Patrik Hrošovsky
80'
Pavel Hapal
90' Još tri minute.
85' Traži Hrvatska i četvrti gol, Luka Modrić još jednom prijeti izvana, ali išla je lopta preblizu Lobotki.
82'
Izmjena! Izlazi Ivan Perišić, ulazi Mislav Oršić.
81' Nižu se sjajne hrvatske prilike, opet je Brekalo prijeti, pokušao je iskosa prevariti Dubravku, ali on sjajno brani.
80'
Izmjena! Izlazi Juraj Kucka, ulazi Patrik Hrošovsky.
80'
Žuti karton dobio je Martin Dubravka.
78' Čisti zicer za Perišića! Ostao je posve sam na 13-14 metara nakon krasne akcije Petkovića i Modrića, gađao je kut i nije pogodio.
76'
Izmjena! Izlazi Nikola Vlašić, ulazi Mateo Kovačić.
74' Barišić je projurio pokraj Pekarika i vratio mu za onaj zicer, krasno je ubacio i sredinu za Perišića koji zabija za 3:1 poluvisoko u suprotni kut!
74'
GOL! Hrvatska - Slovačka 3:1
Mrežu je zatresao Ivan Perišić. Asistent je Borna Barišić.
73'
Izmjena! Izlazi Robert Boženik, ulazi Michal Duriš.
71' Krasna lopta iza leđa obrane za Brekala koji odlazi dosta ukoso i Dubravka mu zatvara ubačaj.
70' Slobodan udarac za Hrvatsku na 18 metara iskosa, pucao je Perišić, lopta je odskočila ispred Dubravke, ali slovački vratar brani.
66' Jedan od najgluplje zarađenih crvenih kartona u važnim trenucima neke bitne utakmice. Brekalo je prošao na hrvatskoj polovici pokraj Maka koji ga potpuno nepotrebno hvata s leđima za ruku i zaustavlja, a već je imao žuti karton. Hapalov pogled sve je rekao.
66'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Robert Mak.
63'
Izmjena! Izlazi Albert Rusnak, ulazi Lukaš Haraslin.
60' Brunoooooo Petkoviiiiiić!!!!! Hrvatska vodi 2:1! Ubačena lopta iz kornera, Modrić je centrirao točno u sredinu na nekih 7-8 metara, sjajno je skočio Petković i fantastično glavom pogodio za preokret!
60'
GOL! Hrvatska - Slovačka 2:1
Mrežu je zatresao Bruno Petković. Asistent je Luka Modrić.
59' Jurila je Hrvatska u kontru, vukao je Brekalo loptu, ali nije je uspio progurati u sredinu.
56' Hrvatska se vratila u igru! Ponovno Slovake načinje Nikola Vlašić koji je povukao loptu, došao do ruba kaznenog prostora i onda pogodio u donji bliži kut! Hrvatska 1:1!
56'
GOL! Hrvatska - Slovačka 1:1
Mrežu je zatresao Nikola Vlašić.
55'
Izmjena! Izlazi Ante Rebić, ulazi Josip Brekalo.
53' Vratnica! Nakon kornera išla je dugačka lopta, vraćena je u peterac za Petkovića koji puca, ali pogađa vratnicu.
51' Hrvatska ima inicijativu, ali nema nikakve opasnosti za Dubravku, Slovaci su se posve zatvorili i vrebaju isključivo na kontranapade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
45'+1' Petković na čistom ziceru, posve sam u petercu, ali lopta ga je iznenadila i nije došao do nje.
45' Minuta nadoknade.
45' Opasni Boženik dobio je loptu na desnoj strani, pokušao je s nekih 15 metara, ali Livaković skreće u korner.
44' Još jednom Slovaci i to opet po lijevoj hrvatskoj strani, srećom nije bilo baš tako jako opasno, sve je završilo udarcem Kucke visoko preko gola.
43'
Žuti karton dobio je Ante Rebić.
39' Odličan pokušaj Petkovića s ruba kaznenog prostora, lopta je išla u sam kut, ali izvrsno brani Dubravka.
36' Velika prilika za Hrvatsku! Sjajan ubačaj Rebića s lijeve strane, potpuno sam bio je Perišić na petercu, pucao je glavom iz idealne pozicije, ali loše i Dubravka brani.
32' Slovačka vodi 1:0. Ubačena lopta s desne strane, Jedvaj nije uspio blokirati ubačaj, Ćaleta-Car je ostao na ničijoj zemlji, Perić je bio iza leđa Boženika i napadač Slovačke prima loptu i skreće je u mrežu. Serija lošijih reakcija i gol.
32'
GOL! Hrvatska - Slovačka 0:1
Mrežu je zatresao Robert Boženik.
31' Prva velika prilika za Slovake i to nakon što su zaspali i Rebić i Barišić. Rebić uopće nije odigrao obranu, Barišić je zaspao i pekarik mu se zavukao iza leđa, dobio loptu i sjurio se iskosa, ali Livaković brani.
27' Traje panika Slovaka u 16 metara, ponovno ubačena lopta i traženje pozicije za udarac, ali dojam je da je i previše naših igrača na putanji lopte.
26' Odličan ubačaj Modrića prema Vlašiću, on puca glavom, a Dubravka izbacuje u korner.
25' Dosta gužve u 16 metara Slovaka, lopta je prolazila kroz kazneni prostor, nitko nije dolazio do pozicije za udarac i onda je došla do Brozovića koji s ruba kaznenog prostora puca pokraj gola.
23'
Žuti karton dobio je Robert Mak.
20' Loše primanje Petkovića u situaciji kada su ga Slovaci ostavili posve samog i lopta je na kraju završila u korneru. Nakon kornera puca Ćaleta-Car, brani Dubravka.
17' Igra se malo primirila i prebacila više prema sredini terena, Slovaci su izdržali onaj prvi hrvatski nalet bez štete.
13'
Žuti karton dobio je Duje Ćaleta-Car.
12' Prvi put su Slovaci mogli biti opasni, imali su korner, ali ništa se iz njega nije dogodilo.
9' Očekivano, za razliku od Trnave, Slovaci igraju neku vrstu bunkera, potpuno su zatvoreni.
7' Još jedan opasan ubačaj pred slovačka vrata i opet nema nikog na lopti, Perišić je ponovno poslao loptu u peterac.
6' Odlična prilika za Modrića koji je bio na udarcu s 11-12 metara, ali srećom po Slovake Vavro je uspio blokirati.
5' Lopta na Barišića iz kornera, on je šalje u "vatru", ali Petković nije uspio reagirati u petercu.
5' Prvi korner za Hrvatsku nakon pokušaja prodora Petkovića.
3' Prvi put je Hrvatska stjerala Slovake u kazneni prostor, međutim obrana Slovačke dobro je intervenirala i izbacila je nekoliko opasnih ubačaja.
1' Počeo je susret, sretno Hrvatska!
Susret počinje u 20:45 sati.