Liga prvaka, kvalifikacije, 4. pretkolo, 21.08.2019, 21:00 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Daniele Orsato, Lorenzo Manganelli, Alessandro Giallatini (Italija)
Pal Andre Helland
84'

Eirik Horneland
90'+4' Kraj, Dinamo je zasluženo slavio i ima dobru prednost!
90'+3'
Žuti karton dobio je Birger Meling.
90' Tri minute nadoknade.
89' Helland je ubačajem s desne strane tražio u kaznenom prostoru Soderlunda, lopta je bila malo previsoka da bi je dobro zahvatio i zapucao glavom.
87'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Mario Gavranović.
84'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Iyayi Believe Atiemwen.
84'
Izmjena! Izlazi David Akintola, ulazi Pal Andre Helland.
82' Koliko sreće za Rosenborg! Krasno je Oršić proigrao Leovca kojem Hansen nekako odbija udarac, lopta dolazi do Olma, ali njegov pokušaj s nekoliko metara završava u bloku.
75'
Žuti karton dobio je Petar Stojanović.
73' Još jedna odlična prilika za Dinamo, Petković je ubacio savršeno na nogu Ademija, ali on ne zahvaća dobro loptu koja odlazi pokraj gola.
66' U drugom dijelu igra se posve prebacila na Dinamovu polovicu, Rosenborg pritišće i traži barem jedan pogodak.
64'
Izmjena! Izlazi Izet Hajrović, ulazi Amer Gojak.
60' Sada i Dinamo skoro dolazi do pogotka! Leovac je prošao lijevom stranom i u sredini tražio Oršića, Lundemo je uklizao i skrenuo loptu koja pada na gredu.
56' Najbliže je Rosenborg sada došao do pogotka. Izvana je s 20-ak metara iznenada opalio Adegbenro, lopta je išla u gornji kut, ali podgodila je gredu.
48' Norvežani uporno forsiraju ubačaje u 16 metara i isključivo tako napadaju i to izgleda dosta opasno. Sada je takva lopta došla do Akintole koji puca preko gola.
45' Kraj prvog poluvremena, Dinamo vodi 2:0!
43' Vrlo su opasni Norvežani nakon prekida, svaki korner njihova je velika šansa. Ovaj put Reginiussen je pucao glavom malo pokraj vratnice.
40' Tražio je Dinamo kazneni udarac nakon što je Olmo šutirao, Reginiussen je držao ruku iz tijelo, ali s njom je nedvojbeno zaustavio loptu, no neće se aktivirai niti VAR.
34' Još jedna fantastična prilika za Dinamo! Olmo je vukao kontru, Norvežani su ga nekako uspjeli zatvoriti, ali krasno je petom proigrao natrčalog Moru koji iz odlične pozicije puca koji milimetar pokraj vratnice!
28' Dinamo vodi 2:0!!!! Livaković je ispucao daleku loptu iz svog kaznenog prostora, Petković je bio u skoku, ali nije došao do lopte, prebacio ju je Hovland do Oršića koji sam izlazi pred vratara i zabija za 2:0!
28'
GOL! Dinamo - Rosenborg 2:0
Mrežu je zatresao Mislav Oršić.
26'
Žuti karton dobio je Even Hovland.
25'
Žuti karton dobio je Nikola Moro.
24' Kakav zicer za Dinamo! Moro je briljantnom loptom tražio u 16 metara Ademija koji je bio sam pred vratarom i trebao ju je samo skrenuti u mrežu, ali nije uspio.
20' Uh, ovo je bilo jako opasno. Nakon ubačaja iz kornera taj opasni Soderlund bio je u skoku, pucao je glavom prema kutu, srećom malo neprecizno.
19' Pokušao je Rosenborg izravno iz slobodnog udarca posve iskosa, ali dosta neugodnu loptu Livaković izbija ispod grede.
17' Ovo nije izgledalo loše, Olmo se dobro izborio za poziciju, pucao je izvana prema kutu, lopta je ipak otišla malo pokraj vratnice.
14' Hajrović je probao izvana, ali lopta je završila u bloku.
8' Petković bomba pod gredu, neobranjivo, Dinamo vodi 1:0!
8'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Bruno Petković.
7' Petković je lijepo prevario Lundema, ovaj ga ruši i čisti kazneni udarac.
7' Kazneni udarac za Dinamo!
5' Prva opasnost na drugoj strani. Korner za Rosenborg i odbijena lopta na 18 metara, do nje je došao Jensen i opalio kroz gužvu, ali Livaković je bio spreman.
3' Dinamo je odmah pritisnuo i drži Norvežane duboko u njihovoj polovici.
1' Počeo je susret u Maksimiru.
Susret počinje u 21:00 sati.