(do 68')
99
(do 90')
Nenad Bjelica
90'+4' Kraj, Dinamo uzima bod, a može žaliti i za pobjedom!
90' Tri minute nadoknade.
90'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Luka Ivanušec.
89' Kakva šansa za Modre! Kontru je vukao Olmo, kada je ušao u 16 metara, gađao je prvi kut i milimetri su ga dijelili od pogotka.
86' Šahtar je sve opasniji, ali Dinamova obrana je zgusnuta i svi ubačaji Ukrajinaca završavaju kod Dinamovih igrača.
84'
Izmjena! Izlazi Marlos, ulazi Viktor Kovalenko.
81' Igra se dosta otvoreno, Šahtar ide po preokret, ali Dinamo pokušava iskoristiti prostor koji se tako otvara.
78' Olmo sjajno daje loptu u prostor za Oršića, ali Pjatov je ipak malo brži.
75' Fantastična akcija Šahtarovih Brazilaca. Alak Patrick izvrsno je ubacio loptu u prostor kroz Dinamovu obranu, do nje dolazi Dodo koji bježi Stojanoviću i zabija za 2:2.
75'
GOL! Šahtar - Dinamo 2:2
Mrežu je zatresao Dodo.
70' Dinamo vodi, ali se i dalje ne zatvara nego nastavlja s traženjem prilika.
69' Nakon Gavranovića s ozljedom je igru napustio i Ademi.
68'
Izmjena! Izlazi Arijan Ademi, ulazi Amer Gojak.
67'
Izmjena! Izlazi Jevhen Konopljanka, ulazi Manor Solomon.
67'
Izmjena! Izlazi Serhij Bolbat, ulazi Dodo.
65' Dobra prilika za Šahtar, Moraes je došao do lopte u 16 metara, okrenuo se i gađao suprotni kut, ali nije pogodio.
64'
Žuti karton dobio je Arijan Ademi.
63'
Žuti karton dobio je Emir Dilaver.
63' Nakon što je napravio vrhunsku glupost Pjatov se čudio kako je moguće da je dosuđen penal, Gavranović u konačnici ozlijeđen napušta igru. Sada je ušao Petković.
62'
Izmjena! Izlazi Mario Gavranović, ulazi Bruno Petković.
61' Oršić lakoćom zabija za vodstvo Dinama u Harkivu!
61'
GOL! 1:2! Najstrožu kaznu realizirao je Mislav Oršić.
60' Sve je čisto kao suza, Pjatov je s leđa nepotrebno srušio Gavranovića, čist penal!
58'
Žuti karton dobio je Andrij Pjatov.
57' VAR u akciji, Lahoz je pokazao na 11 metara za Dinamo!
50' Kakav prodor Oršića! Sa svoje polovice sjurio se prema golu, odlično je gađao u prvi kut, ali vratnica je spasila Pjatova, zatim se lopta odbila do Olma čiji sjajan udarac izvana Pjatov izbija u korner!
48' Sada je bilo opasno na drugoj strani, prvo je ubacivao Taison, ali nikog nije bilo u sredini, zatim je do lopte došao Bolbat, ali puca u blok.
47' Dinamo prvi prijeti u nastavku, Leovac je ubacivao s lijeve strane, lopta mu je prešla preko noge i išla prema golu, ali ipak malo previsoko.
45'+2' Kraj prvog poluvremena, 1:1.
45'+1' Malo gužve u Dinamovih 16 metara, na kraju je pucao Taison s ruba kaznenog prostora, ali u blok Dilavera.
45' Minuta nadoknade.
43' Dinamo je odigrao jako dobro prvo poluvrijeme i Šahtar ničim nije pokazao da je bolji. Modri su bili hrabri, tražili su igru prema naprijed i potpuno su u utakmici.
40'
Žuti karton dobio je Alan Patrick.
38' Moro izvana, udarac s nekih 25 metara, ali Pjatov je malo izašao i dobro zatvorio kut te ukrotio taj udarac.
37' Velika šansa za Oršića! Odigrao je odličnu akciju s Gavranovićem, ušao u 16 metara i došao pred vratara, ali u zadnji trenutak obrana domaćina odnosi mu loptu s noge.
35' Prvo mirnije razdoblje što se tiče odlazaka prema naprijed, Dinamo je jako agresivan i čvrst u sredini terena i Šahtar niti slučajno ne može proći kroz sredinu.
29' U zadnji čas skinuta lopta s glave Gavranovića, sjajno je Olmo petom pronašao Stojanovića koji ubacuje na prvu vratnicu i tu Ukrajinci skidaju loptu s glave Gavranoviću koji bi bio u čistoj situaciji.
28' Sve češće je Dinamo na polovici Šahtara, može se igrati s Ukrajincima, no treba biti oprezan zbog njihovih vrlo brzih i okomitih napada, tu imaju veliku kvalitetu.
25' Dinamo se vratio! Pritisak koji je trajao posljednjih nekoliko minuta urodio je plodom, Oršić je sjajno ubacio s lijeve strane, Olmo je pobjegao čuvarima i utrčao na prvu vratnicu otkud skreće loptu u mrežu!
25'
GOL! Šahtar - Dinamo 1:1
Mrežu je zatresao Daniel Olmo. Asistent je Mislav Oršić.
22' Kakva šansa za Dinamo, bila je velika gužva u 16 metara, lopta je pobjegla Oršiću, pokušao je Gavranović, ali njegov pokušaj završava u bloku.
21' Prebacio je Dinamo sada igru pred kazneni prostor Šahtara, ali ukrajinska obrana dobro odbija sve napade.
16' Šahtar vodi 1:0. Dinamova obrana nije bila dobro postavljena, Konopljanka je utrčao u prazan prostor, iskoristio je odlično dodavanje i iskosa poslao loptu u mrežu.
16'
GOL! Šahtar - Dinamo 1:0
Mrežu je zatresao Jevhen Konopljanka.
13' Lijepa akcija Šahtara i ubacivanje Ismailyja u peterac, tražio je u sredini Moraesa, Dinamova obrana uspjela je izbiti u korner.
10' Leovac centaršut s lijeve strane, prešla je lopta preko noge i završila daleko od gola.
9' Prvi pokušaj Šahtara, Konopljanka je ušao s loptom u 16 metara, namjestio se na desnu nogu i onda poslao loptu na tribine.
8' Dobro Dinamo izgleda u početku, nekoliko lijepih dugačkih dodavanja, Modri nisu zatvoreni, traže igru.
7' Brz bijeg Taisona, na 30 metara prekršajem ga je zaustavio Stojanović i zaradio žuti karton.
7'
Žuti karton dobio je Petar Stojanović.
5' Ne snalazi se Šahtar najbolje pod Dinamovim visokim pritiskom, nekoliko uspješnih situacija gdje je Dinamo pritisnuo i došao do lopte na Šahtarovoj polovici.
3' Ovo je moglo biti jako opasno, Oršić je prošao po lijevoj strani, vraćao je loptu u sredini, ali nije pogodio nikog od Dinamovih igrača i loptu su uzeli Ukrajinci. Uz preciznije dodavanje, to bi bio čisti zicer.
3' Već u prvim minutama jasna je naznaka kako će Dinamo igrati u ovom susretu, Šahtaru posjed, a Dinamo će prijetiti u tranziciji.
1' Počeo je susret, sretno Dinamo!
Susret počinje u 18:55 sati.