Hrvatski nogometni kup, Četvrtfinale, 05.12.2018, 17:00 h, Stadion Gradski vrt
Suci: Igor Pajač, Bojan Zobenica, Vedran Đurak
Ezekiel Henty 39'
2:1(2:0) Hajduk
Adam Gyurcso 64'
Hajduk
90'+4' Kraj, Osijek je u polufinalu Kupa.
90'+2'
Žuti karton dobio je Mijo Caktaš.
90'+1' Tri minute nadoknade.
90' Ostala je još samo sudačka nadoknada, igra se dosta živo u zadnjih 20-ak minuta, ali nekih opasnijih prilika, kao s početka drugog dijela, nije bilo.
90'
Izmjena! Izlazi Ezekiel Henty, ulazi Marko Dugandžić.
88'
Žuti karton dobio je Danijel Lončar.
87'
Izmjena! Izlazi Ante Palaversa, ulazi Mirko Ivanovski.
83' Odlična situacija za Caktaša koji je tražio prostor, malo je odugovlačio i na kraju je prilika propala.
82'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bradarić, ulazi Andre Fomitschow.
81'
Izmjena! Izlazi Gabrijel Boban, ulazi Danijel Lončar.
69'
Žuti karton dobio je Gabrijel Boban.
67'
Izmjena! Izlazi Haris Hajradinović, ulazi Marin Pilj.
64' Hajduk smanjuje na 2:1! Potpuno zasluženo, bolje igraju Splićani u drugom dijelu. Jairo je dobio bitku s Bočkajem na desnoj strani, Bočkaj je nepotrebno pao, a Brazilac poslao u sredinu za samog Gyurcsa koji iz blizine pogađa mrežu.
64'
GOL! Osijek - Hajduk 2:1
Mrežu je zatresao Adam Gyurcso. Asistent je Jairo de Macedo da Silva.
60' Sjajno brani Malenica, šutirao je Caktaš izvana, no vratar Osijeka krasnom paradom izbija u korner.
57' Gyurcso je sjajno ubacio iz prekida, lopta je preletjela sve i odsjela je na vratnici, nakon toga izvana je pucao Palaversa malo preko gola. Najbolja prilika Splićana.
56'
Žuti karton dobio je Domagoj Pušić.
50'
Žuti karton dobio je Ardian Ismajli.
49'
Izmjena! Izlazi Stanko Jurić, ulazi Adam Gyurcso.
47' Sjajna prilika za Marića koji je došao sam pred Ljubića, ali vratar Hajduka odlično brani.
45'+4' Kraj prvog dijela, Osijek vodi 2:0.
45'+3' Mudražija je ubacio s desne strane na prvu vratnicu gdje Marić prvi dolazi do lopte, ali ne zabija.
45' Četiri minute nadoknade.
45' Palaversa pokušava izvana, jako neprecizno.
39' 2:0 za Osijek! Dosta slično kao kod prvog pogotka samo što je sada Boban ubacio povratnu loptu, ona je došla do Hentyja koji zabija za povećanje prednosti.
39'
GOL! Osijek - Hajduk 2:0
Mrežu je zatresao Ezekiel Henty. Asistent je Gabrijel Boban.
36'
Žuti karton dobio je Mile Škorić.
26' Petar Bočkaj dovodi Osijek u vodstvo. Izgubljena lopta Splićana u opasnoj zoni, Pušić je pronašao Grgića koji ubacuje nisko na rub 16 metara gdje do nje dolazi Bočkaj i gađa suprotni kut za vodstvo.
26'
GOL! Osijek - Hajduk 1:0
Mrežu je zatresao Petar Bočkaj. Asistent je Alen Grgić.
18' Igra se uglavnom u sredini terena, izuzev one prijetnje na startu utakmice, nema prilika.
8' Već u osmoj minuti zaiskrilo je na travnjaku, došlo je do nepotrebnog naguravanja Bradarića i Grgića na sredini terena.
5' Nakon četiri minute pauze zbog ukazivanja pomoći, susret je nastavljen.
4' Ljubić ipak ostaje na golu s vidnim ožiljkom na čelu.
1' Već u prvoj minuti prilika za Osječane. Bočkaj je dao loptu za Marića koji dolazi sam pred Ljubića, lopta mu u ključnom trenutku bježi, Marić gubi ravnotežu i sudara se s Ljubićem koji je na travnjaku i ukazuje mu se pomoć.
1' Počeo je susret u Osijeku.
Susret počinje u 17:00 sati.