HT Prva liga, 32. kolo, 01.07.2020, 18:55 h, Stadion ŠRC Zaprešić
Suci: Ivan Župan (Bjelovar), Robi Kezele (Rijeka), Mario Pepur (Split)
0:1(0:0) Dinamo
Mario Ćuže 61'
Dinamo
Susret počinje u 18:55 sati.
1' Počela je utakmica u Zaprešiću.
8' Zaprešićani su malo petljali u svom kaznenom prostoru i nisu mogli izbiti loptu, ali Dinamo ipak nije to iskoristio i zaprijetio.
15' Kulenović je povukao napad, vraćao loptu prema Oršiću, ali vrlo loše, lopta je otišla malo previše ita leđa,
26' Odlična reakcija Grgića koji je dobro ispratio ubačaj Kevina Theophile-Catherinea prema Oršiću, odnio je loptu i spriječio napadača Dinama da dođe u matnu poziciju.
33' Slabašan pokušaj Oršića s 18 metara, lopta je išla u ruke Hadžikića.
35' Duboka lopta upućena je prema Oršiću koji je pobjegao i prebacio vratara, ali gol nije priznat zbog zaleđa.
38' Čisti zicer za Inter! Rom je ubacio na peterac prema Mamutu koji uklizava i skreće loptu prema golu, ali odlično mu u udarac ulazi Zagorac i spašava Dinamo.
42' Kulenović je dobio odličnu loptu i trebao je pucati, ali namještao se na desnu nogu iako je lijevom mogao odmah opaliti, naravno, obrana se vratila i spriječila pogodak.
45' Nakon kornera lopta je došla do More koji puca glavom dosta dobro, ali Hadžikić odbija u korner.
45'+2'
Žuti karton dobio je Igor Postonjski.
45'+3' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Antonio Marin, ulazi Luka Ivanušec.
56' Dobar ubačaj s desne strane Ćužea, Oršić je dobro išao na loptu, ali nije je najbolje zahvatio i ona je otišla pokraj vratnice.
61'
GOL! Inter-Zaprešić - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Mario Ćuže. Asistent je Mislav Oršić.
61' Dinamo vodi 1:0! Napokon jedna opasnija i jednostavnija akcija, Oršić je odlično uočio kako Ćuže ulazi u 16 metara, gurnuo mu loptu, a Ćuže dolazi sam pred vratara i lako zabija.
63'
Izmjena! Izlazi Nikola Moro, ulazi Amer Gojak.
68' Dva pokušaja Kulenovića koja nisu završila u okviru gola. Prvo mu je Soldo skrenuo loptu u korner, a nekoliko minuta kasnije pucao je iskosa vrlo loše, previsoko.
70'
Izmjena! Izlazi Matija Rom, ulazi Josip Mitrović.
70'
Izmjena! Izlazi Igor Postonjski, ulazi Tomislav Mazalović.
71' Odličan pokušaj Gojaka, sreća, točnije vratnica, spašava Hadžikića. Gojak je s 18 metara iz poluvoleja jako dobro pucao, ali centimetri su ga dijelili od pogotka.
73' Još jedna loša reakcija Kulenovića pred vratima Intera. Dobio je dobru loptu na desetak metara, ponovno mu je bila otvorena lijeva noga, okrenuo se na desnu pucao, okliznuo i lopta odlazi ravno u vratara.
77'
Izmjena! Izlazi Damir Grgić, ulazi Gordan Barić.
77'
Izmjena! Izlazi Ivan Mamut, ulazi Oussama Zamouri.
81'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Damian Kadzior.
83' Još jedan dobar potez Ćužea koji je povukao napad i onda poslao loptu u kazneni prostor na drugu stranu za Oršića koji puca, ali Hadžikić skreće loptu preko gola.
87'
Izmjena! Izlazi Josip Šutalo, ulazi Emir Dilaver.
87'
Izmjena! Izlazi Bartol Franjić, ulazi Arijan Ademi.
88' Ivanušec je dobro uzeo loptu i došao do ruba kaznenog prostora, pokušao je pogoditi donji kut, ali lopta prolazi pokraj vratnice.
89'
Izmjena! Izlazi Damian van Bruggen, ulazi Moreno Vušković.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2' Na rubu 16 metara bio je Komnen Andrić, lopta mu je lijepo odskočila na volej, ali on je pucao jako loše i previsoko preko gola.
90'+3' Još jedan pokušaj domaćina, ovaj put Zamouri je lakoćom jednim driblingom izbacio Theophile-Catherinea, pucao u suprotni kut, ali Zagorac vrhovima prstiju izbija loptu.
90'+4' Kraj u Zaprešiću, Dinamo odnosi pobjedu.