(do 76')
18
(do 86')

Zlatko Dalić
90'+5' Kraj, Hrvatska bez pobjede u Bakuu.
90'+3'
Žuti karton dobio je Maksim Medvedev.
90' Četiri minute nadoknade.
90'
Izmjena! Izlazi Dimitri Nazarov, ulazi Rašad Ejubov.
86'
Izmjena! Izlazi Ante Rebić, ulazi Mislav Oršić.
84' Dobar prodor Modrića i ostavljena lopta za Vlašića kojeg dvojica zatvaraju, lopta zatim dolazi do Brekala koji puca visoko preko gola.
83' Moglo je biti jako opasno, lopta je na drugoj vratnici došla do Halilzade, srećom pucao je jako neprecizno.
81' Velika pogreška Barišića koji je izgubio loptu, Nazarov s njom ušao u 16 metara i onda oucao iskosa, ali Livaković je odlično postavljen.
76'
Izmjena! Izlazi Karlo Bartolec, ulazi Josip Brekalo.
72' Halilzada poravnava na 1:1. Pobjegao je Brozoviću, prošao pokraj Lovrena kao da ga nema i onda zakucao iz blizine loptu u mrežu.
72'
GOL! Azerbajdžan - Hrvatska 1:1
Mrežu je zatresao Tamkin Halilzada.
71'
Žuti karton dobio je Borna Barišić.
69' Jako ružan start Halilzade na Petkovića, nagazio ga je jako ružno i može biti sretan što se dobio samo žuti karton. Bilo je tu elemenata i za više.
69'
Žuti karton dobio je Tamkin Halilzada.
68'
Žuti karton dobio je Dimitri Nazarov.
67' Još jednom lopta iza leđa Livakovića i još jednom zaleđe. Emreli je bio barem metar u zaleđu i opet se domaćini čude.
62'
Žuti karton dobio je Anton Krivocjuk.
61' Dobro je Vlašić povukao napad Hrvatske, pronašao je Petkovića koji je pucao s 20-ak metara, pokraj gola.
60'
Izmjena! Izlazi Javid Husejnov, ulazi Emin Mahmudov.
55' Azerbajdžan je malo prebacio igru na hrvatsku polovicu, ali nema nekih većih problema za Livakovića. Više galame s tribina zato što su se uopće toliko približili nego što je bilo ozbiljno.
51' Bez nekih posebnih prilika u drugom dijelu, Hrvatska ima kontrolu u potpunosti.
46'
Izmjena! Izlazi Pavel Pašajev, ulazi Tamkin Halilzada.
45'+2' Lopta je završila iza leđa Livakovića, ali Nazarov je stajao dobrih metar i pol u zaleđu. I onda se još čudio što je bilo zaleđe. Kraj prvog dijela, Hrvatska vodi 1:0!
45' Još jedan slobodnjak za Hrvatsku iz obećavajuće pozicije, Perišić je ovaj put pokušao, ali nije bio precizan.
42' Još jednom vrlo dobro izvana je pucao Vlašić, ali fantastično još jednom brani Balajev.
40' Pokušao je Husejnov, opalio je izvana, ali lopta je otišla preko grede, nije to bilo niti blizu.
38' Opet je Vida završio na travi, vratar Balajev je istrčao i pokupio i loptu i Vidu koji je još jednom lagano uzdrman, ali s njim će biti sve u redu i ostat će na travnjaku.
34' Nakon ubačaja iz kornera lopta je odbijena na 16 metara, natrčao je Brozović i opalio iz prve, ali vrlo neprecizno.
33' Imao je sada i Azerbajdžan priliku. Pobjegao je Šejdaev, ušao iskosa u 16 metara te iz teškog kuta zaprijetio Livakoviću, ali hrvatski vratar bio je spreman i lako je obranio ovaj pokušaj.
24' Uf kakav bi to bio gol! Nikola Vlašić opalio je izvana vanjskim felšom, lopta je išla u gornji kut i domaći vratar uspio je nekako spasiti.
21'
Žuti karton dobio je Marcelo Brozović.
18' Bilo je zaleđe, ali treba zabilježiti krasnu obranu Livakovića koji je ostao jedan na jedan s domaćim napadačem.
17' I Perišić je pokušao nakon ubačaja s lijeve strane, ali bila je dosta nezgodna lopta i nije uspio zaprijetiti.
14' Čudesne obrane Balajeva! Opet je Rebić bio sam pred Balajevim, a vratar domaćina fantačnom obranom spašava svoju mrežu!
13' Još jedan zicer za Hrvatsku, Rebić je došao sam pred vratara, ali Balajev brani.
11' Luka Modrić izveo je kazneni udarac, nisko u kut i Hrvatska vodi 1:0!
11'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Luka Modrić.
10' Kazneni udarac za Hrvatsku! Krivocjuk je igrao rukom pod pritiskom Petkovića i dosuđen je kazneni udarac!
8' Slobodan udarac za Hrvatsku na nekih 22-23 metra, izveo ga je Petković, ali lopta od živog zida ide u korner.
6' Spašava Balajev domaćina nakon dobrog udarca Modrića s 18 metara! Lopta je skrenuta na putu do gola, ali Balajev je bio oprezan i dobro je reagirao.
5' Sitan je problem s Domagojem Vidom koji je dobio udarac u glavu, ali s njim će sve biti u redu.
1' Počeo je susret u Bakuu.
Susret počinje u 18:00 sati.