Hrvatski nogometni kup, Finale, 22.05.2019, 18:00 h, Aldo Drosina, Pula
Suci: Damir Batinić, Tomislav Petrović, Miro Grgić
Antonio Mirko Čolak 13'
Tibor Halilović 39'
Zoran Kvržić 84'
Rijeka
90'+4' Kraj u Puli, Riječani slave!
90' Tri minute dijele Rijeku do osvajanja trofeja!
86'
Žuti karton dobio je Mario Gavranović.
84' Rijeka vodi 3:1!! Krasna dugačka lopta za Kvržića koji bježi Dilaveru, fantastično dolazi do prostora za udarac i onda pogađa suprotni kut!
84'
GOL! Dinamo - Rijeka 1:3
Mrežu je zatresao Zoran Kvržić.
84' Bišćan zna da Dinamo igra sa stoperom manje i zato se ne betonira već će pokušati s Puljićem i Gorgonom završiti posao.
83'
Izmjena! Izlazi Antonio Mirko Čolak, ulazi Jakov Puljić.
80'
Izmjena! Izlazi Tibor Halilović, ulazi Alexander Gorgon.
78'
Izmjena! Izlazi Kevin Theophile-Catherine, ulazi Izet Hajrović.
77' Sluga briljira na golu Rijeke! Još jedna velika obrana Ademiju, primio je veznjak loptu u kaznenom prostoru, okrenuo se i pucao u donji kut, ali Sluga brani. Nakon kornera puca opet Ademi, glavom preko gola.
75' Je li bio penal, stvarno je teško reći, Riječani su žestoko prosvjedovali, uvjereni su da nije.
75'
Izmjena! Izlazi Ivan Lepinjica, ulazi Stjepan Lončar.
74' Olmo puca u donji kut, ali Sluga brani!
72' Penal za Dinamo, dugo se Batinić premišljao i onda je ipak odlučio dosuditi penal. Rukom je igrao Escoval.
71' Orva prilika Rijeke u drugom dijelu, lopta za Čolaka u 16 metara, na leđima mu je bio Theophile-Catherine i Čolak puca kraj gola.
69' Još jedna sjajna prilika za Dinamo! Olmo je odlično osjetio Oršića na 18 metara, ovaj je lijepo gađao u kut, Sluga se nije ni pomaknuo, ali lopta prolazi koji centimetar pokraj vratnice.
63' Dinamo smanjuje zaostatak, Oršić! Dinamo je pritisnuo, prvo je Sluga obranio čudesno pokušaj Ademija, zatim je blokiran pokušaj Olma, pa i onaj Petkovića da bi na kraju Oršić natrčao na loptu i zabio s desetak metara!
63'
GOL! Dinamo - Rijeka 1:2
Mrežu je zatresao Mislav Oršić.
60' Traje inicijativa Dinama, lopta je dosta vremena u 16 metara Riječana, ali Bišćanovi igrači požrtvovno se brane.
52' Požutio je Theophile-Catherine koji je srušio Čolaka pa sad obojica imaju kartone.
52'
Žuti karton dobio je Kevin Theophile-Catherine.
52' Dosta panike u riječkoj obrani u zadnje dvije-tri minute, Gavranovićev ulazak pokrenuo je Modre.
50' Prva velika prilika u drugom dijelu! Oršić je ubacio, Petković glavom prenio loptu za Gavranovića koji puca iz voleja sa 7-8 metara preko gola!
46' Počelo je drugo poluvrijeme, Bjelica baca sve karte na stol ulaskom Gavranovića i Leovca.
46'
Izmjena! Izlazi Amir Rrahmani, ulazi Marin Leovac.
46'
Izmjena! Izlazi Iyayi Believe Atiemwen, ulazi Mario Gavranović.
45'+1' Opasno je bilo nakon što je Olmo napravio dar-mar na lijevoj strani, ubacio je, pokušavali su Modri, ali lopta je završavala u bloku. Poluvrijeme, Rijeka vodi 2:0!
