Superkup, Finale, 13.07.2019, 20:00 h, Stadion u Maksimiru, gledatelja: 5.075
Suci: Mario Zebec, Goran Pataki, Vedran Đurak
Dinamo
Amer Gojak 42'
1:0(1:0) Rijeka
Rijeka
90'+5' Kraj susreta, Dinamo osvaja Superkup!
90'+4' Pucao je izvana Tibor Halilović, opalio je iz prve s 22-23 metra, ali pucao preko gola.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Nikola Moro.
90'+1'
Žuti karton dobio je Ivan Tomečak.
90' Četiri minute nadoknade.
88' Livaković sjajno brani pokušaj Raspopovića s desne strane, Crnogorac je ušao iskosa, ali Livaković mu sjajno ulazi u udarac.
85' Majer je zaradio ekspresno dva žuta kartona, prvi je bio, drugi je prestrog, ali Zebec šalje Majera u svlačionicu.
85'
Izmjena! Izlazi Ivan Lepinjica, ulazi Robert Murić.
85'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Lovro Majer.
82'
Odmah je Majer izveo slobodan udarac, lopta je pogodila živi zid nakon čega Majer ide u skok i "nokautira" Kvržića, a Zebec mu pokazuje žuti karton.
82'
Izmjena! Izlazi Izet Hajrović, ulazi Lovro Majer.
81'
Požutio je Raspopović koji je srušio Petkovića na 20 metara.
76' Niti ponovljena snimka ne potvrđuje kako je bilo zaleđe, Dinamo je tu oštećen.
75'
Žuti karton dobio je Alexander Gorgon.
73' Dinamu nije priznat pogodak koji se čini regularan. Zebec je pokazao kako je bilo zaleđe, no snimka to ne potvrđuje, a loptu je u nastavku akcije u svoju mrežu poslao Tomečak.
72'
Izmjena! Izlazi Luka Capan, ulazi Tibor Halilović.
69' Velika prilika za Modre, Oršić je ušao u 16 metara i trebao je sam završiti posao, ali vratio je ipak loptu za Hajrovića čiji udarac Sluga brani.
66' 5.075 gledatelja u Maksimiru, upravo potvrđeno.
65'
Izmjena! Izlazi Mario Gavranović, ulazi Bruno Petković.
63'
Izmjena! Izlazi Joao Escoval, ulazi Domagoj Pavičić.
57' Lopta je završila iza leđa Sluge nakon udarca glavom Gavranovića, ali gol nije priznat zbog prekršaja napadača Dinama.
56' Dinamo i u nastavku susreta više napada, bilo je nekoliko sjajnih situacija, ali primanje lopte ili blok ispriječili su se pogotku.
48'
Žuti karton za Lepinjicu nakon što je nehotice nagazio Gojaka.
45'+1' Kraj prvog poluvremena, Dinamo vodi 1:0.
45' Minuta nadoknade.
43'
42' Kada se već činilo da će momčadi bez pogodaka otići na odmor, krasna akcija Modrih! Sve je krenulo od auta koji je izveo Oršić, on je proigrao Gavranovića koji da je za Leovca, slijedi lopta prema Gojaku, a on se majstorski okrenuo i skinuo paučinu iz riječkih 90!
42'
GOL! Dinamo - Rijeka 1:0
Mrežu je zatresao Amer Gojak. Asistent je Marin Leovac.
39' Moglo je biti opasno, lopta je došla do Gojaka na 22-23 metra, nije pucao odmah već napravio 2-3 koraka i na kraju je blokiran. Da je odmah pucao, a bilo je prostora, bilo bi i neugodnije za Slugu.
32' Odbijena lopta do Hajrovića na rubu 16 metara, on prema običaju bez razmišljanja puca, ali nije dobro zahvatio loptu.
31' Ambiciozan pokušaj Gorgona koji je slobodni udarac s više od 30 metara pokušao pretvoriti u pogodak, ali pucao je previsoko i dosta loše.
25'
Žuti karton za Gavranovića zbog prekršaja nad Capanom s leđa.
21' Prva velika prilika za Dinamo! Nakon ubačaja Kadziora iz prekida, glavom je pucao Lešković, a loptu je zaustavila vratnica. Nakon toga ona dolazi do Hajrovića, no niti on ne pogađa te lopta završava u korneru. Još jednom su Modri zaprijetili nakon kornera, pucao je Gojak, ali nije pogodio.
18'
Žuti karton dobio je Roberto Punčec.
17' 17 minuta u Maksimiru, a vratari još nisu došli do lopte. Nema prijetnji, nema udaraca.
9' Gavranović je bio između dvojice braniča, lopta je išla prema njemu taman kada je ulazio u 16 metara, ali koji centimetar previše iza i Dinamov napadač nije ju iskontrolirao. Bi bi to čisti zicer.
7' Rijeka se povukla i prepustila igru Dinamu koji pokušava probiti čvrstu riječku obranu. Gosti su vrlo opasni iz tranzicije.
2' Odličan kontranapad Rijelana u kojem je Čolak uspio proći do kaznenog prostora Dinama, ali u posljednji trenutak loptu je presjeka Ademi kada je Čolak tražio posve samog Gorgona.
1' Počeo je susret u Maksimiru.
Susret počinje u 20:00 sati.