64'

Baha' Faisal
64'

Vital Borkelmans
90' Kraj utakmice na Rujevici.
89'
Izmjena! Izlazi Musa Al-Taamari, ulazi Yazan Abu Arab.
86' Ivan Santini tuče s dvadestak metara, laka zadaća za Yaseena.
85'
Žuti karton dobio je Tareq Khattab.
80'
Žuti karton dobio je Tin Jedvaj.
79' Opet je Rog ubacio iz slobodnjaka, Domagoj Vida pucao je glavom, no ovog puta lopta odlazi preko grede.
75' Malo sreće za Jordan koji je postigao pogodak. Baha Faisal izveo je slobodan udarac, lopta je od živog zida promijenila smjer i završila u mreži.
75'
GOL! Hrvatska - Jordan 2:1
Mrežu je zatresao Baha' Faisal.
72' Velika opasnost za hrvatska vrata. Daleko najopasniji Al-Bakhit proigrao je na rubu kaznenog prostora Saeeda Murjana koji potpuno nečuvan puca malo iznad gola.
67'
Izmjena! Izlazi Andrej Kramarić, ulazi Ivan Santini.
64'
Izmjena! Izlazi Obaida Al-Samarneh, ulazi Baha' Faisal.
64'
Izmjena! Izlazi Odai Al-Qarra, ulazi Saeed Murjan.
64'
Izmjena! Izlazi Karlo Bartolec, ulazi Marko Livaja.
64'
Izmjena! Izlazi Ante Rebić, ulazi Tin Jedvaj.
63' Ponovno je Hrvatska poentirala nakon prekida. Izveo ga je Marko Rog koji je na drugoj stativi pronašao Mateja Mitrovića koji glavom skreće loptu u mrežu.
63'
GOL! Hrvatska - Jordan 2:0
Mrežu je zatresao Matej Mitrović. Asistent je Marko Rog.
62' Pjaca je bio u prilici, ali siguran pogodak blokirao je gostujući branič
59' Nova prilika stigla je nakon kornera, glavom je pucao Matej Mitrović, ali istaknuo se jordanski vratar dobrom obranom.
56' Prva opasnost pred vratima Jordana u drugom poluvremenu, Karlo Bartolec proigrao je na dvadesetak metara od gola Marija Pašalića koji je pucao slabo, po sredini gola.
54' Manjak zanimljivih događanja na otvaranju drugog poluvremena.
46' Odmah na početku drugog poluvremena izbornik Dalić odlučio se na tri promjene.
46'
Izmjena! Izlazi Dejan Lovren, ulazi Matej Mitrović.
46'
Izmjena! Izlazi Antonio Milić, ulazi Josip Pivarić.
46'
Izmjena! Izlazi Milan Badelj, ulazi Filip Bradarić.
45' Kraj prvog poluvremena
45'
Žuti karton dobio je Karlo Bartolec.
40' Dva udarca iz daljine u kratkom razdoblju. Pucao je prvo Rebić, a zatim i Kramarić, no nisu bili dovoljno precizni kako bi ugrozili Moataza Yaseena.
35' Lijevu je stranu probio Kramarić i ubacio prema Pašaliću koji je raspalio loptu isprve, ali nije ju uspio zahvatiti najbolje. Otišla je na tribine.
33' Bara' Marei izborio se za malo prostora u šesnaestercu, ali Livaković je lakoćom obranio.
31' Pucao je Milić iz daljine, lopta je prohujala malo iznad gola.
24' Poentirao je kapetan, a Hrvatska okrunila bolju igru. Ubacio je Pjaca iz kornera, a Vida glavom skrenuo loptu u nebranjeni dio mreže.
24'
GOL! Hrvatska - Jordan 1:0
Mrežu je zatresao Domagoj Vida. Asistent je Marko Pjaca.
14' Prva prava prilika za Jordan, opasan je bio Shelbaieh koji je uposlio Al-Taamarija, ali ovaj je pucao malo preko gola.
10' Jordanci se još nisu sastavili s loptom, Hrvatska ima inicijativu
4' Pucao je iz daljine Karlo Bartolec, udarac debitanta lakoćom je obranio gostujući vratar.
2' Nije jasno zašto je sudac ostavio spuštenu zastavicu, iako je Ante Rebić bio barem dva metra u zaleđu, ali nije previše utjecalo na rezultat. Hrvatski nogometaš pucao je visoko preko gola. Hrvatska je jako dobro krenula.
 Prva utakmica hrvatske reprezentacije nakon Svjetskog prvenstva pred domaćim gledateljima. Na Rujevici je trenutno nešto više od pet tisuća gledatelja.
Susret počinje u 20:45 sati.