(do 83')
99
(do 62')
Nenad Bjelica
90'+6' Kraj u Manchesteru, Dinamo je upisao prvi poraz u Ligi prvaka ove sezone.
90'+4' Dinamo prima gol iz kontre za kraj, Sterling je vukao kontranapad, pronašao natrčalog Fodena koji lakoćom zabija.
90'+4'
GOL! Manchester City - Dinamo 2:0
Mrežu je zatresao Phil Foden.
90'+4'
Žuti karton dobio je Fernandinho.
90'+1'
Izmjena! Izlazi David Silva, ulazi Phil Foden.
90' Pet minuta nadoknade.
89'
Izmjena! Izlazi Sergio Agüero, ulazi Gabriel Jesus.
86' Odlična obrana Livakovića jednom rukom pokušaja Riyada Mahreza iz blizine.
85' Sterling je imao priliku, ali pucao je loše. Inače dvije minute ranije trajala ja VAR provjera zbog mogućeg kaznenog udarca za City nakon starta Perića nad Aguerom, ali sudac je odlučio da je bilo sve čisto.
83'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Iyayi Believe Atiemwen.
79' Čisti zicer za Aguera koji je imao prazan gol nakon dodavanja Davida Silve, ali nije dobro zahvatio loptu i ona odlazi pokraj gola.
75'
Izmjena! Izlazi Kevin Theophile-Catherine, ulazi Mario Gavranović.
75' Nizozemski sudac sada malo igra igru kompenzacije. Prvo nije sudio prekršaj nad Sterlingom na ulasku u 16 metara, a zatim niti na Olmu na drugoj strani u također odličnoj situaciji.
74' Vrlo dobra reakcija Livakovića. Cancelo je ubacio s desne strane i promašao glavu Aguera, ali odlično brani Livaković.
69' Žuti karton za Perića zbog prekršaja nad Mahrezom.
69'
Žuti karton dobio je Dino Perić.
66' Manchester City ipak je poveo. Krasno dodavanje prema Mahrezu u 16 metara, Petković je kasnio i nije stigao zatvoriti put lopti, Mahrez vraća loptu na peterac za Sterlinga koji iz blizine zabija.
66'
GOL! Manchester City - Dinamo 1:0
Mrežu je zatresao Raheem Sterling.
64' Vrlo strpljivo igra domaćin, uporno čeka na rupu u obrani i onda ubačaj u 16 metara, ali Dinamo se jako gusto brani.
62'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Amer Gojak.
58' Ubačena lopta u kazneni prostor, Sterling je pokušao, ali Livaković brani. Pritom je došlo i do udarca koljenom u koljeno s Dilaverom i obojica su nakratko ostali ležati.
56'
Izmjena! Izlazi Bernardo Silva, ulazi Raheem Sterling.
55' Dinamo se i dalje grčevito brani, City pritišće, a priprema se za ulazak i Sterling.
49' Bilo je vrlo opasno, Livaković nije najbolje reagirao i lopta mu se nezgodno odbila, Aguero je došao do nje, ali dobro ga je zatvorio Perić.
47' Petković je vukao kontru, ali na kraju je krivo dodao i propala je potencijalno odlična situacija.
45'+3' Kraj prvog dijela. Neka ovako bude i na kraju utakmice.
45' Tri minute nadoknade.
44' Imao je City stvarno nekoliko sjajnih situacija, ali svaki put dodavanje u 16 metara nije bilo dobro.
37' Sve više se steže obruč oko Dinamovog kaznenog prostora, City sve češće pokušava kroz gustu obranu ugurati loptu u 16 metara i onda napraviti nešto više.
28' Odlična lopta za Aguera u 16 metara, otišao je previše ukoso nakon čega ga zaustavlja Livaković koji odlično zatvara kut.
27' Oršić je pokušao vrlo neprecizno, ulazio je karakteristično s lijeve strane u sredinu i pucao s 18 metara, ali nije dobro zahvatio loptu i ona je otišla daleko od gola.
23' Kakav promašaj Davida Silve! Nakon ubačaja s lijeve strane, bio je posve sam na petercu, ali lopta je otišla malo pokraj vratnice. Fantastična prilika u gotovo idealnoj poziciji.
22' Greda! Odlična akcija Cityja, nakon ubačaja s lijeve strane propuštena lopta došla je do Gundogana koji pogađa gredu.
21' Prvi pokušaj Dinama! Nakon ubačaja iz kornera, Dilaver je bio najviši u skoku, nije loše pucao, ali Ederson je bio odlično postavljen.
19' Cancelo je dobio žuti karton nakon što je pogodio nogom u glavu Olma.
19'
Žuti karton dobio je Joao Cancelo.
18' Nova velika prilika za domaćina. Aguero se lakoćom oslobodio Dilavera, pucao iz okreta s desetak metara, ali dosta neprecizno.
16' Još jedna velika prilika za City i to nakon nove pogreške Dinama u dodavanju, Bernardo Silva pucao je iz voleja, ali preko gola.
14' Dominik Livaković spašava! Aguero je išao doslovno sam prema njemu, ali Livaković je fantastično zatvorio i obranio taj pokušaj. Lopta se zatim odbila do Bernarda Silve koji iz dobre pozicije puca preko gola.
13' Prva gužva u 16 metara Dinama, Silva se nije uspio izboriti za poziciju za šut i Dinamova obrana očistila je opasnost.
11' Očekivano, Manchester City imaposjed uglavnom na svojoj strani, ali još nije stvorio pravi pritisak.
7' Dinamo se strpljivo brani, stoji vrlo disciplinirano i City još nije zaprijetio. Jedini problem mogao se dogoditi kada je na početku susreta Perić neoprezno izgubio loptu na svojih 20 metara.
5' Sve je u redu ipak s Rodrijem, nastavlja igru.
3' Rodri je vrlo neugodno pao na leđa preko Gundogana, nije izgledalo nimalo ugodno, ukazuje mu se pomoć.
2' Dinamo ima veliki vjetar u leđa s tribina, čuju se samo njegovi navijači.
1' Počeo je susret, sretno Dinamo!
 Igrači su na travnjaku i sve je spremno za početak dvoboja.
 Vrlo težak dvoboj je pred Modrima, očekuje ih nastup protiv jedne od najboljih momčadi svijeta, Manchester Cityja.
Susret počinje u 21:00 sati.