HT Prva liga, 13. kolo, 27.10.2019, 17:30 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Igor Pajač, Vedran Đurak, Robi Kezele
Dinamo
Damian Kadzior 41'
1:0(1:0) Osijek
Osijek
90'+4' Kraj, Dinamo odnosi pobjedu.
90'+3' Livaković spašava Dinamo! Odlična prilika za Špoljarića, ali Livaković je još jednom pokazao zašto je i reprezentativna jedinica.
90'+2' Dvije prilike za Gavranovića u završnici susreta, ali nije ih iskoristio.
90' Tri mminute nadoknade.
88' Nakon ubačene lopte iz slobodnog udarca, glavom ju je skrenuo Gavranović, ali ravno u ruke Ivušića.
87'
Izmjena! Izlazi Mirko Marić, ulazi Josip Špoljarić.
85'
Izmjena! Izlazi Daniel Olmo, ulazi Marko Gjira.
83'
Žuti karton dobio je Jerry Mbakogu.
81'
Izmjena! Izlazi Danijel Lončar, ulazi Todor Todoroski.
75' Oršić je zakomplicirao potencijalno odličnu situaciju, Olmo ga proigrao, Oršić je išao u dribling i lopta je završila u korneru.
70' Još jedan pokušaj izvana, Škorić je pucao s više od 20 metara, lopta po zemlji odlazi pokraj vratnice.
69'
Izmjena! Izlazi Antonio Mance, ulazi Jerry Mbakogu.
68'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Mario Gavranović.
67' Drugi pokušaj Osijeka na susretu. Mance je dobio loptu na desnoj strani, imao je puno prostora i pucao iskosa, ali Livaković je sjajno obranio.
58' Vratnica Kadziora! Sjajno je izveo slobodni udarac, Ivušić to ne bi mogao dohvatiti, ali spasila ga je vratnica.
57'
Žuti karton dobio je Mile Škorić.
53' Prvi pokušaj u drugom dijelu, Nikola Moro zapucao je s 20-ak metara, ali vrlo neprecizno.
45' Kraj prvog poluvremena, Dinamo zasluženo vodi.
41' Dinamo vodi 1:0 nakon velikog kiksa osječke obrane! Nevjerojatna i rijetko viđena pogreška. Oršić je ubacivao loptu z auta, obrana gostiju kao da je namještala zaleđe kojeg nema kod auta, naravno Petković je ostao posve sam, ušao u 16 metara i onda pronašao u sredini Kadziora za laganu egzekuciju.
41'
GOL! Dinamo - Osijek 1:0
Mrežu je zatresao Damian Kadzior. Asistent je Bruno Petković.
40'
Žuti karton dobio je Merveil Ndockyt.
38' Još jedna sjajna prilika za Petkovića, već treća u prvom dijelu! Ubačaj u peterac, Petković je pobjegao čuvarima, pucao glavom u padu, malo neprecizno.
34' Obrana Osijeka je pogriješila i zaboravila na Oršića koji je dobio loptu, krenuo prema golu, ali na kraju je pucao pokraj vratnice.
27' Osječani su odmaknuli igru od svojih 16 metara i sada se više igra oko sredine terena pa i gosti nešto pokušavaju. Imali su sada jedan izlet koji je mogao biti neugodan, ali nakon kornera nije se ništa dogodilo.
19' Kakav bi to bio pogodak Moubandjea! Nakon ubačaja sa strane Švicarac je dotrčao punim trkom u 16 metara i onda iz skoka iz voleja snažno opalio, no samo je loptom u nokdaun bacio Majstorovića.
17'
Izmjena! Izlazi Amer Gojak, ulazi Luka Ivanušec.
16' Loše vijesti za Bjelicu, Amer Gojak ostao je na travi i zbog ozljede mora napustiti igru, ući će Luka Ivanušec.
11' Krasna akcija i veliki promašaj Petkovića! Odlična lopta u 16 metara za Petkovića koji krasnom varkom izbacuje obranu, ostavlja loptu za Petkovića koji je ne zahvaća dobro i šalje je pokraj gola.
7' Prvi pokušaj Osječana, Marin Pilj dobio je loptu u 16 metara, okrenuo se i zapucao, ali lopta je išla ravno u Livakovića.
5' Prva prilika za Dinamo. Kadzior je ubacio iz slobodnog udarca, Ivušić je loše odbio loptu, samo do Petkovića koji s desetak metara puca visoko preko gola.
5' Ivušić je izboksao loptu nakon ubačaja Olma koji je poslao dobru loptu u 16 metara, no vratar gostiju je oprezan.
1' Počeo je susret u Maksimiru.
Susret počinje u 17:30 sati.