HT Prva liga, 27. kolo, 06.06.2020, 18:55 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Marin Vidulin (Kanfanar), Robi Kezele (Rijeka), Luka Pajić (Rijeka)
Susret počinje u 18:55 sati.
1' Počeo je susret u Koprivnici.
5' Prva dobra situacija na susretu, Bruno Bogojević ušao je s desne strane u kazneni prostor, obrana ga nije ozbiljno shvatila i skoro ju je kaznio, puca s desetak metara malo pokraj vratnice.
8' Golubickas je ozlijeđen, već dvije minute pruža mu se pomoć i morat će napustiti travnjak. Priprema se Kalik.
9'
Izmjena! Izlazi Paulius Golubickas, ulazi Anthony Kalik.
17' Duže razdoblje bez prijetnji na obje strane prekinuo je Joey Suk za kojeg znamo da ima dobar udarac. Tako je ovdje pucao s 20-ak metara, ali ravno u Filipovića koji je dobro postavljen.
22' Krasna akcija, a i obrana! Jeffren je lijepo prošao čuvara, zaustavljen je, ali do lopte dolazi Glavčić koji se odlično namješta na udarac, gađa poluvisoko u kut, ali Kahlina fantastičnom obranom brani!
23' Nakon kornera Krstanović je pucao glavom, lopta je išla u gol, na liniji je glavom zakucava u mrežu Bogojević i gol nije priznat zbog zaleđa.
32'
Žuti karton dobio je Karlo Lulić.
33'
Žuti karton dobio je Anthony Kalik.
36' Vrlo ravnopravna utakmica i ne može se reći da je netko bolji te da zaslužuje prednost. Prilika je doduše bilo i Slaven je bio bliži pogotku.
41' Jeffren je dobio loptu u kaznenom prostoru, pokušao je okrenuti Steenvoordena koji ga čita. Već u nekoliko situacija Jeffren je zaustavljen u posljednji tren.
42'
Žuti karton dobio je Goran Paracki.
43' Slobodnjak Čabraje s 20 metara u odličnoj poziciji izveden je loše i lopta je pogodila njegovog suigrača Ndiayea na nekih 6-7 metara.
45' Još četiri minute u prvom dijelu.
45'+5' Kraj prvog poluvremena, pogodaka nema.
46' Počelo je drugo poluvrijeme s istim snagama koje su završile prvo poluvrijeme.
48' Slobodnjak za Slaven na 20 metara, pucao je Bačelić-Grgić u živi zid.
51' Sada prijeti i Gorica, Ndiaye je dovukao loptu do 16 metara, onda pronašao Hamada, ali on se loše snalazi pred Filipovićem koji lako brani.
62' Slično kao i u prvom poluvremenu, još uvijek čekamo na pogodak, sada je Suk jako dobro opalio, ali još jednom bio je malo neprecizan.
65'
Izmjena! Izlazi Joey Suk, ulazi Ognjen Mudrinski.
65'
Izmjena! Izlazi Matija Dvorneković, ulazi Dario Čanađija.
68' Skoro autogol, pucao je snažno Bogojević, lopta pogađa Jovičića i odbija se na nogu Kahline, puno sreće zagiste.
69' Još jedna velika obrana Kahline, ovaj put prijetio je Jeffren s 14-15 metara iskosa.
77'
Izmjena! Izlazi Anthony Kalik, ulazi Michal Maslowski.
77'
Izmjena! Izlazi Jiloan Hamad, ulazi Martin Šroler.
81' Božić je zaradio udarac u leđa i gotovo sigurno neće moći nastaviti igru, zagrijava se Mikulić.
82'
Izmjena! Izlazi Tomislav Božić, ulazi Božidar Mikulić.
84'
Žuti karton dobio je Martin Šroler.
89'
Izmjena! Izlazi Jeffren Suarez Bermudez, ulazi Lima Cruz Mateus.
90' Više borben nastavak susreta nego kvalitetan, nakon onog opasnog razdoblja za goste sredinom drugog poluvremena, pravih prilika nije bilo.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+1' I dok je Valdas Dambrauskas ispucao svih pet izmjena, zanimljivo, domaći trener Stipić tek je dva puta mijenjao od čega je jedna izmjena bila prisilna.
90'+5' Lijepo primanje lopte Bačelić-Grgića, ali šut iz voleja dobrih 2-3 metra preko gola.
90'+6' Kraj u Koprivnici, bez pobjednika.