HT Prva liga, 6. kolo, 25.08.2019, 20:00 h, Stadion Gradski vrt
Suci: Igor Pajač (Zelina), Bojan Zobenica (Velika Gorica), Vedran Đurak (Sisak)
90'+3'
Žuti karton dobio je Ardian Ismajli.
90'
Žuti karton dobio je Mihael Žaper.
89' Marić u odličnoj poziciji nakon dodavanja Bočkaja, pucao je, ali paralelno s gol crtom.
87'
Izmjena! Izlazi Igor Silva, ulazi Dmytro Lopa.
86'
Izmjena! Izlazi Stefan Simić, ulazi Tonio Teklić.
85' Pet minuta do kraja, Osječani drže prednost iako je Hajduk imao nekoliko dobrih prilika.
76'
Izmjena! Izlazi Marin Pilj, ulazi Alves Pereira Oliveira Talys.
75' Brza tranzicija Osijeka i pokušaj Šutala izvana, lopta je otišla pokraj vratnice.
74' Još jedna odlična prilika za Hajduk, Nejašmić je ponovno pokušao glavom, lopta je zakačila i Žapera te za kojih nekoliko centimetara otišla preko gola.
68'
Izmjena! Izlazi Antonio Mance, ulazi Igor Silva.
67' Sjajna obrana Ivušića nakon pokušaja Nejašmića glavom, lopta se u nastavku akcije odbila do Simića koji ipak ne zabija.
66'
Žuti karton dobio je Laszlo Kleinheisler.
56'
Izmjena! Izlazi Anthony Kalik, ulazi Dino Beširović.
54'
Žuti karton dobio je Antonio Mance.
52'
Izmjena! Izlazi Samuel Emem Eduok, ulazi Bassel Jradi.
47'
Žuti karton dobio je Darko Nejašmić.
46' Odmah prijeti Dolček koji je ušao u 16 metara iskosa, gađao je suprotni kut, ali Ivušić izbija u korner.
45' Kraj prvog dijela u Osijeku, domaćin vodi 1:0.
43' Još jedna sjajna prilika za domaćina, Marić je ušao u 16 metara, pucao iskosa, ali u vanjski dio mreže.
37'
Žuti karton dobio je Mirko Marić.
34' Dolček je olako izgubio loptu, otvorilo je to kontru Osječanima, Šorša je u konačnici na 16 metara pronašao Mancea koji ovaj put zabija!
34'
GOL! Osijek - Hajduk 1:0
Mrežu je zatresao Antonio Mance. Asistent je Tomislav Šorša.
31' Još jedna sjajna prilika za Osijek! Simić i Dolček zakuhali su opasnost pred 16 metara Hajduka, lopta je na kraju došla do posve samog Mancea u 16 emtara, ali Ljubić brani čisto zicer.
29' Ubačaj Eduoka iz kornera na peterac, u skoku je bio Jairo, ali nije dobro zahvatio loptu.
26'
Žuti karton dobio je Samuel Emem Eduok.
15' Sjajna prilika za Osijek! Izvrsnu kontru vukao je Pilj i onda u pravo vrijeme gurnuo loptu za Mancea koji obilazi Ljubića, ali na kraju pogađa vanjski dio mreže.
13' Već nekoliko pokušaja Bočkaja iz daljine, ali još uvijek nije namjestio nišanske sprave.
5' Velika prilika za Hajduk već u petoj minuti! Jairo se odlično ubacio ispred Šorše, došao je sam pred Ivušića koji nogom odbija loptu, a ona nakon toga završava na gredi.
1' Počeo je susret u Osijeku.
Susret počinje u 20:00 sati.