45' Minuta nadoknade.
39' Rijeka vodi 2:0!!! Nove pogreške Dinamove obrane i povećanje prednosti Riječana! Kvržić je izvrtio Rrahmanija na desnoj strani, gurnuo mu loptu kroz noge i ostavio ga iza sebe, a u petercu ispred Livakovića i Stojanovića dolazi Halilović i skreće loptu u mrežu!
39'
GOL! Dinamo - Rijeka 0:2
Mrežu je zatresao Tibor Halilović. Asistent je Zoran Kvržić.
37' Solo prodor Petkovića koji je nanizao nekoliko igrača, pucao s 20-ak metara, ali malo preko gola.
33' Pokušaj na drugoj strani Halilovića s 18 metara, dobra pozicija po sredini, ali udarac preloš za Livakovića. Po sredini u vratara.
31' Sjajna šansa za Oršića! Ademi je dobio loptu na desnoj strani, poslao povratnu na desetak metara gdje natrčava Oršić, ali nije bio precizan i ne pogađa u okvir gola.
28' Čolak i Theophile-Catherine išli su istovremeno na loptu, Francuz je bio brži, a Čolak je zaradio žuti karton jer ga je pritom pogodio đonom.
28'
Žuti karton dobio je Antonio Mirko Čolak.
23' Sjajno je Šunjić vratio loptu čisto je oduzevši Capanu, bila bi to vrlo opasna situacija jer je Atiemwen bio spreman na jurnjavu prema golu, no Capan s leđa ruši Šunjića i zarađuje prvi karton.
23'
Žuti karton dobio je Luka Capan.
22' Pokušao je izvana Olmo, prethodio je tome prekršaj nad Atiemwenu koji nije dosuđen, a Španjolac "iz prednosti", poput Oršića na početku susreta ragbijaški preko gola.
21' Dobra ideja, ne tako dobra izvedba. Theophile-Catherine odlično je dugačkom loptom pronašao Petkovića koji glavom spušta loptu u 16 metara, tamo nema nikog, ali natrčava Rrahmani i puca u blok.
17' Sada Rijeka igra bolje i opasnija je, a Livaković još jednom sjajno brani! Halilović je opalio izvana, no vratar Dinama fantastično odbija u korner.
13' Rijeka vodi 1:0!!! Nakon ubačaja iz kornera loše je reagirao Petković koji je u petercu doslovno uštopao loptu za Čolaka koji s dva-tri metra lakoćom zabija!
13'
GOL! Dinamo - Rijeka 0:1
Mrežu je zatresao Antonio Mirko Čolak.
12' Odlično je Halilović iz kornera dao za Tomečaka na 20 metara, ovaj sjajno gađa gornji kut, ali Livaković fantastično brani!
10' Prvi izlazak Riječana prema Dinamovoj polovici, Kvržić je ubacivao s desne strane i lopta ide u korner.
6' Apsolutna dominacija Dinama u početku susreta, Rijeka još nije s loptom prešla centar.
3' Odmah nova prijetnja, ovaj put opasnija, Župarić je glupo izgubio loptu, oduzeo ju je Petković koji izbacuje u šansu Oršića, ali mu Sluga sjajno izlazi u udarac i spašava Rijeku.
3' Prvi pokušaj prema golu, doslovno pokušaj jer je Oršić pucao dosta loše i ragbijaški preko gola.
2' Dinamo je odmah potisnuo Rijeku do njenog kaznenog prostora.
1' Počeo je susret!
 Lijepa atmosfera u Puli, stadion je dobro ispunjen, a uvjeti su idealni za igru. Očekujemo odličnu utakmicu.
 Dinamo i Rijeka odlučuju o osvajaču Kupa za ovu sezonu. Modri u finalni dvoboj ulaze kao favoriti, ali Riječani vjeruju da imaju dobre šanse u ovom susretu.
Susret počinje u 18:00 sati.