66'

Seung-Woo Lee
73'
Tae-Yong Shin
90'+4' Gotovo je, zaslužena pobjeda Švedske!
90'+1' Dobar pokušaj glavom Hwanga, nažalost po Korejce, malo neprecizan. Mora se reći da je švedski vratar bio na toj lopti, teško da bi bio gol da je išlo u okvir.
90'+1' Još četiri minute nade za Južnu Koreju.
86' Južna Koreja ima jalovu inicijativu, Šveđani kontroliraju susret i sve su bliže važnoj pobjedi.
81'
Izmjena! Izlazi Sebastian Larsson, ulazi Gustav Svensson.
77'
Izmjena! Izlazi Ola Toivonen, ulazi Isaac Kiese Thelin.
73'
Izmjena! Izlazi Ja-Cheol Koo, ulazi Seung-Woo Lee.
71'
Izmjena! Izlazi Albin Ekdal, ulazi Oscar Hiljemark.
66'
Izmjena! Izlazi Shin-Wook Kim, ulazi Woo-Young Jung.
65'
65' GOOOOOOOL! Švedska vodi 1:0, kapetan Granqvist bio je siguran s bijele točke.
65'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Andreas Granqvist.
64' Min-Woo Kim je srušio Claessona.
64' Penal za Švedsku!
62' Bijesni su Šveđani na Aguilara, odlučio je ne dosuditi kazneni udarac, ali nakon minute dobiva oznaku VAR-a da bi trebao pogledati snimku. Čekamo odluku.
61'
Žuti karton dobio je Viktor Claesson.
56' Nova prigoda za Šveđane, Toivonen je dobro tukao glavom, brani sjajni Cho
55'
Žuti karton dobio je Hee-Chan Hwang.
52' Dobra prilika za Koreju, glavom je tukao Koo, ali u vanjski dio mreže
45'+2' Poluvrijeme. Šveđani su pokazali više, ali golova nema. Sve je otvoreno u ovom susretu. Ili bolje rečeno, zatvoreno.
45'+2' Nova šansa za Šveđane! Ubacio je s desne strane Lustig, najviši je u skoku bio Claesson, u zadnji čas skreće loptu netko iz obrane Južne Koreje.
45'+1' Igrat će se dvije minute sučevog dodatka.
44' Nije to bio najbolji udarac iz kuta, no Korejci nisu uspjeli očistiti, lopta dolazi do Granqvista koji plasira s nekih 15 metara u lijevi kut - lagano hvata Cho.
42' Dobio je Son loptu u kaznenom prostoru Švedske, gurnuo je ispred Augustinssona, a branič Švedske ga zakačio, no sudac se nije oglasio. Uzvratili su Šveđani, Berg lijepo gura u sredinu, ali tamo nije bilo nikog od njegovih igrača. U nastavku akcije Ki čisti opasnim startom ispred Toivonena - korner za Švedsku.
33' O kakvoj je utakmici riječ solidno govori ovaj podatak iz Opte. U modernoj eri (otkako se vode napredne statistike, dakle od 1966.), samo se na utakmici Nizozemske i Kostarike 2014. godine duže čekalo na prvi udarac. Ovdje smo ga dočekali nakon 20 minuta, Nizozemci i Kostarikanci su trebali 59 sekundi više.
28'
Izmjena! Izlazi Joo-Ho Park, ulazi Min-Woo Kim.
20' Fantastična prilika za Švedsku! Kroz šumu nogu proigrao je Toivonen Berga, ovaj izbio sam pred Choa, mogao je birati kako zabiti gol, ali sjajno brani korejski vratar.
18' Dobro su kombinirali Berg i Granqvist, sjajno u zadnji čas čisti Kim (broj 19)
14' Prvi izlet Šveđana nije bio posebno opasan, ubačaj je stigao s desne strane, Cho to lagano hvata.
13'
Žuti karton dobio je Shin-Wook Kim.
9' Nema se što previše komentirati u ovih prvih desetak minuta, Južna Koreja ima posjed, ne i posebnu inicijativu, Šveđani su fokusirani na obranu.
6' Puno je povlačenja bilo u švedskom šesnaestercu, sudac Aguilar vidio je prekršaj nekog od igrača Južne Koreje, lopta je za Švedsku.
4' Hwang je iznudio korner za Južnu Koreju - Olsen je ubačaj iz kuta izboksao, bit će aut za Korejce.
1' Počeo je susret!
 Sve je spremno za početak susreta u Nižnji Novgorodu. Švedska i Južna Koreja odmjerit će snage u drugoj utakmici skupine F. Podsjetimo, jučer je Meksiko iznenadio Njemačku pa današnja pobjeda jedne od reprezentacije dodatno dobiva na težini. Prijenos uživo za vas radi Dario Dodić.
Susret počinje u 14:00 sati.