Reprezentacija - prijateljske utakmice, 11.06.2019, 20:45 h, Varaždin, gledatelja: 8.036
Naim Sliti
63'
14
Mohamed Drager
63'
13
Ferjani Sassi
77'
11
Taha Yassine Khenissi
83'
12
Ali Maaloul
89'

Alain Giresse
90'+5' Kraj, Tunis odnosi pobjedu 2:1.
90'+3' Benkovićev šut završio je u bloku, šteta, bila je dobra pozicija.
90' Četiri minute nadoknade.
89'
Izmjena! Izlazi Ellyes Skhiri, ulazi Ali Maaloul.
88'
Žuti karton dobio je Wajdi Kechrida.
85' Hrvatska je pritisnula i traži poravnanje, Tunižani su sabijeni na svojih 20-30 metara.
83'
Izmjena! Izlazi Wahbi Khazri, ulazi Taha Yassine Khenissi.
80' Kiša se spustila na Varaždin, sve je teže igrati, a Hrvatska se tu bolje snalazi pa je prijetio i Perišić iskosa, ali pokraj gola.
78' Odlična prilika za Caktaša, lijepo ga je proigrao Perišić, ali Caktaš nije uspio progurati loptu pokraj vratara iskosa u mrežu.
77'
Izmjena! Izlazi Ghailene Chaalali, ulazi Ferjani Sassi.
72' Khazrijev lijep, ali neučinkovit pokušaj, odmah nakon ubačaja pucao je iz prve, ali samo je prenio loptu za Slugu.
70' Sliti je rutinski iz penala zabio, Tunis ponovno vodi, a ovacije su uslijedile odmah nakon pogotka, na terenu je Luka Modrić.
70'
Izmjena! Izlazi Mario Pašalić, ulazi Luka Modrić.
70'
GOL! 1:2! Najstrožu kaznu realizirao je Naim Sliti.
69' Vida je igrao rukom, čist penal.
69'
Žuti karton dobio je Domagoj Vida.
69' Kazneni udarac za Tunis.
63'
Izmjena! Izlazi Anice Badri, ulazi Mohamed Drager.
63'
Izmjena! Izlazi Andrej Kramarić, ulazi Mijo Caktaš.
63'
Izmjena! Izlazi Youssef Msakni, ulazi Naim Sliti.
60' Sluga sjajno brani u situaciji jedan na jedan s Msaknijem! Riječki vratar brani odlično.
58'
Izmjena! Izlazi Josip Brekalo, ulazi Alen Halilović.
55'
Izmjena! Izlazi Milan Badelj, ulazi Marcelo Brozović.
55'
Izmjena! Izlazi Mateo Kovačić, ulazi Ivan Perišić.
53' Lijepa akcija, šteta što lopta nije ušla u gol, odlična povratna lopta za Pašalića na 14 metara, on puca iz prve, lopta odlazi malo pokraj gola.
51' Bolje je Hrvatska krenula u drugi dio, pucao je i Kramarić iz voleja s ruba kaznenog prostora, ali dosta od gola.
47' Hrvatska dolazi do poravnanja! Badelj je krasno proigrao Petkovića u 16 metara, on lakoćom izbacuje čuvara i onda pogađa u suprotni kut!
47'
GOL! Hrvatska - Tunis 1:1
Mrežu je zatresao Bruno Petković. Asistent je Milan Badelj.
46'
Izmjena! Izlazi Dejan Lovren, ulazi Karlo Bartolec.
45' Kraj prvog dijela, Tunižani vrlo dobri.
42' Imao je Khazri lijepu priliku, gađao suprotni kut i nije pogodio.
36' Dosta problema u igri s trojicom u obrani, Khazri je sada pobjegao, tražio Badrija u sredini, ali nije ga pronašao.
35' Lovren spašava nakon što je Kechrida pobjegao, stoper Liverpoola ga je dostigao i nakon toga izbacio u korner. Bijeg Tunižana uslijedio je nakon što se Benković okliznuo i nije ga zaustavio.
32' Nakon ubačaja iz kornera, Petković je pucao iz okreta iz teške pozicije, no dosta neprecizno.
26' Nekoliko solidnih lopti u 16 metara Tunisa, ali Petković je uglavnom u društvu barem dvojice igrača i ne može previše napraviti.
16' Lijepa akcija Tunižana koji su odradili vrlo dobar kontranapad, lopta je u konačnici došla u 16 metara na desnoj strani dio Badrija koji zabija za vodstvo.
16'
GOL! Hrvatska - Tunis 0:1
Mrežu je zatresao Anice Badri.
13' Ravnopravan dvoboj zasad u Varaždinu, igra se ozbiljno što je i logično jer novi igrači žele se pokazati Daliću.
7' Odmah prijete i Tunižani, Msakni je glavom gađao suprotni kut, Sluga se bacio, nije mogao do lopte, ali ona pada s gornje strane na mrežu.
5' Prvi pokušaj Hrvatske, Badelj je dosta dobro opalio izvana, srećom za Tunižane, malo neprecizno. Lopta je prošla malo pokraj vratnice, golman se nije pomaknuo.
1' Počeo je susret u Varaždinu.
Susret počinje u 20:45 sati.