HT Prva liga, 27. kolo, 06.06.2020, 21:05 h, Gradski stadion Varaždin
Suci: Ivan Župan (Bjelovar), Jerko Crnčić (Vrbovec), Mario Pepur (Split)
Bruno Petković 18' (11m)
Antonio Marin 90'+2'
Dinamo
Susret počinje u 21:05 sati.
1' Počeo je susret u Varaždinu.
1' Odmah u prvoj minuti Dinamov igrač na posudbi u Varaždinu, Neven Đurasek, prijeti, ali lopta odlazi malo preko gola.
3' Varaždin je krenuo hrabro, imao je još jednu prijetnju i preko Benka, ali nije se najbolje snašao.
8' Odlična prilika za Dinamo. Petković je napravio veliki posao, pronašao je u kaznenom prostoru Kadziora koji se namjestio na udarac i iz okreta gađao u sam kut, međutim lopta je otišla vrlo malo pokraj vratnice.
13'
GOL! Varaždin - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Arijan Ademi. Asistent je Damian Kadzior.
13' Krasna akcija Dinama i 1:0! Kadzior je fantastičnim dodavanjem kroz sredinu pronašao Ademija, on izvrsno prima loptu, dolazi sam pred Nevistića i rutinski zabija!
16' Kazneni udarac za Dinamo!
16' Izvrsna asistencija Petkovića bez gledanja prema Ademiju koji prolazi Vinka Petkoviča, a on uklizava i skrivljuje kazneni udarac.
18'
GOL! 0:2! Najstrožu kaznu realizirao je Bruno Petković.
18' Bruno Petković rutinski zabija za 2:0, Nevistić je otišao u krivu stranu.
27' Dinamo je kvalitetniji i mirno kontrolira dvoboj. Nije pritisnuo Varaždince već im je prepustio loptu, a svaka izgubljena lopta domaćina miriši na potencijalnu opasnost.
30' Sada je bilo razdoblje u kojem je Dinamo sakrio loptu Varaždincima, a sve je okončano udarcem More s 20-ak metara, ali dosta neprecizno.
32'
Žuti karton dobio je Domagoj Drožđek.
33' Slobodni udarac za Varaždin na 18 metara po sredini. Nesporazum Livakovića i Kadziora, Varaždinci uzimaju loptu i na kraju Gvardiol ruši Đuraseka.
34' Odličan udarac Drožđeka, ali Livaković sjajno brani.
36' Krasna obrana Nevistića! Nakon ubačaja s lijeve strane glavom je odlično pucao Gvardiol, ali vratar domaćina sjajno je reagirao i izvukao loptu iz gola kada se već činilo da je to novi pogodak.
41'
Žuti karton dobio je Bruno Petković.
44' Petković u prostor prema sjajnom Ademiju, ovaj put nije prošlo.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Još jedna sjajna prilika za Dinamo! Djou je izgubio loptu kao zadnji igrač u obrani, Gojak je došao pred vratara koji mu brani pokušaj.
45'+2' Kraj prvog dijela.
46' Počelo je drugo poluvrijeme
46'
Izmjena! Izlazi Leon Benko, ulazi Jorge Obregon.
46'
Izmjena! Izlazi Vinko Petković, ulazi Mehdi Mehdikhani.
46'
Izmjena! Izlazi Dominik Glavina, ulazi Tonio Teklić.
54' Prva prava prilika u drugom dijelu, Oršić je na 14-15 metara pronašao Moru koji gađa u kut i za doslovno nekoliko centimetara promašuje.
61'
Žuti karton dobio je Joško Gvardiol.
62' Nanizalo se sada nekoliko nezgodnih prekršaja na obje strane, više u žaru borbe, pa je tako stradao Gvardiol koji je dobio žuti, a mogao je i Drožđek, no njemu bi to bio drugi pa ga je sudac poštedio.
67'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Sandro Kulenović.
67'
Izmjena! Izlazi Nikola Moro, ulazi Marko Gjira.
69' Sudar glavama Teklića i Gvardiola kojima je pružena pomoć i nastavljaju igru.
71' Nekoliko dobrih napadačkih akcija Varaždina, ali nedostaje onaj završni dodir, Dinamo je tu brži.
74'
Izmjena! Izlazi Jessie Guera Djou, ulazi Matej Senić.
78' Lopta je sada više u nogama domaćina koji su prebacili igru na Dinamovu polovicu.
79'
GOL! Varaždin - Dinamo 1:2
Mrežu je zatresao Jorge Obregon.
79' Varaždin smanjuje na 2:1! Obregon zabija za smanjenje nakon krasne individualne akcije Obregona koji je izbacio prvo Dilavera, a zatim Gvardiola i onda odličnim udarcem s 20-ak metara pogađa u sam kut.
80'
Izmjena! Izlazi Amer Gojak, ulazi Luka Ivanušec.
85' Varaždin izgleda dosta opasno kada krene prema naprijed, posebno Obregon koji stvara velike probleme Modrima.
89'
Žuti karton dobio je Sandro Kulenović.
90'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Antonio Marin.
90' Tri minute nadoknade.
90'+2'
GOL! Varaždin - Dinamo 1:3
Mrežu je zatresao Antonio Marin. Asistent je Marko Gjira.
90'+2' Kadzior je promašio čisti zicer, ali 15-20 sekundi kasnije nova pogreška domaćina, ovaj put je kažnjena, Gjira je pronašao na lijevoj strani Marina koji iskosa gađa suprotni kut.
90'+4' Kraj, Dinamo odnosi pobjedu 3:1.