4
Rafael Marquez
74'
Juan Carlos Osorio
90'+3' GOTOVO JE! Velika predstava Meksika protiv svjetskih prvaka!
90'+1' Igrat će se tri minute nadoknade
90' Isprobao je udarac i Boateng, ali ne da se Ochoa iznenaditi
90'
Žuti karton dobio je Hector Herrera.
89' Tri prilike za Njemačku u jednom napadu, ali ne da Ochoa. Brandt u završnici pogađa vratnicu!
87' Stigla je prva visoka lopta za Gomeza, s desne strane, ali ne puca dobro njemački napadač, lopta je za Meksiko
86'
Izmjena! Izlazi Timo Werner, ulazi Julian Brandt.
84'
Žuti karton dobio je Mats Hummels.
84' Još jedan pokušaj Kroosa, brani to Ochoa.
83'
Žuti karton dobio je Thomas Müller.
82' Nova kontra Meksika, Layun je dobio loptu na desnoj strani i sa 16 metara pucao kraj lijeve vratnice. Hoće li Nijemci kazniti silne meksičke promašaje?
81' Još jednu kontru su uprskali Meksikanci. Išli su tri na dva protiv Nijemaca, ali griješi Jimenez u dodavanju.
79'
Izmjena! Izlazi Marvin Plattenhardt, ulazi Mario Gomez.
78' U igru će i Mario Gomez, Nijemci pod hitno trebaju gol.
77' Meksički gol je pod opsadom, Müller je blokiran, lopta odlazi u korner. Nakon kornera kreće meksička kontra, Layun sa 16 puca malo preko gola.
76' Sjajna kombinacija Kimmicha i Kroosa, ali nema gola. Kimmich je s desne strane gurnuo prizemnu loptu za Kroosa, a ovaj je sa 16 metara iz prve opalio i poslao malo kraj gola.
74' Pritišću Nijemci, hoće li Elf do izjednačenja ili Meksiko do drugog gola iz protunapada? Imam osjećaj da ćemo vrlo brzo doznati.
74'
Izmjena! Izlazi Andres Guardado, ulazi Rafael Marquez.
71' Teško se oteti dojmu da je Meksiko trebao dobiti jedanaesterac, nadajmo se da nećemo o tome pričati nakon dvoboja.
70' Dočekali smo kontru Meksika, dobio je loptu u prostor Chicharito, srušio ga je Hummels, no sudac se nije oglasio. Čekamo li VAR? Izgleda da ne.
67' Nižu se napadi Nijemaca. Draxlera blokira netko iz meksičke obrane. Nakon kornera Werner izbliza šalje loptu preko gola, rekao bih da ne bi bio priznat gol da je Werner zabio jer izgleda da je bio u zaleđu.
66'
Izmjena! Izlazi Hirving Lozano, ulazi Raul Jimenez.
65' Odličan pokušaj Njemačke. Ubačaj s desne strane stigao je od Boatenga, Kimmich iz teške pozicije škaricama šalje loptu malo preko gola.
63' Krenuo je u kocku Löw, Nijemci su krenuli u ofenzivu što bi moglo opasnim Meksikancima ostaviti puno prostora u kontrama.
60'
Izmjena! Izlazi Sami Khedira, ulazi Marco Reus.
58'
Izmjena! Izlazi Carlos Vela, ulazi Edson Alvarez.
54' Nije bilo opasnosti u drugom poluvremenu, puštaju Meksikanci Nijemcima inicijativu i pripremaju novi bljesak iz kontre.
46' Počelo je drugo poluvrijeme. Neću lagati, svim srcem navijam za Meksiko (a i imam ih na Pobjedničkom nizu)
45' Poluvrijeme u Moskvi, svjetski prvaci gube 1:0, Hirving Lozano doveo je Meksiko u posve zasluženo vodstvo. Pred Joachimom Löwom je 15 minuta za dovođenje momčadi u red, desna strana njemačke obrane izgleda tragično loše.
