SP 2018., skupina A, 1. kolo, 15.06.2018, 14:00 h, Jekaterinburg Arena, Jekaterinburg
Suci: KUIPERS Bjorn (NED), VAN ROEKEL Sander (NED), ZEINSTRA Erwin (NED), MAŽIĆ Milorad (SRB)
Sam Morsy
50'
11
Kahraba
63'
14
Ramadan Sobhi
82'
Carlos Sanchez Arcosa
58'

Cristian Rodriguez
59'

Lucas Torreira
87'
Oscar Tabarez
90'+6' GOTOVO JE! Urugvaj se provukao protiv Egipta!
90'+6'
Žuti karton dobio je Ahmed Hegazi.
90'
90' Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade
90' Nisu izdržali Egipćani, s desne je strane ubacio Sanchez, nebeski se vinuo Gimenes i glavom zabio za vodstvo Urugvaja!
89'
GOL! Egipat - Urugvaj 0:1
Mrežu je zatresao Jose Gimenez. Asistent je Carlos Sanchez Arcosa.
89' Koliko Cavani nema srće, toliko je El-Shenawy čini se rođen pod sretnom zvijezdom. Sjajno je izveo slobodan udarac Cavani, gađao je El-Shenawyjev kut, vratar Egipta vršcima prstiju skreće loptu u vratnicu.
88' Cavani iz slobodnjaka s 20-ak metara trese vratnicu!
87'
Izmjena! Izlazi Matias Vecino, ulazi Lucas Torreira.
83' Topčina Cavanija s ruba kaznenog prostora, fantastična obrana El-Shenawyja!
82' Jedno je jasno, Hector Cuper odlučio je sačuvati Salaha za druge utakmice, Egipat je odradio sve tri izmjene.
82'
Izmjena! Izlazi Amr Warda, ulazi Ramadan Sobhi.
81' Kuhali su dugo Egipćani priliku pred Muslerinim golom, ali nisu je skuhali do kraja, Elneny iz teške pozicije šalje loptu malo preko gola.
77' Urugvajci nažalost imaju samo jednog Diega Godina. Nakon što je presjekao napad Egipćana krenuo je u kontru, ali mu Sanchez daje katastrofalnu loptu koja odlazi u gol-aut.
73' Što se događa sa Suarezom? Opet ga je sjajno proigrao Cavani, izbio je Barcin napadač pred El-Shenawyja i umjesto udarca dopimplao loptu do egipatskog vratara i malo ga ozlijedio.
72' Opasno je bilo pred urugvajskim golom, Kuipers je pametno pustio prednost Egipćanima nakon prekršaja na Wardi, opalio je silovito Fathy, ali brani Muslera.
70' Nakon kornera s desne strane Cavani se dobro snalazi između nekoliko igrača Egipta, ali loptom napucava svog suigrača Caceresa u ruku, Kuipers daje loptu Egipćanima
68' Isprobao je udarac s 20-ak metara Sanchez, završilo je to u egipatskom bloku.
67' Živnuli su malo i Urugvajci, sa sve više igrača idu pred egipatski gol, zasad bez izrazitih prilika.
63'
Izmjena! Izlazi Marwab Mohsen, ulazi Kahraba.
60' Mijenja Oscar Tabarez, kako i ne bi - Urugvajci ne izgledaju dobro.
59'
Izmjena! Izlazi Giorgian De Arrascaeta, ulazi Cristian Rodriguez.
58'
Izmjena! Izlazi Nahitan Nandez, ulazi Carlos Sanchez Arcosa.
52' Egipat je povukao dobru kontru, Trezeguet je pokušao proigrati Saida, ali stara iskusnjara Diego Godin to čita i otklanja opasnost.
50'
Izmjena! Izlazi Tarek Hamed, ulazi Sam Morsy.
46' Kakva prilika za Urugvaj! Cavani je lijepo proigrao Suareza, ovaj izbija pred El-Shenawyja, ne može se reći da je slabo pucao Suarez, ali sjajno brani egipatski vratar!
46' Počelo je drugo poluvrijeme, pomolimo se da bude bolje od prvog! Salah i dalje nosi marker, nadajmo se da neće dugo.
45' Poluvrijeme u Jekaterinburgu, taman kad se malo rasplamsala utakmica sudac Kuipers označio je kraj prvog dijela. Nadajmo se boljem drugom poluvremenu.
45' Ne može se po prikazanom reći da su Urugvajci veliki favorit, dobro izgledaju Egipćani u posljednjih desetak minuta. A što kad uđe Salah?
43' Opasno je moglo biti pred vratima Urugvaja, ali Said je opasan škaricama kao i Warda.
40' Bit će dobro Warda, lekcija je naučena!
39' Warda je pokušao škaricama pogoditi loptu i ozlijedio se. Urugvajci su izbacili loptu, egipatski se igrač drži za donji dio leđa.
36' Ispričao bih se na nejavljanju, ali prvenstveno vam se trebaju ispričati Egipćani i Urugvajci. Najzanimljiviji trenutak u posljednjih deset minuta bio je onaj kad je kamera nakratko uhvatila Salaha na klupi, držao je kostobrane u rukama. #UđiSalaše
25' Breaking, ode Letica iz Hajduka!
23' Odličan pokušaj Cavanija, nakon što je prebacio jednog igrača, s ruba kaznenog prostora opalio je ljevicom, Ali Gabr glavom odbija u korner. Nakon kornera iz odlične situacije Luis Suarez pogađa vanjski dio mreže - jer ga ja imam u Manageru!
16' Odlučio se za ubačaj, nakon ponešto gužve Urugvajci otklanjaju opasnost.
16' Bentancur u opasnoj zoni ruši Wardu, slobodnjak će izvesti Abdallah Said.
14' Uzvratio je Suarez s druge strane, još slabijim udarcem, odlazi lopta kraj gola.
12' Prva prilika za Egipćane, u teškoj je situaciji Trezeguet primio loptu i pokušao opaliti, nije to bio prejak udarac pa ga lako hvata Muslera.
10' Gledamo relativno mirnu utakmicu zasad, Urugvajci se čine nešto opasnijima, ali dobro stoje Egipćani.
3' Egipat je ponovno na Svjetskom prvenstvu nakon 10.221 dana - zanimljivo, Egipćani nikad nisu ubilježili pobjedu na Svjetskom prvenstvu, je li danas dan za prekid te "tradicije"? Imate li kojeg igrača iz ovih dviju momčadi u Sportnet Manageru by Samsung?
1' Počela je utakmica u Jekaterinburgu!
 Pred nama je druga utakmica Svjetskog prvenstva i druga utakmica skupine A. U Jekaterinburgu se sastaju Urugvaj i Egipat. Mohamed Salah započet će susret s klupe, mogu li Egipćani bez njega parirati snažnom Urugvaju? Pratite s nama uživo, s vama je Dario Dodić.
Susret počinje u 14:00 sati.