EP 2019. (U21), skupina C, 2. kolo, 21.06.2019, 21:00 h, Serravalle, San Marino Stadion
Romain del Castillo
65'
8
Houssem Aouar
65'
10
Matteo Guendouzi
73'
Sandro Kulenović
56'
7
Josip Brekalo
63'
10
Alen Halilović
86'
Nenad Gračan
90'+3' Kraj, Francuska odnosi pobjedu i Hrvatska ostaje bez polufinala.
90'+1'
Žuti karton dobio je Sandro Kulenović.
89' Mogao je Dembele zaključiti priču, ubačena lopta s desne strane, Dembele golom u padu, ali neprecizno.
86'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Alen Halilović.
80' I Kulenović je poput Brekala dosta toga dobrog donio, puno lakše ulazi u opasnu situaciju nego Jakoliš.
73'
Izmjena! Izlazi Jeff Reine-Adelaide, ulazi Matteo Guendouzi.
69' Vratnica Kulenovića! Sjajno ga je proigrao Brekalo, Kulenović se oslobodio čuvara i sjajno opalio s ruba kaznenog prostora, ali vratnica spašava Francuze.
68' Igra Hrvatska puno bolje u zadnjih cca pet minuta, ulazak Breakala kao da je pokrenuo i ostale.
65'
Izmjena! Izlazi Olivier Ntcham, ulazi Houssem Aouar.
65'
Izmjena! Izlazi Marcus Thuram, ulazi Romain del Castillo.
64' Ušao je Brekalo i odmah posijao paniku u obrani Francuske. Povukao je loptu i onda je pronašao Ivanušeca, na kraju lopta dolazi do More, a on pogađa u blok.
63'
Izmjena! Izlazi Robert Murić, ulazi Josip Brekalo.
56'
Izmjena! Izlazi Marin Jakoliš, ulazi Sandro Kulenović.
55' Dobra ideja Murića koji je gurnuo loptu prema Jakolišu u sredinu kroz obranu Francuske, no bila je ta lopta ipak prebrza i preambiciozna.
45'+1' Kraj prvog dijela, Francuska vodi 1:0.
45' Minuta nadoknade.
44' Ponovno je težište igre prebačeno na hrvatsku polovicu, a kada je tako, Hrvatska se jako teško oslobađa pritiska koji rade Francuzi.
36' Malo se Hrvatska uspjela osloboditi u zadnjim minutama i nije više stjerana na svojih 30 metara.
33' Prva prilika za Hrvatsku! Vlašić je fantastično izbacio čuvara i onda odlično proigrao Jakoliša koji bježi čuvaru i zatim gađa suprotni kut, ali za koji centimetar promašuje!
28' Još jedna potencijalna opasnost u hrvatskom kaznenom prostoru, ali Thuram je zatvoren u zadnji trenutak.
22'
Žuti karton dobio je Marin Jakoliš.
21' Slobodan udarac za Francusku na 20 metara od gola Posavca, izveo ga je Dembele i pucao visoko iznad gola.
17' Francuska bez problema održava prednost, Hrvatska teško uopće dolazi u posjed lopte.
8' Odlična akcija Francuza i lagan pogodak. Sve je odrađeno vrlo jednostavno, ubačena lopta s desne strane, Dembele je nadskočio Borevkovića koji nije uspio dobro skočiti i glavom je poslao loptu u mrežu.
8'
GOL! Francuska (U21) - Hrvatska (U21) 1:0
Mrežu je zatresao Moussa Dembele.
6' Kako je sada Ikone izbacio Sosu, Sosi je odmah bilo jasno kako je naivno ispao i samo je zakolutao očima. Srećom Katić je odlično zatvorio Ikonea i nije dopustio opasan ubačaj.
4' Francuska ima više loptu u nogama u početnim minutama, ali još nema prijetnje prema vratarima na obje strane.
Susret počinje u 21:00 sati.