45' Mogao je Vela udvostručiti vodstvo Meksika, sporo su Nijemci izašli u blok, no Vela s ruba kaznenog prostora loptu šalje kraj gola. Odlično poluvrijeme Meksikanaca!
40'
Žuti karton dobio je Hector Moreno.
39' Greda! Sjajan slobodnjak Kroosa, ispružio se Ochoa koliko je dug i širok i malo skrenuo loptu, koja odsjeda na okviru gola.
37' Ekspresno se mogu vratiti svjetski prvaci u igru, Lozano u opasnoj zoni ruši Kimmicha.
35'
35' Kakva akcija i krasan gol Meksika! Povukli su još jednu kontru, Chicharito je u ovom slučaju bio u ulozi asistenta, gura loptu na lijevu stranu do raspoloženog Lozana, koji se fintom rješava čuvara i posprema loptu u bliži kut Neuerovog gola. Zasluženo vodstvo odličnih Meksikanaca!
35'
GOL! Njemačka - Meksiko 0:1
Mrežu je zatresao Hirving Lozano. Asistent je Javier Hernandez.
33' Iako je Njemačka slovila za velikog favorita uoči utamice, mora se reći kako Meksikanci zasad izgledaju bolje.
29' Visoko pritišću Nijemci Meksikance, ali to ne pali na Herreri koji se okretom riješio prvog čuvara u svom šesnaestercu, da bi u par poteza stigao do centra gdje ga napokon ruše igrači Elfa. Još je jednom udarac oprobao Layun u nastavku akcije, ovog puta bio je precizan, ali nije bilo snage u šutu, brani lagano Neuer.
27' Strašno su Meksikanci opasni u kontranapadima, iznimno brzo se transformiraju iz faze obrane u fazu napada, ali zasad ima realizacija nije na razini. Novu prigodu udarcem je okončao Layun, kao i malo prije lopta odlazi preko gola.
24' Malo je nedostajalo da Meksikanci stignu do pogotka. Krasnu je loptu Vela poslao kroz njemačku obranu, Layun kasni pola metra.
22' Isprobao je Toni Kroos udarac s ruba kaznenog prostora, lopta ide ravno u ruke Ochoi.
20' U teškoj situaciji Werner prima loptu, uspio se izboriti za udarac iz okreta, ali ravno u Ochou.
18' Sjajna kontra Meksikanaca nije završila niti udarcem. Lijepo je Herrera proigrao Chicharita, malo mu je zapela lopta u nogama pa nije ni opalio po njemačkom golu iz opasne situacije, obrana Elfa otklanja opasnost.
17' Vrlo dobar nogomet igra se na Lužnjikiju, obje reprezentacije izgledaju jako dobro i raspoloženo, čekamo prvi pogodak.
14' Nova opasnost pred njemačkim golom, ovog je puta pucao Moreno glavom, preslabo je to bilo za Neuera.
10' Opasan udarac Herrere, brani to Neuer.
9' Layun nije bio precizan, lopta odlazi daleko preko gola.
8' Brza kontra Meksikanaca završena je prekršajem Hummelsa u opasnoj zoni, srušen je Carlos Vela. meksiko ima slobodnjak na nekih 25 metara od Neuerovog gola.
7' Sve su opasniji Nijemci. Ako je suditi po početnim minutama čeka nas odlična utakmica!
3' Vraćaju Nijemci preko Wernera, iskosa s desne strane Leipzigov napadač šalje loptu kraj gola.
1' Eksplozivan početak utakmice, već u prvoj minuti Meksikanci u tri poteza stižu do kaznenog prostora svjetskih prvaka, Boateng u zadnji čas blokira Lozana! Nakon kornera uz malo muke Neuer hvata loptu.
 U prvoj utakmici skupine F snage će odmjeriti Njemačka i Meksiko. Dvoboj se igra na stadionu Lužnjiki u Moskvi, hoće li Njemačka pokazati svoju moć protiv Meksikanaca? Pratite utakmicu s nama, tekstualni prijenos uživo radit će Dario Dodić.
Susret počinje u 17:00 sati.