14
Mirko Ramčić
85'
Stjepan Gomerac
90'+4' Kraj susreta, Inter je u polufinalu.
90' Sami su išli na Bašića Čeliković i Andrić, Andrić nije dobro primio loptu, ali se ipak uspio namjestiti i pucati, no Bašić odlično brani.
88' Najbolja prilika za goste, ali nema pogotka. Bjelanović je bio sam pred Matkovićem i nije zabio, pokušao je još jednom s poda, ali matković izbija s gol linije.
87' Nekoliko slabašnih pokušaja Vinogradara u završnici susreta, ali nikakav problem za Matkovića koji je bio besposlen u ovom dvoboju.
85'
Izmjena! Izlazi Filip Šćrbec, ulazi Mirko Ramčić.
80'
Izmjena! Izlazi Nikola Rak, ulazi Marin Zulim.
77'
Izmjena! Izlazi Željko Štulec, ulazi Davide Jozić.
76' Ako je bilo nekakvih dvojbi, više ih ne bi trebalo biti. Inter vodi 3:0, Bosec se izborio za loptu na desnoj strani, iskosa ušao u 16 metara i pogodio i bliži kut.
76'
GOL! Inter-Zaprešić - Vinogradar 3:0
Mrežu je zatresao Antonio Bosec.
70' Lijepa prilika za goste, ubačaj na drugu vratnicu gdje s uklizavanjem kasni Bjelanović.
69'
Žuti karton dobio je Karlo Muhar.
65'
Izmjena! Izlazi Marko Vukčević, ulazi Matej Vuk.
60' I s igračem manje Inter kontrolira dvoboj, Vinogradar nije uspio pritisnuti domaćina.
53'
Žuti karton dobio je Igor Postonjski.
51'
Izmjena! Izlazi Luka Čakarun, ulazi Mateo Topić.
48' Inter i s igračem manje prijeti, Postonjski je odlično pucao glavom nakon ubačaja s desne strane, ali lopta prolazi tik pokraj vratnice.
45'+2' Kraj prvog dijela, Inter vodi 2:0.
45'+1'
Žuti karton dobio je Filip Šćrbec.
44' Dobra akcija Vinogradara i lijepa prilika za Štuleca, Bjelanović mu je odlično ostavio loptu nakon dobre akcije Prijića, ali Štulec puca jako loše s desetak metara.
36'
Izmjena! Izlazi Obi Goodness Ajayi, ulazi Igor Postonjski.
32' Može li Vinogradar unijeti zanimljivost u utakmicu, Inter je ostao s igračem manje zbog drugog žutog kartona za Brezovca, potpuno nepotrebno dva brza kartona za iskusnog veznjaka.
32'
Žuti karton dobio je Marko Povrženić.
32'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Josip Brezovec.
30' Opasan slobodnjak na 16 metara za Vinogradar, pucao je Povrženić, ali lopta je završila u bloku i nije bilo opasnosti za Matkovića.
29'
Žuti karton dobio je Jasmin Čeliković.
23' Još jedan kiks Gorana Bašića. Kod prvog gola lopta ga je iznenadila, a što tek reći kod drugog. Muhar je opalio s 25 metara po sredini, lopta je prošla Bašiću kroz ruke i ušla u mrežu.
23'
GOL! Inter-Zaprešić - Vinogradar 2:0
Mrežu je zatresao Karlo Muhar.
20'
Žuti karton dobio je Josip Brezovec.
15'
Žuti karton dobio je Marijan Grdenić.
12' Nije Vinogradar dugo izdržao. Inter je već u 12. minuti poveo, Brezovec je ubacio iz kornera, na prvoj vratnici Komnen Andrić došao je do lopte i u prvi kut zabio glavom za vodstvo.
12'
GOL! Inter-Zaprešić - Vinogradar 1:0
Mrežu je zatresao Komnen Andrić. Asistent je Josip Brezovec.
6' Prvi pokušaj na susretu, ubačena lopta s lijeve strane išla je prema Vukčeviću koji je nije uspio dobro zahvatiti na 6-7 metara.
1' Počeo je susret u Zaprešiću, momčad iz Mladine nada se iznenađenju i povijesnom uspjehu.
Susret počinje u 17:00 sati.