13
Giorgi Kvilitaia
81'

Jess Thorup
90'+4' Kraj, Gent ide u grupnu fazu.
90'+2' Puljić je upropastio odličnu priliku za Rijeku. Natrčao je na odbijenu loptu na 14-15 metara i puca prefaleko od gola.
90' Četiri minute nadoknade.
88'
Žuti karton dobio je Nana Akwasi Asare.
87' Odlična dugačka lopta za Acostyja, ada je bio mrbivu brži, odnio bi je i lako moguće s loptom otišao u gol.
81'
Izmjena! Izlazi Laurent Depoitre, ulazi Giorgi Kvilitaia.
78'
Izmjena! Izlazi Sven Kums, ulazi Alessio Castro-Montes.
77'
Izmjena! Izlazi Tibor Halilović, ulazi Alexander Gorgon.
71' Lončar je ubacio s desne strane, Puljić nije dohvatio loptu, ali ona je efeom skoro skrenula u mrežu.
71'
Izmjena! Izlazi Luka Capan, ulazi Robert Murić.
67'
Žuti karton dobio je Thomas Kaminski.
64' Ima Halilović dobar udarac, pokazao je to još jednom, iako pozicija nije bila idealna opalio je prema golu, lopta je prošla malo pokraj vratnice.
62' Gent igra jako kvalitetan presing na zadnju liniju i Rijeka ako ne prenese vrlo brzo loptu do vezne linije, ima velikih problema.
56'
Žuti karton dobio je Luka Capan.
55' Prvih desetak minuta drugog dijela protječe u ravnopravnoj igri, nekako izgleda kao da će sljedeći gol sve prelomiti. Rijeka bi se s njim posve vratila, a Gent bi riješio pitanje prolaza.
45'+3' Kraj je prvog dijela.
45'+1' Nakon kornera Plastun u naletu glavom gađa iznad riječkog gola.
45' Igrat će se tri minute sudačke nadoknade.
43' Nakon drugog uzastopnog kornera zagužvalo se pred Kaminskim, no riječki se nogometaši nisu snašli poput gostiju deset minuta ranije.
40' Pet minuta je do kraja prvog dijela. Po igri Riječana vidljivo je kako jedva čekaju odlazak na odmor i oporavak od šoka koji je stigao u 33. minuti.
33' Nije dugo trajalo slavlje Riječana. Veliku gužvu pred vratima Prskala iskoristio je Plastun i sastav Igora Bišćana sada očekuje težak posao.
33'
GOL! Rijeka - Gent 1:1
Mrežu je zatresao Ihor Plastun.
32' Akciju za pogodak Rijeke s lijeve je strane započeo Lončar, njegov ubačaj na drugoj je strani spretno dočekao Acosty koji idealno dodaje za Puljića. Vratar Genta je nemoćan, lopta odlazi snažno pod gredu.
32'
GOL! Rijeka - Gent 1:0
Mrežu je zatresao Jakov Puljić. Asistent je Maxwell Acosty.
30' Loš centaršut Acostyja u prvoj malo bržoj akciji u dugo vremena, od svega samo aut.
27' Prekid igre, riječka liječnička služba pomaže ozlijeđenom Acostyju.
25' Igra se uglavnom na sredini terena i uz puno prekida.
20'
Žuti karton dobio je Jakov Puljić.
18'
Izmjena! Izlazi Antonio Mirko Čolak, ulazi Jakov Puljić.
15' Na travnjaku je ostao Čolak koji će vjerojatno morati napustiti igru.
13' Krasna prilika za Rijeku, Acosty je ubacio s desbe strane sredinu za Lončara koji je odmah iz prve skreće, ali nedotoljno za ulazak u mrežu.
10' Čisti zicer za goste, ubacio je u 16 metara Lustig, Asare je išao na loptu na drugoj vratnici, bio je posve sam i nije ju uspio zahvatiti.
10' Zasad je Gent imao jednu prijetnju koja nije završila pogotkom, srećom nije Depoitre bio precizan.
1' Počeo je susret na Rujevici.
Susret počinje u 20:00 sati.