Liga prvaka, skupina C, 6. kolo, 11.12.2019, 18:55 h, Stadion u Maksimiru, gledatelja: 29.385
Suci: Carlos del Cerro Grande (Španjolska)
Oleksandr Zinčenko
65'
7
Raheem Sterling
72'
78
Taylor Harwood-Bellis
82'
Pep Guardiola
90'+4' Kraj Dinamove europske sezone, poraz od Manchester Cityja 4:1.
90' Tri minute nadoknade.
84' Phil Foden zabija četvrti gol. Ubačena lopta s desne strane, u sredinu za Fodena koji rutinski zabija.
84'
GOL! Dinamo - Manchester City 1:4
Mrežu je zatresao Phil Foden.
82'
Izmjena! Izlazi Nicolas Otamendi, ulazi Taylor Harwood-Bellis.
81'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Izet Hajrović.
81'
Izmjena! Izlazi Amer Gojak, ulazi Lovro Majer.
80' I 2:0 Atalanta, Dinamo je na izlaznim vratima Europe, Pašalić je zabio.
79' I dok se Dinamo nada pomoći Šahtara, dolaze nove loše vijesti, Ukrajinci su s igračem manje, Dodo je pocrvenio.
72'
Izmjena! Izlazi Rodri, ulazi Raheem Sterling.
68' Atalanta je povela 1:0. Gol je isprva poništen, nakon konzultacije s VAR-om ipak je priznat. 1:0 Timothy Castagne.
66' U Harkivu je i dalje 0:0, jedini ishod koji Dinamo izbacuje iz Europe je pobjeda Atalante stoga ajmo Šahtar!!
65'
Izmjena! Izlazi Gabriel Jesus, ulazi Oleksandr Zinčenko.
59'
Izmjena! Izlazi Damian Kadzior, ulazi Marko Gjira.
58' Pokušao je sada Oršić s 18 metara, gađao je suprotni kut, ali nije pogodio.
57' Još jedna sjajna prilika za City, ubačena lopta došla je do Cancela koji s 14 metara puca snažno preko gola.
54' Ponovno bježi Gabriel Jesus i zabija i treći gol. Dilaver je kod drugog gola ispao jednim driblingom, a sada mu je Jesus lakoćom pobjegao i nakon ubačaja s lijeve strane zabio.
54'
GOL! Dinamo - Manchester City 1:3
Mrežu je zatresao Gabriel Jesus.
50' Gabriel Jesus drugim golom za 1:2. Dobio je loptu u 16 metara, lakoćom izbacio Dilavera i onda sam pred Livakovićem bez problema zabio.
50'
GOL! Dinamo - Manchester City 1:2
46' 29.385 gledatelja.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
45'+1' Gojak s više sreće nego pameti, mogao je pocrveniti zbog lakta u glavu Rodrija, srećom španjolski suci kažu sve je u redu.
45' Minuta dodatnog vremena.
41' Foden je pokušao iznenaditi, pucao je s 20-ak metara, ali jako neprecizno.
35' Dvojica igrača Dinama ležala su na travnjaku, City je nastavio igrati, ubačena lopta za Gabriela Jesusa koji glavom zabija.
35'
Žuti karton dobio je Arijan Ademi.
35'
GOL! Dinamo - Manchester City 1:1
30' Lijep pokušaj glavom Oršića nakon ubačaja Stojanovića, ali Bravo bilježi svoju prvu obranu u Ligi prvaka ove sezone.
29' Pobjegao je Olmo, Petković mu je glavom sjajno prenio loptu u prostor, Otamendi je pratio Španjolca, Olmo puca s 20 metara i lopta odlazi preko gola.
28' Gotovo pola sata igre, prema sadašnjem stanju, Dinamo je u osmini finala Lige prvaka, a Šahtar u Europskoj ligi. Sviraj kraj.
20' Inače u Harkivu je i dalje 0:0, Atalanta je imala već nekoliko lijepih prilika.
19' Prvi udarac Cityja prema golu, izgledalo je opasno, Gundogan sa 17 metara, ali Livaković brani. Moglo se nanjušiti da će se izroditi prilika za City jer je jedan igrač ispao u pokušaju presjecanja dodavanja.
18' Pritisnuo je City Modre, nagurao ih je u 30 metara, ali ništa se nije dogodilo.
15' Ovo je Claudiju Bravu druga utakmica u Ligi prvaka ove sezone, znate koliko ima obrana? Nula!
10' Dinamo vodi 1:0!!!!! Fantastična akcija, Kadzior je izvrsno osjetio ulazak Olma, idealno mu je centrirao, a Dani iz prve iz voleja pogađa u prvi kut!!!! Nestvarno zvuči - Dinamo 1, Manchester City 0!
10'
GOL! Dinamo - Manchester City 1:0
Mrežu je zatresao Daniel Olmo. Asistent je Damian Kadzior.
8' Bez prijetnji na obje strane u prvih osam minuta. Dinamo pokušava zadržati loptu kada dođe na polovicu Cityja, ali teško je sačuvati posjed protiv ovakvog protivnika.
3' Očekivano Manchester City ima više loptu u nogama, ali nije Dinamo dopustio da ga stjera u 16 metara.
1' Počeo je susret, sretno Dinamo!
 Igrači izlaze na travnjak, tribine su pune, nadamo se najboljem.
 Ako Dinamo izgubi od Cityja, vrijedi sve isto kao i kod remija. Atalantina pobjeda izbacuje ga iz Europe, a svaki drugi ishod ostavlja ga na trećem mjestu.
 U slučaju remija u Maksimiru Dinamo ide u šesnaestinu finala Europske lige ili ispada. Najcrnji scenarij dogodio bi se kada bi Dinamo remizirao sa Cityjem, a Atalanta pobijedila u Ukrajini. Tada bi Modri pali na četvrto mjesto. U svim ostalim scenarijima Dinamo s remijem ostaje treći.
 Ako Dinamo pobijedi, definitivno ostaje u Europi i ide u nokaut fazu. U slučaju pobjede Šahtara protiv Atalante, Dinamo će s pobjedom protiv Cityja u Europsku ligu, a ako Atalanta ostane neporažena, Dinamo ide u osminu finala Lige prvaka.
 Sve je spremno za završnih 90 i nešto minuta. Dinamo dočekuje Manchester City.
Susret počinje u 18:55 sati.