
90'+3'
Žuti karton dobio je Taisir Al-Jassim.
90'+1' Razbijanje Saudijske Arabije! Dugu loptu super-zamjena Dzjuba spušta glavom do super-zamjene Čeriševa, koji vanjskim dijelom kopačke krasno zabija za 4:0!
90'+1'
GOL! Rusija - Saudijska Arabija 4:0
Mrežu je zatresao Denis Čerišev. Asistent je Artem Dzjuba.
88'
Žuti karton dobio je Aleksandr Golovin.
85'
Izmjena! Izlazi Mohammad Al-Sahlawi, ulazi Muhannad Assiri.
72'
Izmjena! Izlazi Yahya Al-Shehri, ulazi Hattan Bahebri.
71'
71' Kakav nos za izmjene ima ovaj gospodin Čerčesov! Ubacio je s desne strane Golovin (bravo svima koji ga imaju u svojim Manager momčadima), nebeski se vinuo Artem Dzjuba i glavom zabio za 3:0 minutu nakon ulaska! A Dario je pogodio tri ili više golova na Pobjedničkom nizu!
71'
GOL! Rusija - Saudijska Arabija 3:0
Mrežu je zatresao Artem Dzjuba. Asistent je Aleksandr Golovin.
70'
Izmjena! Izlazi Fjodor Smolov, ulazi Artem Dzjuba.
68' Rusi kao od šale stižu do protivničkog gola, Zobnin je lijepo tukao s nekih 12 metara, uz malo muke ipak brani Al-Mayouf
64'
Izmjena! Izlazi Aleksander Samedov, ulazi Daler Kuzjajev.
64'
Izmjena! Izlazi Abdullah Otayf, ulazi Fahad Al-Muwallad.
56' Dobra prilika za Saudijce. Ubačaj je stigao s desne strane, kasne i Al-Sahlawi i još netko. Nemojte zamjeriti, nije lako pohvatati ova prezimena.
52' Rusi uživaju protiv slabih Saudijaca - što je ujedno odgovor na moje pitanje iz prošlog komentara - ne može.
46' Počelo je drugo poluvrijeme, može li Saudijska Arabija izbjeći poraz?
45' Poluvrijeme u Moskvi, Rusija ima sigurnu prednost, čini se da niti 2018. godine domaćin SP-a neće izgubiti na otvaranju.
43'
43' Čudi li vas da je Čerišev odmah zabio gol? Još jednu su lijepu akciju složili Rusi, lopta je stigla do Čeriševa, koji ovaj put lažnjak koristi u prave svrhe, a zatim lijepo pogađa za 2:0 Rusa. Barem mi je u Pobjedničkom nizu živ izbor da će biti tri ili više golova na susretu.
43'
GOL! Rusija - Saudijska Arabija 2:0
Mrežu je zatresao Denis Čerišev. Asistent je Roman Zobnin.
42' Nova brza akcijja Rusa nije dobro završila. Loptu je na lijevoj strani dobio Čerišev, fintom se riješio Hawsawija i onda nepotrebno krenuo u novi lažnjak - lopta je za Saudijsku Arabiju. #DžagojevBiOvoZabio
39' Znate li koja je reprezentacija primila najviše golova glavom na Svjetskom prvenstvu od 1994.? Saudijska Arabija, 13.
37' Malo trivije - prvi gol na ovom SP-u postignut je glavom, prvi gol glavom nije pao još od 1990. godine, tada je strijelac bio legendarni Francois Omam-Biyik.
36' Traže Rusi jedanaesterac na Golovinu, traže Saudijci žuti karton zbog simuliranja - sudac Pitana nije uslišio ničiju želju.
35' Još desetak minuta igrat će se u prvom poluvremenu. Posljednjih deset minuta proveo sam u žalovanju, na Euru 2012 bio je Džagojev najbolji strijelac, na SP-u 2018. izletio je iz igre u 24. minuti.
24' Brzinski sam provjerio jednu od svojih pet momčadi u Sportnet Manageru by Samsung i utvrdio kako u momčadi u koju sam polagao najviše nade imam sedam milijuna eura bačenih u vjetar. #Džagojev
24'
Gotova je utakmica za Džagojeva, ulazi Denis Čerišev.
22' Povukli su Rusi nakon kornera kontru, koja nije slavno završila. Još je teže izborniku Rusije Čerčesovu saznanje da se u trku Džagojev uhvatio za zadnju ložu i stao - znamo kako takve ozljede nažalost završavaju.
22' Opet je Al-Sahlawi blokiran, bit će novi korner za Saudijsku Arabiju.
21' Uzvratili su Saudijci brzom kontrom, Al- Sahlawi je pokušao glavom iz teške situacije, obrana Rusije odbija u prvi korner za Saudijsku Arabiju.
15' Velika prilika za Rusiju, Saudijci su na konopcima! Još su jednom lijepo po desnoj strani kombinirali Rusi, mora se reći da je iz velikog zaleđa Fernandes gurnuo loptu u sredinu, obranio je uz pomoć bloka Al-Mayouf. Naknadno je stigla VAR oznaka kako nema kornera.
12'
12' GOOOOOOOOL! Prvi pogodak na Svjetskom prvenstvu postigao je Jurij Gazinskij! S lijeve je strane ubacio Golovin, Gazinskij glavom poentira za vodstvo domaćina.
12'
GOL! Rusija - Saudijska Arabija 1:0
Mrežu je zatresao Jurij Gazinskij. Asistent je Aleksandr Golovin.
11' Prilika za Rusiju, lijepu su akciju složili domaćini, ali Smolov nije imao dobru završnicu, korner za Rusiju!
10' Dobro izgledaju Rusi, Saudijci se čine solidnima u obrani, svoju će priliku za iznenađenje tražiti iz kontranapada.
7' Igra se dvoboj visokog intenziteta, prvi put su opasnije priprijetili Rusi, ali Osama blokira na vrijeme.
1' Počelo je! S vama će utakmicu pratiti Dario Dodić.
 I politika je odradila svoje, vrijeme je za intoniranje himni!
 Al-Jassim je ubacio s lijeve strane, Al-Faraj glavom pucao neprecizno.
 Sve je spremno za početak Svjetskog prvenstva u Rusiji. Robbie Williams je otpjevao svoje, igrači će uskoro na teren, najveća svjetska nogometna smotra može početi. Pratite utakmica Rusije i Saudijske Arabije s nama. Jeste li sastavili momčad u Sportnet Manageru by Samsung i odigrali neki par u Pobjedničkom nizu? Još uvijek stignete!
Susret počinje u 17:00 sati.