(do 82')
20
(do 83')
Zlatko Dalić
90' Kraj! Hrvatska briljirala i zasluženo slavila!
89' Nema kraja, punjenje se nastavlja! Brozović je nabacio, a Lovren glavom zabio za 4:0! Dvije minute nadoknade!
89'
GOL! Slovačka - Hrvatska 0:4
Mrežu je zatresao Dejan Lovren. Asistent je Marcelo Brozović.
87' Nova sjajna prilika! Pokušavao je prije toga Brekalo, ali nije iz dva dobra pokušaja pogodio, no onda je Pašalić bio sam pred Dubravkom, dobro je mislio, ali bio je mrvicu neprecizan.
83'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Mario Pašalić.
82'
Izmjena! Izlazi Nikola Vlašić, ulazi Milan Badelj.
79'
Izmjena! Izlazi Robert Mak, ulazi Michal Duriš.
77' Ne posustaje Hrvatska! Dva dobra pokušaja Bartoleca i Perišića zaustavlja Dubravka.
72' Zaslužio je okruniti sjajnu partiju! Bruno Petković krasno se riješio čuvara i onda šmekerski prevario i Dubravku!
72'
GOL! Slovačka - Hrvatska 0:3
Mrežu je zatresao Bruno Petković.
70'
Izmjena! Izlazi Ante Rebić, ulazi Josip Brekalo.
69' Otvorili su se Slovaci malo više, ostavljaju dosta prostora, možda Hrvatska neće ostati na samo dva gola.
65' Prijeti opet Petković, ali još jednom lopta završava u bloku.
64' I Livaković je jako dobar! Sve što su Slovaci pokušali, Livaković je vrlo sigurno i samouvjereno riješio.
63'
Izmjena! Izlazi Juraj Kucka, ulazi Lukaš Haraslin.
58' Dobra akcija, fino spuštena lopta za Brozovića koji puca iz voleja preko gola.
55' Sijeva li sijeva oko gola Dubravke, Hrvatska ima 2:0 i s time se ne zadovoljava!
47' Hrvatska vodi 2:0 Perišiiiiiiiććććććć! Odmah prvi pokušaj i odmah gol, pucao je s 18 metara, lopta se na putu do gola odbila i završila u mreži!
47'
GOL! Slovačka - Hrvatska 0:2
Mrežu je zatresao Ivan Perišić.
46'
Izmjena! Izlazi Albert Rusnak, ulazi Robert Boženik.
45' Kraj prvog poluvremena, Hrvatska potpuno zasluženo vodi, morala je imati i veću prednost!
45' Bravo Niksi, Hrvatska vodi 1:0!!!!! Othrvao se prekršaju s leđa i zapucao s 18 metara i doveo Hrvatsku u apsolutno zasluženo vodstvo!
45'
GOL! Slovačka - Hrvatska 0:1
Mrežu je zatresao Nikola Vlašić.
42' Slabašan pokušaj Slovaka, Kucka se ohrabrio izvana i pogodio 24. red tribina.
38' Idemo dalje, sada je Petković bio u dobroj situaciji, ali u zadnji čas je izblokiran.
35' Nevjerojatno! Još jednom Slovake mazi sreća! Perišić je sada opalio izvana i zatresao gredu od koje se lopta odbija u zemlju. Odmah nakon toga Perišić iskosa dolazi i dobro puca. Hrvatska je trebala voditi, nećemo pretjerivati, barem tri-četiri razlike. Barem.
32' Ovo je Hrvatska kakvu smo željeli gledati!
31' Kakav slalom Petkovića, promiješao je slovačku obranu i onda je treba nadmudriti još samo Dubravku, ali vratar Newcastlea brani!
29' Nevjerojatan promašaj Vide! Nakon kornera lopta se odbila na pet metara gdje je Vida zahvaća iz voleja, ali lopta odlazi preko gola. Već smo je vidjeli i mreži.
22' Dobro izgleda Hrvatska, dobro igra i dalje i stvara prilike. Perišić je sada ubacio, u skoku je bio najviši Lovren, ali pucao je glavom pokraj gola.
19' Još jedan pokušaj Hrvatske, lopta za Brozovića koji je pucao s nekih 17 metara, lopta završava u korneru.
17' Krasno je Lovren u prostor proigrao Bartoleca koji ubacuje u peterac, Slovaci pomalo panično nabijaju u korner.
11' Prvi pokušaj Slovaka. Vrlo jak udarac izvana uputio je Mak, Livaković je boksao loptu za svaki slučaj, ona se vratila Slovacima, no Vlašić jako dobro zatvara Kucku.
8' Puno sreće za Slovačku! Prvo je Modrić odlično pucao izvana, malo iznad grede, nakon toga su Slovaci izgubili loptu, fantastično je izvana opalio Brozović i stresao gredu!
4' Dobro je Hrvatska krenula, više je pred kaznenim prostorom Slovačke, sada je pucao Brozović, ali preko gola.
1' Već u 15. sekundi prvi pokušaj Hrvatske! Pucao je Vlašić, Dubravka nije bio najspremniji, ali je obranio.
1' Počelo je, sretno Hrvatska!
 Sve je spremno za početak susreta u Trnavi, Hrvatska mora doći do bodova, Zlatko Dalić odlučio se na napadačku postavku.
Susret počinje u 20:45 sati.